ikili tarama kizlar bi bakar misiniz?

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
3
arkadaslar bgun taram neticemi aldim.daha dogrusu gormedim dr.um aradi laboratuar ona yollamis.bana sonuclarin tatmin edici oldugunu 3 tarmayida yapariz iztersenz ve eger istersen ben 100% netice almak isiyorum dersen riskli olan amniosentezi yapariz dedi.icim kurt dusurdu. 2 tane oran soledi bntabi o anda ne nedir die soramadim.tecrubeli anneler bana yardimci olabilir misiniz 23000\1 biri 3500\1 digeri !!

cnm o kağıdı aldığın zaman şema vardır risk grubu orda gözükür
ama seninki riskli değil,
üçlü de kesinleşir zaten

cnm o kağıdı aldığın zaman şema vardır risk grubu orda gözükür
ama seninki riskli değil,
üçlü de kesinleşir zaten

miracim peki burda okuyorum baz arkadaslara 3 lu ye gerek duyulmuo benim meak ettiim herkes bu iki taramayida yaptirio mu?yoksa benim gerek mi duyuluo ben bu testlerden kacmiyorum kimsenin akina bi sey gelmesin allah korusun dr. bana amniosentez gerekli derse kosa kosa gider yaptiririm sadece icime kurt dusttu:KK43:

düşmesin canım sen rahat ol
bende ikiliyi yaptırmamıştım doktorum üçlüyü yaparız demişti bana ama kısmet olmadı tabii
doktorunu arayıp sor istersen neden böyle dediniz riskli gruptamıyım diye,aklında kalmasın..

sonuçlar çok iyi çıkmış canım ama sen genede bütün testleri yaptır benimde böyle çıktı sonra bebeğin sakat olduğunu öğrendik ve aldırdık o yüzden hepsini yaptırmak gerekiyo sen doktorunun sözünü dinle ve kafana takam hiç bişiyi şimdiden hayırlı doğumlar

X