İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

siz ne den rahatsızlık duyuorsunuzki herkes istediği yorumu yapmakda serbest mağdur olduğum için uyarıyorum çokk ii araştırılsa bile deneme yanılma yöntemi bu iğneli cilt tipleri uygun olmayanlarda var anlatmak istediim bu önüne gelen herkesi işleme alıanlar var ki zaten bütün açklamalardada belirtilir leke ve iz ihtimali yüksek bi uygulamadr die evet lazerlerde sıkıntı yaratabiliyr özellikle ince ayva tüylernde ama ii bi uzman dr kntrlnde hastane ve klnklerde yapılan işlemlerde zaten uygun olmayan kıl tipi işleme alnmıyr ben bu yüzden diorm ehil kişilere yaptrlması şart lazer için özellikle hastaneşart dier türlü iğnelide de artık şansına kalmış herkes uzmanm die kandryr amacım buradakileri uyarmak ben şu anda ünv okyrm çalşmıyrm ve hiç bi çıkarım yok üstüne bi dünya para ödedm uzmanm dien ama hiç bişey bilmeyen kişilere sizde biraz daha sağ duyulu olun insanlar mağdr edilmesn die benm gibi kötü deeney,mi olupta uyaranlara karşı

yeri geldi ben de iğneliden madur oldum, tek madur olan siz değilsiniz. ama yazdıklarınız ve hala da söylediğiniz 'bu iş şans işi, çok riskli, iz ihtimali yüksek' ifadeleri yanlış. eğer aşırı hassas bir cildiniz yoksa ve iyi bir uzmana giderseniz iz filan kalmaz yani bu çok nettir. yüzyıllardır uygulanan bir yöntem, öyle 10 kişiden 8inde iz kalıyor olsaydı herhalde bunca zamandır uygulanmaya devam edilmezdi. en ufak iz kalmamış bir sürü insan var, evet malesef iyi uzman sayısı çok az ve o sebepten şans işi ama referansla gidilmiş, işini düzgün yapan bir uzmanda iz kalmaz - çok ekstra bir durum yoksa cildinizde-. ben ki fazlasıyla beyaz tenli bir insanım ve kaşımı aldırdığımda bile bir kaç saat kızarıklık, kabarıklık geçmez - ben de oluşan izler bile bir kaç aya geçti ve iyi uzmanlarda bir kaç aya bile gerek kalmıyor zaten. lazer tabiki belli bölgeler için daha kolay ve iyi bir yöntem ama hala etkisi %100 diyemeyiz. o yüzden ne iğneli ne de lazer için böyle iddialı, keskin ifadeler kullanmak doğru değil. deneyimlerinizi paylaşmanız ayrı bir şey, defalarca abartılı, bilimsel dayanağı olmayan negatif ifadeler kullanmak ayrı bir şey.

ya sanırım evet Kezban Doruk'du ismi, yazdığım defteri kaybetmişim ama sen söyleyince hatırladım.

bu sırada, bir tanıdığım var dermatolog. Bir süre bağdat caddesinde bir lazer epilasyon merkezinde çalışmış, şimdi sadece cilt doktoru olarak çalışıyor bir özel hastanede. ona sormuştum iğneli lazer hakkında ne düşündüğünü, "kesinlikle hiçbir tehlikesi yok güvenebilirsin" demişti. o yüzden çok niyetlendim ama uzun süre ağda yaptırıp mahfettiğim cildimi ancak toparlamışken iğneli eğilasyonla yeniden riske girmek istemiyorum, kaldı ki yaz geldi, kışa kadar kesinlikle yaptırmamak gerek.

lazerle kaş arası, bıyık, favori gibi bölgelere devam etmeye karar verdim ben. acaba "ince tüylere lazer yapılırsa tüyler yayılır" derken nasıl bir riskden bahsediyorlar, onu düşünmeye başladım.
ya da diyorum bırakalım tüyleri, kaşlı bıyıklı gezelim lanet olsun =)
lazerle ince tuylerin yayılma olayı bence tum bolgenin jiletle alınmasıyla alakalı..cenemdeki bazı sert tuyler icin lazer yaptırmıştım ben. arada ince olan tuyler de kaynamıştı jiletle alınırken..yine de herhangi bir yayılmaya sebep olmadı. ama yuz icin lazeri oneren pek yok.o yuzden iyi duşun derim.

