İkili test sonucu acil yardım

1lokum

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2021
190
169
26
Benim 1/118 idi.sizinkinden daha yüksek.ultrason normaldi. Haftası ile uyumlu.ense kalınlığı normal..detaylı ultrasonda sorun yoktu.şükür ki sağlıklı doğdu.inşallah sorun yoktur
İkili testte risk olunca böyle üçlü testi mi yapıyorlar bir de üçlü test ne zaman oluyor

bahar09876

Az insan, çok huzur
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2020
1.934
3.242
İkili testte risk olunca böyle üçlü testi mi yapıyorlar bir de üçlü test ne zaman oluyor
Uzun zaman oldu tam hatırlamıyorum ama arasında fazla zaman olmuyor.ben üçlü test yaptirmadim..detaylı ultrason yada amniyosentez yaptirabilirsiniz

iremrah

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2013
91
120

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-02-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

zahrada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2021
3.899
6.380
29
Cok sükür benimde temiz çıktı nifty yaptırdım ☺️
merhabalar bir şey sorcaktım bende yaptırdım nifty diye test gelip kanımı aldılar ödeme için yarın ararlar dediler arayan soran olmadı süreç nasıl işliyor ödeme gecikmesi acaba sonucun gelmesini etkiliyo mu ötelenir mi sürekli arayıp darlayacağım yoksa hesap no verin diye:) sizlerde nasıl olmuştu acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-03-2022

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 137 gün kaldı.

Evet artık bebeğinizin bacaklarının vücuduna oranı nihayi oranına ulaştı. Bebeğiniz doğduğu zaman kol ve bacakların kısa olduğunu göreceksiniz. Emeklemeden yürümeye geçtiği zaman hem kolları hemde bacakları uzayacaktır. Ultrasonda bebeğinizin cinsiyetini hala öğrenmediniz mi?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

iremrah

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2013
91
120
merhabalar bir şey sorcaktım bende yaptırdım nifty diye test gelip kanımı aldılar ödeme için yarın ararlar dediler arayan soran olmadı süreç nasıl işliyor ödeme gecikmesi acaba sonucun gelmesini etkiliyo mu ötelenir mi sürekli arayıp darlayacağım yoksa hesap no verin diye:) sizlerde nasıl olmuştu acaba
Bana ödeme linki attılar ben attıkları o linkten ödeme yaptım. Hayırlı haberler almanız dileğiyle 🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-02-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)