İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

buz krem mi?? nasıl oluyor o ? ben de yapsam mı kii:bbo:

buz krem derken;işlemden sonra su sürmek yasak biliyosun acıyı dindirmek için naylon torba içine buz koyup işlem yapılan yere tutarsan acıyı alıyo birazda olsa ondan sonra bepanten krem uygulayarak izleri geçirmeye çalıştım, bu zaten uzmanımın tavsiyesiydi..

kızlar, koltuk altı gobek gıbı lenf bezlerının bulundugu alanlara iğneli epilasyon yaptırmak zararlı mı bılen var mı .sankı bunla ılgılı bıse duymustum

evet arkadaşım ben lenf bezlerinin olduğu bolgelere ve özel bolgeye yapılmaması gerektigini duymuştum.. ancak çogu merkezde bu bölgelere de yapılıyor iğneli... ben de koltuk altıma yaptırdım.. herhangi bir sorun çıkmadı bende.. ancak orası daha hassas olduğu icin hafif bir morarma oldu ve geçti bir hafta sonra.. ikinci defa yaptırdım ben koltuk altına.. biraz azalma var gibi ama emin olamıyorum :)

bu arada koltuk altı ve özel bölgede uyuşturucu igne yaptırın.. hic acımıyor.. en yüksek akımı verdiler hic bir şey hissetmedim ben keşke bacaga da o iğneden yapsalar :KK70:

ama ama amaaaa kadın bana iz miz kalmaz dedisenağlamasenağlama
eğer iz kalacaksa yaptırmıyım dedim o kadar uyardımmmm
offffffffff
bi de benim elim gidiyo sürekli, kıl köklerini gördğüm zaman sürekli sıkıyorum, müstehakk bana...

bende ilk yaptırdığımda hiç bepantene kullanmamıştım öyle dediğin kadar iz kalmadı bende.. ama şimdi iyileşene kadar sürüyorum daha çabuk iyileşiyor sürünce.. bende sürekli kaşıınma oluyor sanırım iyileştiği icin kaşınıyor..
ama sen sıkıyorum diyorsun.. sıkacak bir şey olmuyorki neyi sıkkıyorsun sen? kızarıklıklarımı? o her neyi sıkıyorsan sıkma sakın :KK70:

Ya kızlar üzülmeyin o izler çukurluk değilse geçiyor fakat geçmesi epeyce uzun sürüyor tabiki. Bu kadar dert etmeyin. Ayrıca lütfen hergün mutlaka güneş koruyucu kreminizi sürün. Bende iğneliye gidiyorum biraz kızarıyor fakat hiç iz kalmıyor :))) Yani çok ama çooookkkkk memnunum.İğneli epilasyon konusunda epeyce uzmanlaştım bana istediğinizi sorabilirsiniz şekerler :)

ama malesef benim derdim çukurlarsenağlama
niye oluştu bunlar, nası geçecek,
off

arkadaşım bence sen yaptırdığın yerle bir görüş .. hatta ben senin yerinde olsam başka yer bulurdum kendime..

bende %2 anca çukur oluyor.. yani olmuyor diyebilirim..

belki sana yüksek akım veriyorlardır o yüzden derinde çukurlar oluyordur.. ya da belki işinin uzmanı degildir sana yapan.. girecegi kıl yönünü filan bilmiyordur.. 2 aydır hala çukur varsa bence var o işte bir iş..

Zırrrrrcım bi dönem aynı sorundan bende müzdariptim. Yaklaşık 3 sene önce iğneli epilasyon yaptırmıştım ve tam 5 yer değiştirdim. Giitiğim bi kadın bak bir kılını bir seferde yok edeceğim demişti. Bende savindim tabiki çünkü sabırsızımdır. Sonra dediği gibi bir seferde yaktığı kıl bi daha çıkmadı ama yüzümde çukurcuklar iğne izleri oldu. Sebebide en son yani en yüksek akım vermesiydi. Yüzüm 1 sene berbattı. Çok şükür şimdi çok çok daha iyi fakat o çukurcuklarım tamamen geçmedi. Fakat %85 geçti diyebilirim. Şimdi gittiğim yere ayva tüylerim için gidiyorum. Orda bana 5 sene sonra izlerimin daha da geçeceğini söyledi. Yani çukurcuklar tamamen geçmiyor bence ancak %90-95 falan o da 4-5 yıl sonra. Fakat kızarıklıklar diğer izler geçiyor. Zaten iğneli epilasyon tedavisi bitene kadar cildimiz tamamen yenilenemez çünkü her seferinde ayda 1-2de olsa aynı köke akım veriliyor. O nedenle paniklemeyin.

