İki erkeğin arası nasıl açılır

Ben kardeşiniz olduğu için bu kadar iyimser baktığınızı düşündüm. Öyle adamların öyle ortamlarında saatlerce çevresini geniş tutmak için vakit geçirdiğini sanmıyorum, bunu yapmanın tek yolu bu değil. Hoşuna gitmiş öyle ortamlar demek.
muhtemelen ticaret icin yapiyordur.

Karısını çok seviyor. İsteyerek evlendi. Karısına da kötü davranmıyor sadece eve çok geç gidiyor. Ve arkadaş çevresi çok kötü insanlarla dolmaya başladı. Şimdilik her ne kadar karakteri tamamen değişmiş olmasa da bu gidişle iyice o adamlara benzeyecek
Adamların kötü olduğunu nasıl bu kadar biliyorsunuz? Örneklendirir misiniz

kardesiniz onlarin yanindan ayrilirsa da kendilerini sikayet edecek misiniz? yoksa size dokunmadan ne yapiyorlarsa yapsinlar mi? kardesiniz de ayni yolun yolcusu demek ki niye simdi onu minik kurtarilmaya muhtac kardes konumuna soktuk anlamadim hic.
Hahahahahhahaa hanımefendi tabiki de şehrimdeki her türlü suç faaliyetine savaş açmış değilim. Hahahahahh bu ne saçma bir soru böyle yav. Ne halt yerlerse yesinler banane. Savcılık makamının konusu bu.
Elbette kardeşimden uzak olsunlar ne halt yerlerse yesinler banane gsgsgsgs sorunun saçmalığına bak.

Kardeşim çocuk değil elbette ki ortak yönleri var. Bu tarz adamlar kendilerinden kaç yaş küçük kişileri kaşımı gözünü sevdikleri için yanlarında tutmuyorlar. Yukarıda da yazdım kardeşim masum değil o da vurduya kırdıya çok meraklı. Ama en azından şimdilik belli bir seviyede. Bu adamlarla dolaşa dolaşa iyice artacak. Başkası olsa ne hali varsa görsün derim ama işte kardeş olunca bir yerden kurtarmaya çalışıyor insan. Kız için de Bile bile evlendi diyemiyorum haliyle. İnsan çok üzülüyor
Onu durdurabilecek tek kişi eşi gibi şu an ama o da korkar, adamın işleri iyiye gitmezse başıma kakar diye. İşiniz zor , o adamlar ile boy ölçüşemezsiniz.

Onu durdurabilecek tek kişi eşi gibi şu an ama o da korkar, adamın işleri iyiye gitmezse başıma kakar diye. İşiniz zor , o adamlar ile boy ölçüşemezsiniz.
Ya aslında ben korkmam bana kalsa bugün hepsinin huzurunu kaçırırım. Hepsinde kapı gibi hagb var. En iyi ihtimalle tekerrüre düşerler. Katip olduğunuzu düşünerek böyle yazıyorum eminim hakimsinizdir bahsettiğim terimlere. O asarım keserim diyen adamların mahkeme salonlarındaki halini hepimiz biliyoruz.
Bu noktada tek korkum ben arayıp adamlara uzak durun dedim diye inada bindirir mi bana kızıp

Hahahahahhahaa hanımefendi tabiki de şehrimdeki her türlü suç faaliyetine savaş açmış değilim. Hahahahahh bu ne saçma bir soru böyle yav. Ne halt yerlerse yesinler banane. Savcılık makamının konusu bu.
Elbette kardeşimden uzak olsunlar ne halt yerlerse yesinler banane gsgsgsgs sorunun saçmalığına bak.
bu kadar guleceginizi bilsem daha once soylerdim derdinizi unuttunuz bir anda. seviyeyi dusurmenin manasi yok. benim demek istedigim acik, suc isledigini bildiginiz insanlari sirf kardesiniz onlara uyup kendi esine deger vermiyor umursamiyor diye tehdit edecekseniz tehditiniz bir ise yaramaz. yaptiginizin adi da iki yuzluluk olur. bu asiri tepkiniz galiba kardesinizin hareketlerinin sizi cok yipratmasindan kaynaklaniyor, olur oyle. :)

