İğneli Epilasyon İstanbul İğneli Epilasyon Önerileri

Kittymini

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2021
6
1
29
Herkese merhaba kızlar. Hepimiz istenmeyen tüylerden kurtulmanın yollarını arıyoruz ve araştırmalarıma göre en kesin sonuç veren yöntem iğneli epilasyon. İz kalma ihtimali, pahalı olması gibi sebeplerle kesin sonuç alabileceğim bir yer arıyorum. Pcosum var ama pcoslular kadar tüylenme sorunum çok yoğun değil testlerde sadece hassas kıl köküne sahip olduğum çıktı başka bir sorun yok ama yine de rahatsız oluyorum ve tamamen bitmesini istiyorum. Özellikle yüzümde favorilerimdekilerin.. Sonuç olarak İstanbul Anadolu yakasında iğneli Epilasyon için önerilerinizi bekliyorum. Şimdiye kadar semra igneli epilasyon, ochomed, Küçükyalı Handan hanım, doğa güzellik merkezini duydum. İnternette çok bilgi bulamadım buralarla ilgili. Lütfen deneyimlediğiniz veya yakınınızın gidip memnun kaldığı iğneli epilasyon merkezlerini önerir misiniz ?

Merhaba ben geçen hafta nekaya başladım yüzüm için herhangi bir iz yara olmadı.insanlari yara ve kabuk olayına şartlamislar ama bence o yapan kişinin hatasından oluyor ve insanları iyileşme sürecine mahkum ediyorlar.ben çıktığimda kızarıklık dahi yoktu eve döndüğümde kimse nerelere işlem yaptırdığimi anlayamadı.ben de kendimi 1 hafta 10 gün eve kapatmayı düşünüyordum okuduklarima göre ama kesinlikle öyle değil lütfen doğru yerlere gidin.osmanbey neka metronun dibinde benim de evime uzakti ama kendimi merdiven altı yerlere yakın diye emanet edemezdim.bu konuda derdiniz varsa gidin süreci başlatın ve yuzununuzn parlamasıyla mutlu olun.

Merhaba ben geçen hafta nekaya başladım yüzüm için herhangi bir iz yara olmadı.insanlari yara ve kabuk olayına şartlamislar ama bence o yapan kişinin hatasından oluyor ve insanları iyileşme sürecine mahkum ediyorlar.ben çıktığimda kızarıklık dahi yoktu eve döndüğümde kimse nerelere işlem yaptırdığimi anlayamadı.ben de kendimi 1 hafta 10 gün eve kapatmayı düşünüyordum okuduklarima göre ama kesinlikle öyle değil lütfen doğru yerlere gidin.osmanbey neka metronun dibinde benim de evime uzakti ama kendimi merdiven altı yerlere yakın diye emanet edemezdim.bu konuda derdiniz varsa gidin süreci başlatın ve yuzununuzn parlamasıyla mutlu olun.
Hala devam ediyor musunuz

X