lazerle ince tuylerin yayılma olayı bence tum bolgenin jiletle alınmasıyla alakalı..cenemdeki bazı sert tuyler icin lazer yaptırmıştım ben. arada ince olan tuyler de kaynamıştı jiletle alınırken..yine de herhangi bir yayılmaya sebep olmadı. ama yuz icin lazeri oneren pek yok.o yuzden iyi duşun derim.

yüzüme yaptırıyorum birkaç aydır. ama tamamına değil tabi, kaş arası, dudak üstü, çene, favori falan.
yanaklarımdaki ayva tüylerine ve boynuma yapmıyorlar.
memnunum aslında epey, en azından her gün kaş toplamakla uğraşmıyorum.
bir de eskiden çok takardım oram çıkmış buram çıkmış diye. lazer belli aralıklarla yapıldığı için hiç takılmıyorum. zaten cımbıza ve ağdaya göre çok daha uzun süre sonra çıkıyorlar. tertemiz... :21:

yüzüme yaptırıyorum birkaç aydır. ama tamamına değil tabi, kaş arası, dudak üstü, çene, favori falan.
yanaklarımdaki ayva tüylerine ve boynuma yapmıyorlar.
memnunum aslında epey, en azından her gün kaş toplamakla uğraşmıyorum.
bir de eskiden çok takardım oram çıkmış buram çıkmış diye. lazer belli aralıklarla yapıldığı için hiç takılmıyorum. zaten cımbıza ve ağdaya göre çok daha uzun süre sonra çıkıyorlar. tertemiz... :21:

hangi cihazı kullanıyorlar?

yeri geldi ben de iğneliden madur oldum, tek madur olan siz değilsiniz. ama yazdıklarınız ve hala da söylediğiniz 'bu iş şans işi, çok riskli, iz ihtimali yüksek' ifadeleri yanlış. eğer aşırı hassas bir cildiniz yoksa ve iyi bir uzmana giderseniz iz filan kalmaz yani bu çok nettir. yüzyıllardır uygulanan bir yöntem, öyle 10 kişiden 8inde iz kalıyor olsaydı herhalde bunca zamandır uygulanmaya devam edilmezdi. en ufak iz kalmamış bir sürü insan var, evet malesef iyi uzman sayısı çok az ve o sebepten şans işi ama referansla gidilmiş, işini düzgün yapan bir uzmanda iz kalmaz - çok ekstra bir durum yoksa cildinizde-. ben ki fazlasıyla beyaz tenli bir insanım ve kaşımı aldırdığımda bile bir kaç saat kızarıklık, kabarıklık geçmez - ben de oluşan izler bile bir kaç aya geçti ve iyi uzmanlarda bir kaç aya bile gerek kalmıyor zaten. lazer tabiki belli bölgeler için daha kolay ve iyi bir yöntem ama hala etkisi %100 diyemeyiz. o yüzden ne iğneli ne de lazer için böyle iddialı, keskin ifadeler kullanmak doğru değil. deneyimlerinizi paylaşmanız ayrı bir şey, defalarca abartılı, bilimsel dayanağı olmayan negatif ifadeler kullanmak ayrı bir şey.
iğneli epilasyon yapan uzmanların avukatlağınıda yapmak ayrı bir şey tabi... benm yazdıklarım açıklamalarım elbette denenmiş yaşanmış gerçeklerdir. yüzde seksen mağdur edilmiş iğneli epilasyonda hem zamanlarıçalınmış hemde yanlış uygulnmş iğnlei epilasyonla mağdur edlien insan mennun kalmış kişilerden çok daha fazlalar buda birebir yaşanmış olaylardır insanlar burada yorum yapmakda serbesttrler amacım ilk bşlayacak olan arkadaşlarımız mağdr olmaması şu uzman ii şu uzman kötü bırakalım bunları iğneliepilasyonda leke ve iz kalma riski yüksek olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir işlemdir bilginiz yoksa öğrenmiş oldunuz.ki bütün açıklamalardada vardır bu istediğin iz sayfaya bakın. keza böyle olmasa bu kadar insan mağdur edilmezdi....keskin ifadeler diyrsnz size hitap etmiyrm genel söylyrm üzerinize alınmayın iğneli epilasyon meerkeziniz varsa o ayrı tabi..