İyi günler herkese. Konu erkek kardeşim. Erkek kardeşim 1,5 senelik evli. Çocuğu yok henüz. Kendisi çok sosyal ve son derece girişken birisi.
Ticaretle de uğraştığı için çevresi çok geniş. Sorun şu ki aile hayatı zarar görmeye başladı artık. Çalıştığı için eve çok geç gidiyor. Onu da anlıyorum anne baba desteği olmadan kendisine sıfırdan bir hayat kuruyor. Eşini lüks içinde yaşatmaya çalışıyor ama bu böyle olmaz. Bunun dışında arkadaş çevresi iğrenç adamlardan oluşuyor. Kardeşim 28 yaşında 45-50 yaşlarında pis pis adamlarla görüşüyor. Bu adamların özelliği kardeşimin bulunduğu ilde bir şekilde ticaretlerini yoluna koymuş zengin ama iğrenç, cahil, aile hayatları olmayan adamlar olmaları.
Sorum şu gelinimiz bu durumdan çok ama çok mutsuz. Biz ne yapabiliriz ki bu arkadaş ortamından onu uzaklaştırabiliriz. Özellikle bir adam var ki pisliğin önde gideni. Konuşup öğüt vermek işe yaramıyor ben çocuk muyum diye agresifleşiyor.
Ama kimsenin kızını da ihmal etmeye hakkı yok. KıZcağız en güzel zamanlarını böyle yalnız geçirmek zorunda değil. İki erkeğin arası nasıl bozulur sizce ?
Bakın siz ne yaparsanız yapın bu sefer arkadaşlarımla arama girmeyin gibi şeyler olur inatlaşır yani..ama zamanla kardeşiniz onların ne olduklarını gördükçe kendiliğinden uzaklaşır bekleyin

bu kadar guleceginizi bilsem daha once soylerdim derdinizi unuttunuz bir anda. seviyeyi dusurmenin manasi yok. benim demek istedigim acik, suc isledigini bildiginiz insanlari sirf kardesiniz onlara uyup kendi esine deger vermiyor umursamiyor diye tehdit edecekseniz tehditiniz bir ise yaramaz. yaptiginizin adi da iki yuzluluk olur. bu asiri tepkiniz galiba kardesinizin hareketlerinin sizi cok yipratmasindan kaynaklaniyor, olur oyle. :)
Thanks 🥰🥰

İyi günler herkese. Konu erkek kardeşim. Erkek kardeşim 1,5 senelik evli. Çocuğu yok henüz. Kendisi çok sosyal ve son derece girişken birisi.
Ticaretle de uğraştığı için çevresi çok geniş. Sorun şu ki aile hayatı zarar görmeye başladı artık. Çalıştığı için eve çok geç gidiyor. Onu da anlıyorum anne baba desteği olmadan kendisine sıfırdan bir hayat kuruyor. Eşini lüks içinde yaşatmaya çalışıyor ama bu böyle olmaz. Bunun dışında arkadaş çevresi iğrenç adamlardan oluşuyor. Kardeşim 28 yaşında 45-50 yaşlarında pis pis adamlarla görüşüyor. Bu adamların özelliği kardeşimin bulunduğu ilde bir şekilde ticaretlerini yoluna koymuş zengin ama iğrenç, cahil, aile hayatları olmayan adamlar olmaları.
Sorum şu gelinimiz bu durumdan çok ama çok mutsuz. Biz ne yapabiliriz ki bu arkadaş ortamından onu uzaklaştırabiliriz. Özellikle bir adam var ki pisliğin önde gideni. Konuşup öğüt vermek işe yaramıyor ben çocuk muyum diye agresifleşiyor.
Ama kimsenin kızını da ihmal etmeye hakkı yok. KıZcağız en güzel zamanlarını böyle yalnız geçirmek zorunda değil. İki erkeğin arası nasıl bozulur sizce ?
Ben koca koca insanlara annelik yapılmasına karşıyım.adam kendisi de demiş ben çocuk muyum ki diye.eee haklı da.gelininiz büyük ihtimal 15 yaşında görmeden bilmeden evlendirilen masum köylü kızlarından değil.koskoca bir kadın olarak görerek bilerek evlendi, bir tercih yaptı.abiniz de evliliğin kendine uygun olduğuna kanaat getirmiş.yani hataysa iki yetişkinin hatası.sizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum.kokoca kadın kendi kocasının sorunlarını ke di halletsin.sizin bir sorumluluğunuz yok onun mutsuzluğunda.kimse kimseye kefil değildir.aklı başında yetişkin insanlarız.

Eşi gözünü korkutsun. Kıymet veriyorsa eşine kendini toplar ama baktıniz gördünüz eşini de takmıyor yol yakınken ayırsın yolları. Arkalarından konuşmanız, akıl vermeniz bir işe yaramaz. Daha çok kaybedersiniz. Siz herhangi birsey yapamazsınız.

Ben çok da yapılacak bişey olduğunu sanmıyorum ya. Karısından başka kimse çözemez.

Kardeşiniz ne zaman akıllanacak biliyor musunuz ? O dost ya da abi dedigi adamlardan okkalı bir kazık yediğinde

Kardeşimi savunmuyorum burada. Karakteri çok iyi şu bu demiyorum. Çok iyi koca da değil kesinlikle. Seviyor ama yanlış seviyor. Kötü ve bencil bir sevgi.
Kıza çok ama çok üzülüyorum. Bir şekilde bir yolu olmalı o adamla arasına girmek için. Adamı arayıp direkt tehdit etmek de dahil
Kardeşinizin arkadaşını arayıp onunla görüşmesin diye tehdit etmek mi. Ruh sağlığınız iyi mi acaba? Ablam olsanız olay çıkarırım sanki 5 yaşında çocuk kardeşiniz.

X