Elektrikli Süpürgeler İhlas temizlik robotu

azazell

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
257
218
33
Kızlar bu süpürgeden almayı düşünüyorum. Alıp Memnun olan olmayan var mı nasıl sizce

Ya eve geldiler tanıtım için çok kuvvetli bi makine. Aşık oldum ama tabi uzun süreli kullanan var mı onu merak ediyorum
Fiyat ne kadardı acaba bende merak ediyorum. Aslında süpürgem var ama halı koltuk yıkamak için istiyorum.

Her ürün hakkında şikayet illa bulunur.
Hoşunuza gittiyse, bütçeniz de uygunsa alın tabii.
Ben de zaman zaman videolara denk geliyorum, güzel duruyor temizliği. Ayrıntılara hakim değilim ancak.

1 yıl calistm ihlasta ve bu temizlik rabotundan sattim kayinvalideme bütün akrabalarima arkadaslarima 10 yil oldu alali kimseden sikayet duymadim hala taş gibi calisiyor ama 10 yıl önceki ürünle simdiki urunleri arasinda fark varmidir onu bilmiyorum

Evet çok haklısınız. Teşekkür ederim
Ben de 9 yıllık libelle kullanicisiyim aşağı yukarı aynı özellikteler. Libellenin yeni modelleri görüntü olarak daha kibar ihlas cok hantal. Ve ikisi de ağır makineler.benimki isim degistirdi lura oldu galiba. Ihlas daha köklü bir marka ama libelle de çok iyi. Ama mesela hergün ev supururum demeyin olmuyor cok yorar. Su icinde kalamaz koku yapar. Temizlik bitince hemen boşaltmak lazim. Ama ikisinin de yaptığı temizlik bence muhteşem bu makineleri kullandiktan sonra ne torbali kullanabilirsiniz ne hazneli

Ben de 9 yıllık libelle kullanicisiyim aşağı yukarı aynı özellikteler. Libellenin yeni modelleri görüntü olarak daha kibar ihlas cok hantal. Ve ikisi de ağır makineler.benimki isim degistirdi lura oldu galiba. Ihlas daha köklü bir marka ama libelle de çok iyi. Ama mesela hergün ev supururum demeyin olmuyor cok yorar. Su icinde kalamaz koku yapar. Temizlik bitince hemen boşaltmak lazim. Ama ikisinin de yaptığı temizlik bence muhteşem bu makineleri kullandiktan sonra ne torbali kullanabilirsiniz ne hazneli
Evet güzel temizlik yapıyor. Zaten bu temizlik 1 hafta gider. Haftada bi defa olsa yeterli :KK66: o markayı da araştırayım. Çok teşekkür ediyorum

Kızlar bu süpürgeden almayı düşünüyorum. Alıp Memnun olan olmayan var mı nasıl sizce
Merhaba annem 15 yıldır kullanıyor. Evlenince ben de aldım kullanıyorum. Çok memnunum tavsiye ederim. Tek kötü yanı biraz ağır olması

X