İğrenç bir aldatma hikayesi

canım öncelikle geçmiş olsun kendini kurtarmışsın böyle bir pislikten. Şunu sakın unutma insanın öz annesi öz babası evladına ne pislikler yapıyor, elin adamı mı yapmayacak. Uçkuru bozukmuş işte. Ve emin ol assssla mutlu olamayacaklar. Evlenseler bile o kadın bakkala çıktığında dahi o uçkuru bozuk eşin şüphe edecek. Hatta kavgalarda o...u bile diyecek. Kadının cezası bu, adamın cezası da ömür boyu mutsuz ve senin gibi birini kaybetmek olacak. Yaşını merak ettim ayrıca senin. Sen sana söylenilen o deli vs sözlerine kulak asma. Herkes neyin ne olduğunu biliyordur. Boşver gerçekten. Evladına odaklan sen çok iyi bir annesin. Ve çok iyi bir eştin ama seni zerre hak etmiyor. Kurtuldun, sadece mutlu ol canım. Rahatla. Emin ol biraz alışınca bu duyguya oh be diyeceksin çünkü düşünsene o aldatıyor mu stresi bile yemeden içmeden uykundan ediyordur. Ama oh be dediğin zaman kendine ve evladına vakit ayıracaksın sadece. Mutlu ol canım her şey senin ve evladının gönlünce olsun. O pislikler de allahlarından bulsunlar, bulacaklar. Sadece mide bulandırıyorlar, iğrençler, o kadar.

Canimmm kardeşimm.. cikar elbet Allah oyle büyükki. Bende aldatildim. Çocuğum 5 yaşında babasina asik bi kiz cocuguydu. Kac kere kizimi aglayarak kucagimda uyuttum. Babasini ozledigi icin aglayarak uyuyordu. Bunun vebalini o gunahsjz yavruların vebaline senin benim vebalimizden kurtulabilirlermi hic. Allah kimsenin ahini kimsede bırakmaz. Yasadigin acıyı cok iyi bilirim. Sabırsızlıkla ilahi adaleti bekliyor insan. Ama o hemen olmaz meleğim ki senin durumunda bence cabuk olma ihtimali buyuk
Cunku ayni is yerinde ki evli bi kadinla ki kadin bosansa bile birlikte olamazlar yani b.k yoluna yuvasıni yıkılmasına sebep oldufu icin cok basini duvatlara vuracak. Bizde oyle oldu ama yasanan hic bir acıyı yok etmiyor bu yinede ilahi adaletin tecelli etmesi güzel bir his bir güç oluyor. Allah senin ve evladinin yaninda. Korkma sakin. ALLAH yar ve yardımcınız olacak insallah. Onlarda beter olacak.

Aslinda daha ikinci paragrafta adamin ayrilmak istedigi bir donem olmus bahsetmissiniz. Keske o zaman ayrilsaymissiniz. Bazen duzeltiyoruz sanip kendi belamizi hazirliyoruz.
Evet Allah korusun o hep aklimin bir kenarindaydi biliyormusunuz. Gecenlerde dr esi tarafından vurulan rahmetli diyetisyen Gamze hanim kisa sure once esini intihardan vazgecirmis..sonra o adam once Gamze hanimi öldürüyor sonra intihar ediyor.. Allah korusun. Sagolun görûsünüz icin

Pardon ben benim soruma gelen cvp sanıp oyle yorum yaptım. Cok pardon

O kadına cok üzüldüm ya öncesinde röportaj yapmışlardı sanki dergiye . Cok mutlu görünüyorlardı . Aynı kişiden bahsediyoruz sanırım

İğrencler .Zaten işlerıne gelmeyınce hemen deli yada şizofren oluyoruz.Lanet oldun.Hayat hep boyle yapıo .Bazıları öok sanslı bazılarıda bızım gıbı ıste .

Yani cok şükür aldatilmis olmaninn etkisini üstümden coktan atti. Ogrendigim an onu silmistim zaten cunku aldatmasada cok haksızlıklar yaşatan biriydi. Aldatmasi bardağı taşıran son damla oldu. Etkisini atlatmamda bunun etkisi oldu. Bir daha sevgili vs edinmedim. Bir iki netten tanisikligim oldu hatta ilk defa biriyle 6 aydir konuştum vs ama oda olmadi. Yani aslinda özel hayatımda mutlu bir ilişkim olsa deymeyin keyfime olur :).. halime cok şükür kardesim. Allah sizinde benimde cümlemizin yar ve yardımcısi olsun

Amin inşaallah canım benim

içim acıdı okurken. Kelimelerin tükendiği an malesef. Merak etmeyin mutlu olmayacaklar.
Varsayın ki ikiside eşleri tarafından def edildiği için birlikte olmaya devam ettiler. Ikisi de eşlerini evliyken aldatmış insanlar. Adam evde değilken bu kadın eve birini atar mi diye düşünecek, kadın acaba beni aldatmaya mı gitti diye düşünecek. Çünkü ikisi de karaktersizliklerini ortaya koymuş çoktan.
Ama siz mutlu olacaksınız, evladinizla tertemiz bir hayatınız olacak. Sadece sabredin ve yavrunuz için kendinize iyi bakın.

Ilk defa bir konuyu okuyamadım yarısında bıraktım okurken sinirden gözlerim karardı resmen okuyamadım

Bu adamdan kurtulduğuna sevindim
Peki kadın eşinden boşandı mı?
Ne oldu
Evli bir kadın nasıl bunları yapar aklım almıyor devir ne kadar kötü olmuş yazıklar olsun

Konuyu daha yeni gördüm ya nasıl insanlar çok iğrenç ablası bide arkadaşının durumu nasıl şimdi

Güncel durum ne acabaa ,ne yaptinizzz

Güncel durum ne acabaa ,ne yaptinizzz
Sanirim 28 sayfadaydi
Bosanmis ev araba ustune oldugu icin vermemis
Arabanin kredisinin 20000 ni odemis
Eski es hafta sonu bir kac saat cocugu goruyormus
Kadinda kocasindan ayrilmis
Is yeride iliskilerini ogrenmis
Zorlamislar ama adam isten cikmamis

Sanirim 28 sayfadaydi
Bosanmis ev araba ustune oldugu icin vermemis
Arabanin kredisinin 20000 ni odemis
Eski es hafta sonu bir kac saat cocugu goruyormus
Kadinda kocasindan ayrilmis
Is yeride iliskilerini ogrenmis
Zorlamislar ama adam isten cikmamis
Teşekkürler ne diyelim.. konu sahibini inşallah çok güzel günler bekliyordur, pislik adamda; yaşattığının bedelini en ağır şekilde öder inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…