İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ahhah iyiye işaret mi? Komikmiş. Benim gittigim yer iyi bi yer ama. Zaten sadece lazer epilasyon yapıyorlar. Ve sonuc vermeyecek olanlara en baştan soyluyorlar sizinki uygun degil diye. 2 kez şahit oldum, geri cevirdiler gelenleri. Yapan doktor da 6 sene once bacaklarına ve genital bolgesine yaptırmış. Tamamen bitmedi tabi diyor, bitmezmiş de. Ama o kadar azlar ki 6-7 ayda bir alıyorum, almasam bile olur diyor. O yonden guveniyorum gittigim yere.

lazere nereye gidiyorsun, daha önce sorduysam unuttum :)

arkadaşlar ben epilasyondan sonra ilk seferler 3 gün pudea kullanıyordum ama daha sonra iğneli epilasyonla bütün kıllarından kurtulan kardeşimin tavsiyesiyle ilk 3 gün antibiyotikli krem kullanıyorum arkasından da hem uzmanımın hem kardeşimin tavsiyesiyle madecassol ile bepanten kremi karıştırıp sürüyorum i

arkadaşlar ben epilasyondan sonra ilk seferler 3 gün pudea kullanıyordum ama daha sonra iğneli epilasyonla bütün kıllarından kurtulan kardeşimin tavsiyesiyle ilk 3 gün antibiyotikli krem kullanıyorum arkasından da hem uzmanımın hem kardeşimin tavsiyesiyle madecassol ile bepanten kremi karıştırıp sürüyorum i
evet, antibiyotikli krem bana da iyi geldi. Daha cabuk kabuklaştı sanki.

özelden msj atamıyorum henüz o yüzden msj yazan arkadasım mail adresi ver istersen:/ Bugün 1 hafta oldu, bende kabuklanma olmadı dediğim gibi küçük küçük kabarcıklar vardı onlarda gecti. yalnız ben epilasyondan 3 gn sonra mecburen gunesin altında uzun süre kaldım 1 saat arayla günes koruyucumu yeniledim ama korkuyorum yinede iz kalmasından. Şimdi suratım kasınmaya basladı bu gectiğine işaret ama kasımıyorum oynamıyorum hc suratımla. bende bepanten plus kullanıyorum. Hala minik minik sivilceler var umarım onlarda 1 haftaya gecer ve korkularımın yersiz oldugunu görürüm

iğneli epilasyon yaptırmak için tüyleri uzatmak gerekiyor mu? çene ve bıyık bölgesi düşünüyorum da hani uzatılacaksa iğrenç olur :KK43: kocamla kardeş gibi oluruz ikimizde top sakallı :) üniversite yıllarında bıyık bırakmıştım lazer yaptırıcam diye.. nolduuu işe yaramadı rezil olduğumla kaldım. o yüzden bir daha aslaaa uzatmam :))

iğneli epilasyon yaptırmak için tüyleri uzatmak gerekiyor mu? çene ve bıyık bölgesi düşünüyorum da hani uzatılacaksa iğrenç olur :KK43: kocamla kardeş gibi oluruz ikimizde top sakallı :) üniversite yıllarında bıyık bırakmıştım lazer yaptırıcam diye.. nolduuu işe yaramadı rezil olduğumla kaldım. o yüzden bir daha aslaaa uzatmam :))
evet, uzatmak gerekiyor ama, illa sonuna kadar uzamış olması gerekmiyor.Bir de parca parca da yaptırabilirsin.Mesela cenendekileri uzatmaya başla.ilk cıkanları yaptır once. onları alınca digerleri cıkmaya başlar. gidip onları da yaptırırsın.oyle daha kolay olur. hepsini bi anda uzatmak zor oluyor evet.

tüylerin cımbızla tutulabilecek uzunlukta olması yeterli cnm :nazar:
ben bikini bölgesi üst kısımla başladım iğneli epilasyona 4-5 defa gitim ve gözle görülür bi azalma var çoğu yerde çıkmıyolara artık :KK66::KK66:
ama öğrenci olduğum için para yetiştiremedim malesef uzun süredir gidemiyorum en yakın zamanda tekrar başlıcam inş koltuk altı yaptırıcam bu kış planım o herkese tavsiye ederim özellikle önceden jilet vb kullananlar için:KK9::KK19:

