İki farklı ultrason cinsiyet tahmini

Merhaba benide yorumlayabilir misiniz 6 hafta vajinal ultrason

Eklentiler

• IMG_8141.jpeg
    IMG_8141.jpeg
    88,7 KB · Görüntüleme: 40
Hep erkeğe benzediğini söylediler acaba kız olabilir mi dedim sizce kız olduğu nerden belli
Nubu düz gibi geldi bana canım bu haftalarda çok anlamıyorum ilk haftalarda konumuna göre tahmin yapıyorum. İlk hafta resimlerinde karından bakıldıgında bebek solda ise erkek sagda ise kız diyorlar genelde ama bende tutmadı. Doktorun tahminde bulunmadımı erkek bebekleri erken söylüyorlar genelde

Nubu düz gibi geldi bana canım bu haftalarda çok anlamıyorum ilk haftalarda konumuna göre tahmin yapıyorum. İlk hafta resimlerinde karından bakıldıgında bebek solda ise erkek sagda ise kız diyorlar genelde ama bende tutmadı. Doktorun tahminde bulunmadımı erkek bebekleri erken söylüyorlar genelde
Erkeğe benziyor dedi ama gözükmüyor kız da olabilir şu an daha küçük dedi

Erkeğe benziyor dedi ama gözükmüyor kız da olabilir şu an daha küçük dedi
O zaman erkektir canım yoksa benziyor demezdi. Şuan haftası küçük oldugu için net konuşmamıştır saglıkla gelsin inşallah sen kız mı istiyorsun

Bu da 7 haftalık benim ultrason görüntüm. Vajinal ultrason bakıldı. Cinsiyet tahmininde bulunabilir misiniz?

Eklentiler

• IMG_2397.jpeg
    IMG_2397.jpeg
    86,8 KB · Görüntüleme: 38
Bu da 7 haftalık benim ultrason görüntüm. Vajinal ultrason bakıldı. Cinsiyet tahmininde bulunabilir misiniz?
Teorideki konumuna göre kız bebek canım. Ama erkek hissettim nedense

X