iğneli epilasyon yapan uzmanların avukatlağınıda yapmak ayrı bir şey tabi... benm yazdıklarım açıklamalarım elbette denenmiş yaşanmış gerçeklerdir. yüzde seksen mağdur edilmiş iğneli epilasyonda hem zamanlarıçalınmış hemde yanlış uygulnmş iğnlei epilasyonla mağdur edlien insan mennun kalmış kişilerden çok daha fazlalar buda birebir yaşanmış olaylardır insanlar burada yorum yapmakda serbesttrler amacım ilk bşlayacak olan arkadaşlarımız mağdr olmaması şu uzman ii şu uzman kötü bırakalım bunları iğneliepilasyonda leke ve iz kalma riski yüksek olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir işlemdir bilginiz yoksa öğrenmiş oldunuz.ki bütün açıklamalardada vardır bu istediğin iz sayfaya bakın. keza böyle olmasa bu kadar insan mağdur edilmezdi....keskin ifadeler diyrsnz size hitap etmiyrm genel söylyrm üzerinize alınmayın iğneli epilasyon meerkeziniz varsa o ayrı tabi..

Anlamamakta direniyorsunuz. Evet iz riski vardır ancak bu, işlem yanlış yapıldığında olan bir durum. Ben sizden daha çok araştırdım ve deneyim yaşadım merak etmeyin, kıl köküne doğru derecede akım verilip çıkılırsa herhangi bir iz kalmaz. Kılın kökü yerine deri yakılırsa iz olur. Şu uzman iyi şu uzman kötüyü bırakalım'ı yok bu işin çünkü gerçekten iyi uzmanlar da var ve kesinlikle ama kesinlikle, işini doğru yapan bir insanın yaptığı uygulamada iz riski yüksektir ifadesi kullanılamaz. Merkezim filan yok benim komik olmayalım, aylardır uzman arayan ve şu anda deneyerek memnun kaldığım birine başlamak üzere olan bir insanım. Sizinki deneyim paylaşmak değil insanları arka arkaya caydırmaya yönlendiren mesajlar atmak...

Anlamamakta direniyorsunuz. Evet iz riski vardır ancak bu, işlem yanlış yapıldığında olan bir durum. Ben sizden daha çok araştırdım ve deneyim yaşadım merak etmeyin, kıl köküne doğru derecede akım verilip çıkılırsa herhangi bir iz kalmaz. Kılın kökü yerine deri yakılırsa iz olur. Şu uzman iyi şu uzman kötüyü bırakalım'ı yok bu işin çünkü gerçekten iyi uzmanlar da var ve kesinlikle ama kesinlikle, işini doğru yapan bir insanın yaptığı uygulamada iz riski yüksektir ifadesi kullanılamaz. Merkezim filan yok benim komik olmayalım, aylardır uzman arayan ve şu anda deneyerek memnun kaldığım birine başlamak üzere olan bir insanım. Sizinki deneyim paylaşmak değil insanları arka arkaya caydırmaya yönlendiren mesajlar atmak... amacım caydırmaktan çok iğneli epilasyonon riskli bir yöntem olduğunu işini ii yapan kişilerin yok denecek kadar az olduğunu ve ciilt tipinin uygun olmayan kişilernde bilgilenmesini sağlmak malesef güzellk merkezlernde kıl tipi de cilt tipide önmli diil gelişi gzel herkesi işleme alyrlar ya iğneli evet bir çözümdür daha çok seyrek ve az tüylerde lazerin inceltip göremediği sarı ve gri tüylerde rahatsızlık veryrsa tabi mesela bayanın yüzü ndeki kıllarçok kalın ve çok fazlai cildide hassas yada kuru gidiyr iğneli için hemen işleme alıyrlar yada çok inceve çok siyah ayva tüyü yüzünün tamamında var bunuda işleme alıyrlar oysa lazer siyah ve kalın olan hatta bazı ince tüylerde çok etkildr ama yüz için uygun lazerle sonrası yüzde on gibi lazerden sonra kalan tüyler için iğneli uygun olabilir çünkü geniş alana yayılmadığı için iz kalma ihtimalide düşer kalsa bile rahatsız etmez anltmak istediim bu bilinçsiz uzmanlar çoğunlukta iğneli artık ticari amaç güden insanların tekelinde bubun için dikkat edin diorm.......