Ha birde Zıırrrrcım yüzüne bol bol "Madecassol" merhem sür. Eczaneden alabilirsin fiyatıda uygun. İşe yarayabilir muhtemelen.

Zırrrrrrcım moralinin ne kadar bozuk olduğunu biliyorum çünkü aynı şeyleri yaşadım. Fakat moralini bozma cilt kendini yeniledikçe geçiyor. Fakat sakın bi daha oraya gitme. İğneli epilasyonda önemli olan hemen bitmesi değil ki geç bitsin ama hasrsız olsun :)))

Evet canım olmuştu. Korkma birşey olmaz. Bende dün iğneli yaptırdım mesela benim bile bikaç tane küçük küçük bezelerim var. Geçer canım. Onlar ödem gibi birşey.

Benim beze gibi dediğim tüy kökünde çok çok hafif bi şişlik fakat daha önce gittiğim yerlerde acaip bezelerim oluyordu.

SELAMLAR! Arkadaşlar kıllarınız siyahsa ve iğneliyi seçtiyseniz kesinlikle acıyı seviyorsunuz derim!!. Beyaz, kızıl veya sarı kıl veya tüylülere bir şey diyemem tabiii........ Ama lazer epilasyon gerçekten özellikle vücut uygulamalarında (koltukaltı, genital, bacak, kol....) mükemmel. Alexandrite lazer cihazlarıın etkinliğinden bahsediyorum ..... Koltukaltı seansları 6-8 dakikadan fazla sürmüyor desem ......... Kendinize iyi bakın. sevgiler.:nazar:

Lazerden önce vurulan jilat azdırmıyor arkadaşlar kılları önemli olan kıl kökünün kopartılmamasıymış.Lazer kesinlikle çok güzel bir yöntem çok memnunum koltukaltımı 3. kez yaptırdım 20 mayısta ve şu an itibariyle tek ince tüy bile yok.Fakat yüz için iğneli epilasyon daha yararlı oluyor lazer sadece kalın tüylere etki ediyor.

benim çeneme lazer yapıldı.önceden ayva tüyü idi lazer sonrası resmen sakal oldu.hemen lazeri bırakıp iğneliye geçtim.ve bitirdim.şuan hiç kalmadı çenemde ve izde yok.1,5 sene oldu

bende iğneliye başlamıştım favaori bölge ve çene altı için.şu an bitti denicek kadar az tek tük çıkıyo.
iyileştirmeyi hızlandırmak için güzellik uzmanım bana madecassol krem verdi.onu kulanıca yaralar bile çabuk iyileşiyo ve bu krem hücre yenileyici özelliğe sahip.ben her yerime kullandım açıkcası :) çok iyi geldi bana.

ama ayrıca bende bi araştırma yaptım.ne kadar iz kalmasa da derideki bi kızarıklık vardı çünkü alt deride hala iyileşme devam ediyodu. araştırmalarıma göre kantaron yağı, yara ve yanık izlerine sedef hastalıklarına iyi geliyomuş.bende bundan yola çıkarak aldım kantaron yağını. daha 3 gündür kullanıyorum günde iki defa olmak üzere. kızarıklık gitti tamamen süper bişeymiş bu yağ... tavsiye ederim hepinize...

benim çeneme lazer yapıldı.önceden ayva tüyü idi lazer sonrası resmen sakal oldu.hemen lazeri bırakıp iğneliye geçtim.ve bitirdim.şuan hiç kalmadı çenemde ve izde yok.1,5 sene oldu

cnm hiç kalmadı diyosun.ne kadar sürdü tam olarak bitmesi?ne kadar sıklıkta gittin?

canım madecassolu seanstan hemen sonra sürüyodum. sonra her sabah ve akşam sürdüm.sabahları makyaj yapmadan önce sürdüm akşamları da makjayımı temizledikten sonra. makyaj yapmadığım günlerde ise aklıma geldikçe sürdüm. çünkü kremin hiç bi zararı yok hatta çok faydası var. ellerime yüzüme hatta bacaklarıma bile kullanıyorum bu kremi. hatta bu kremi çatlaklar için kullanıldığını öğrendiğim için şimdi daha çok kullanmaya çalışıyorum. normalde 6 ytl civari fiyatı ama ssk karşılıyo yazdırırsan 1.5 ytl civarında satın alabilirsin.

arkadaşlar roaccutane kullanırken iğneli epilasyon yaptırabilir miyiz yüzüme yaptırmayı d
şünüyorum da cvp veren olursa çok sevinirim...

X