İk düsuk yaptim hala genetik test ücüncü düsüğunde deniliyor

Belina

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
348
63
25
Yani anlamadım yaa başka bir hastaneye mi gideyim birde üç düşük mü olması lazim genetik test için yapanlar nasıl yaptı devlet hastanesi

Son düzenleme:
Yani anlamadım yaa başka bir hastaneye mi gideyim birde üç düşük mü olması lazim genetik test için yapanlar nasıl yaptı devlet hastanesi
Beklemeye gerek yok ki sen istiyorsan özelde de yaptırabilirsin ki bence öyle yap 15 güne sonuç alırsın. Kanda pıhtılaşma ve kromozom testi işte sadece yeterli olacaktır. Devlet hastanelerinde yaptıracağım die beklersen 6 ay sonuç çıksın die beklersin. Ben o zamn zaafını beklemek istemedim özel de yaptırdık.

Başka hastane yaparmı kızlar istanbulda i
Özel bir labaratuvarda gidip yaptırın trambofoli paneli. Beklemenize gerek yok tamamen vakit kaybo
Aynen o şekilde yapicam artık çünkü vücudum yıpranıyor gerçekten iki kere kürtaj olması biri de hastalıklı dedi doktor 1 sene korun dedi.mol gebelik değerim düşüyor cok dua ettim dualarım karsilik buldu sıfırlanmadı daha 2 ay olcak sıfırlanmasını bekliyorum

Beklemeye gerek yok ki sen istiyorsan özelde de yaptırabilirsin ki bence öyle yap 15 güne sonuç alırsın. Kanda pıhtılaşma ve kromozom testi işte sadece yeterli olacaktır. Devlet hastanelerinde yaptıracağım die beklersen 6 ay sonuç çıksın die beklersin. Ben o zamn zaafını beklemek istemedim özel de yaptırdık.
Bende öyle yapicam cunku ucuncu dusuk nedir yaa vucudum iki düşükle yıprandı inşallah.ücuncu gebeliģim hayırlısıyla sağlıklı olur

X