Anlamamakta direniyorsunuz. Evet iz riski vardır ancak bu, işlem yanlış yapıldığında olan bir durum. Ben sizden daha çok araştırdım ve deneyim yaşadım merak etmeyin, kıl köküne doğru derecede akım verilip çıkılırsa herhangi bir iz kalmaz. Kılın kökü yerine deri yakılırsa iz olur. Şu uzman iyi şu uzman kötüyü bırakalım'ı yok bu işin çünkü gerçekten iyi uzmanlar da var ve kesinlikle ama kesinlikle, işini doğru yapan bir insanın yaptığı uygulamada iz riski yüksektir ifadesi kullanılamaz. Merkezim filan yok benim komik olmayalım, aylardır uzman arayan ve şu anda deneyerek memnun kaldığım birine başlamak üzere olan bir insanım. Sizinki deneyim paylaşmak değil insanları arka arkaya caydırmaya yönlendiren mesajlar atmak...

amacım caydırmaktan çok iğneli epilasyonon riskli bir yöntem olduğunu işini ii yapan kişilerin yok denecek kadar az olduğunu ve ciilt tipinin uygun olmayan kişilernde bilgilenmesini sağlmak malesef güzellk merkezlernde kıl tipi de cilt tipide önmli diil gelişi gzel herkesi işleme alyrlar ya iğneli evet bir çözümdür daha çok seyrek ve az tüylerde lazerin inceltip göremediği sarı ve gri tüylerde rahatsızlık veryrsa tabi mesela bayanın yüzü ndeki kıllarçok kalın ve çok fazlai cildide hassas yada kuru gidiyr iğneli için hemen işleme alıyrlar yada çok inceve çok siyah ayva tüyü yüzünün tamamında var bunuda işleme alıyrlar oysa lazer siyah ve kalın olan hatta bazı ince tüylerde çok etkildr ama yüz için uygun lazerle sonrası yüzde on gibi lazerden sonra kalan tüyler için iğneli uygun olabilir çünkü geniş alana yayılmadığı için iz kalma ihtimalide düşer kalsa bile rahatsız etmez anltmak istediim bu bilinçsiz uzmanlar çoğunlukta iğneli artık ticari amaç güden insanların tekelinde bubun için dikkat edin diorm.......

Bu üçünüde denemiş biri olarak tecrübelerimi paylaşmak istedim.Benim serüvenim 2000 de genital bölgeden dışarıda üst bacağa sıçramış ve sürekli dönme oluşan bölgeyi iğneli epilasyonla aldırtmayla başladı.İstanbul ve Antalya'da toplam 4 farklı yerde yaptırdım ve iğneli epilasyonu yapan kişi gerçekten çok önemli..
Sonrasında 2005 'de IPL ile koltukaltı bölgemi yaptırdım,ancak 8-10 seansta ancak %50 başarı elde edebildim,gerçi araya hamilelik falan girdi,benim işlem baya uzadı ama koltukaltımda geri kalanları,bıyık ve kaş dahil iğneli epilasyonla bitirebildim.Bu sefer yaptırdığım yer Bakırköydeydi ve sonuç mükemmel..3 yıldan fazla olmuş bu üç bölgeyi bitireli ve çok memnunum.
Gelelim bu seneye Antalya'da Ekim 2010 da tüm bacak,genital ve kol olmak üzere IPL'le epilasyona başladım.5 seans IPL yaptırdım.Sonrasında yaptırdığım kliniğe Diode lazer alındı 6. seansım da bu makineyle oldu.Anlaşmam gereği 2 seansım kaldı bunlarda da Diode yaptırmak istiyorum..IPL'e göre daha güçlü olduğu kesin.
Ancak 2 seansla bitecek mi,hayır.deneyimlerime göre sonu iğneli epilasyon getirebiliyor.Lazer ya da IPL belli bi süreden sonra etki etmemeye başlıyor.
Arkadaşlar tavsiyem büyük bölgeleri lazerle azaltın 8-10 seanstan sonra iyi bir iğneli epilasyon uzmanı bulup devam edin.Ancak kaş ve bıyıkta lazer zor olacağı için ,iğneli,genital bölgede de iğneli zor olacağı için lazer tek çözüm..
Herkese iyi şanslar:)