Yüz bölgesiyle uğraşmak gerçekten zor. Her sabah işe gitmeden önce alırım elime cımbızı ne denk gelirse artık.. Öğretmenlik yapıyorum, uzatsam çocukların diline düşerim :KK43: aslında yaz tatilinde hep evdeydim, güneş görmüyorum.. keşke gidip araştırsaymışım. parça parça gidersem her hafta hatta 3-4 güne gitmem lazım benim :KK43: Şu kıl meselesi yüzünden dışarıya çıkamıyorum yaa! Bir lazer faciası yaşadım bütün tüylerimi kıla çevirdim şimdi uğraş dur :KK43:

1ay önce bende cene bölgeme yaptırdım ilk defa tüğler simdi anca cıktıdlar cok memlun kaldım ben ayrıca bende kabuklanma oluşmadı sadece biraz şişti 3günde şişliklerde geçti hiçbirşey sürmedim iz falan da yok iğneli biraz acıtıyor ilk seferde okdar haftaaya bidaha gidecem inşallh

halismert ve plum siz nerelerde kimlere yaptırdınız arkadaşlar bizleri de biraz bilgilendirir misiniz memnun kalmıssınız cunku :KK71:

halismert ve plum siz nerelerde kimlere yaptırdınız arkadaşlar bizleri de biraz bilgilendirir misiniz memnun kalmıssınız cunku :KK71:

ben izmirde yaptırdım yapan kişi cok profesyonel elide baya hızlı tahminimden az tuttu ücreti:) daha önce yaptıranlarla görüştüm yüz bölgesine yaptıranlarda hiç iz falan yoktu bende daha sonralarda yüze geçicem inşallh.

ben bursada yaptırdım cnm. dakikası 1liraydı en son ama uzun zamandır gidemiyorum havalar serinlesin gidicem koltuk altına başlıcam sıcak havada yapılmıyormuş sebebi de yaptırdıktan sonra terlememek gerekiyormuş etkili olması için. :21:ilk yaptıracağın zaman iğneye 30-50 lira arası para veriyorsun sana özel oluyor bu iğne ve hep sende kalıyor kaybedersen tekrar almak zorundasın. hem gayet hijyenik herhangi bi kanla bulaşan hastalık derdi yok. bi de bnm gittiğim abla batıklarımı bile uğraşıp çıkartıyordu hizmet sonsuz yani :KK19:
ve lazer kesin çözüm değilmiş ama iğne kesin çözümmüş bunu da öğrendim :KK53: çok hafif bi acısı var çekmeye değer:26::KK55::KK55:

Kızlar ben dün iğneli epilasyon yaptırdım.İlk defayaptırdım.Çene,koltuk altı ve göğüs ucunda bi kaç tane vardı onlara yapptırdım.Çene pek acımadı çünkü kıllar hem tektüktü hemde çenenin sert böldesiydi.Ama koltuk altı acıdı.Tek tek cımbızla çekiyomuşsun gibi ama değer tabi ki ömür boyu kurtulacaksam.Ya bi de koltuk altımı yaparken elekitirik çarptı beni nerdeyse ağlıycaktım :84: 2 hafta sonra 2.seansıma gidecem gelişmeleri buraya yazarım

Kızlar ben dün iğneli epilasyon yaptırdım.İlk defayaptırdım.Çene,koltuk altı ve göğüs ucunda bi kaç tane vardı onlara yapptırdım.Çene pek acımadı çünkü kıllar hem tektüktü hemde çenenin sert böldesiydi.Ama koltuk altı acıdı.Tek tek cımbızla çekiyomuşsun gibi ama değer tabi ki ömür boyu kurtulacaksam.Ya bi de koltuk altımı yaparken elekitirik çarptı beni nerdeyse ağlıycaktım :84: 2 hafta sonra 2.seansıma gidecem gelişmeleri buraya yazarım
Koltukaltı ne kadar suruyor? Baya uzundur heralde..

kızlar iğneli epilasyonun yapılışı nasıl oluyor yani iğne benzeri batırılan birşey var mı?
yoksa lazer gibi bi ışın mı veriliyor?
ben lazer yaptırıyorum şuan ama bazı bölgeler için iğneli olabilir dedi yapan bayan daha önceden duymuştum iz kalabiliyormuş.yaptığım yer de güvenilir hastanede yaptırıyorum ama yapanlardan öğrenmek en iyisi sanırım..

X