arkadaşlar selam, cemile hanım'a başlayanlar olmuştu. durumlar nasıl acaba? nerelere yaptırdınız, iz filan yoktur inşallah? gidenler deneyimlerini paylaşabilirse sevinirim :)

arkadaşlar selam, cemile hanım'a başlayanlar olmuştu. durumlar nasıl acaba? nerelere yaptırdınız, iz filan yoktur inşallah? gidenler deneyimlerini paylaşabilirse sevinirim :)

şuanda gayet güzel iz felan yok daha öncede dediğim gibi kesin sonuç almadan burada yanlış bilgi vermek istemiyorum çünkü ben yanlış bilgi kurbanıyım ben yine abartmadan gelişmeleri yazarım şunda azalma dahi oldu

angelnr, ben senden yorum bekliyorum, sen başkalarından :)
derin vardı bir de.onun da ilk seansı bitmiştir diye umuyorum, okuyorsa onun da yorumlarını bekliyorum.

angelnr, ben senden yorum bekliyorum, sen başkalarından :)
derin vardı bir de.onun da ilk seansı bitmiştir diye umuyorum, okuyorsa onun da yorumlarını bekliyorum.

gerçekten bir türlü vaktimi ayarlayıp da bir başlayamadım düzenli gitmeye :) ama bu hafta sanırım başlayacağım artık.

şuanda gayet güzel iz felan yok daha öncede dediğim gibi kesin sonuç almadan burada yanlış bilgi vermek istemiyorum çünkü ben yanlış bilgi kurbanıyım ben yine abartmadan gelişmeleri yazarım şunda azalma dahi oldu

merhaba;
forum çok uzun olduğudan okuyamadım ama ara ara cemile hanım'ın adını duydum diğer arkadaşlardan.
ben daha yeni olduğum için mesaj atamıyorum .rica etsem cemile hanım'ın adresini veya telefonunu bana mesaj atabilirmisiniz arkadaşlar?
inanın çok sevinirim çok dertliyim bu olaylardan:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

arkadaşlar ben iğneli epilasyona başladım 1 kez gittim daha ve üzerinden bir hafta geçti şimdi yine gidicem.ama en az 3 hafta geçmesi gerekiyor diyor bazı yaptıranlar yoksa zararlı diyorlar.ama benim uzmanım her hafta geleceksin diyor. ne yapmalıyım bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi .teşekkürler.

merhaba;
forum çok uzun olduğudan okuyamadım ama ara ara cemile hanım'ın adını duydum diğer arkadaşlardan.
ben daha yeni olduğum için mesaj atamıyorum .rica etsem cemile hanım'ın adresini veya telefonunu bana mesaj atabilirmisiniz arkadaşlar?
inanın çok sevinirim çok dertliyim bu olaylardan:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

slm benim özel mesaj atma hakkım doldu buraya yazsam sorun olmaz galiba 05362195640 allah yardımcınız olsun mesajlarımı okuduysanız bende çok dertliydim bitti sayılır:KK66:

arkadaşlar ben iğneli epilasyona başladım 1 kez gittim daha ve üzerinden bir hafta geçti şimdi yine gidicem.ama en az 3 hafta geçmesi gerekiyor diyor bazı yaptıranlar yoksa zararlı diyorlar.ama benim uzmanım her hafta geleceksin diyor. ne yapmalıyım bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi .teşekkürler.

bence araştırmadan devam etmeyin bazı yerler var her hafta oyalayan detaylı okursanız formu görürsünüz çünkü bende mağdur olmuştum kolay gelsin

X