İkili test sonucu acil yardım

iremrah

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2013
93
120
Kızlar selam. Tahmini doğum tarihi bebeğimin 5 şubat. 12 hafta 6 günlük hamileyim. Fakat bebek 5 gün ilerde gidiyor. İkili test yaptırdım yaşım 33 2. çocuğum cinsiyetide erkek. Ense kalınlığı bütün ölçümleri ultrasonda normal çıktı. Fakat 1/366 risk çıktı ikili testte. Doktor aslında ultrason iyi fakat bu da kötü gelmedi dedi. Riskin az ama var dedi. Fetal dna yaptırdım bugün. Sonuçlarını bekliyorum. Ama ölüm gibi bu beklemek. Bu şekilde ikili testi 1/365 çıkıp fetal dna testi yaptırıp temiz gelen varmıdır? Rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah

Fetal DNA temiz gelecek görürsün şu an senin için en zararlı şey stres evet zor ama stres sana ve bebeğine en büyük zarar dua et sakinleş sonuç temiz gelir ne yüksek testler temiz geldi ben biliyorum

Kızlar selam. Tahmini doğum tarihi bebeğimin 5 şubat. 12 hafta 6 günlük hamileyim. Fakat bebek 5 gün ilerde gidiyor. İkili test yaptırdım yaşım 33 2. çocuğum cinsiyetide erkek. Ense kalınlığı bütün ölçümleri ultrasonda normal çıktı. Fakat 1/366 risk çıktı ikili testte. Doktor aslında ultrason iyi fakat bu da kötü gelmedi dedi. Riskin az ama var dedi. Fetal dna yaptırdım bugün. Sonuçlarını bekliyorum. Ama ölüm gibi bu beklemek. Bu şekilde ikili testi 1/365 çıkıp fetal dna testi yaptırıp temiz gelen varmıdır? Rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah
Mrb 1/366 risk yüksek mi oluyor bilginiz var mı? 1/250 eşik değerin üstü mü iyi altı mı acaba off kafayı yiyeceğim

Benim 1/118 idi.sizinkinden daha yüksek.ultrason normaldi. Haftası ile uyumlu.ense kalınlığı normal..detaylı ultrasonda sorun yoktu.şükür ki sağlıklı doğdu.inşallah sorun yoktur

Bende cuma günü yaptıracağım ikili test.. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin..

Benim 1/118 idi.sizinkinden daha yüksek.ultrason normaldi. Haftası ile uyumlu.ense kalınlığı normal..detaylı ultrasonda sorun yoktu.şükür ki sağlıklı doğdu.inşallah sorun yoktur
Gercekten mi cok sewindim 🥰 bakalim fetal dna verdim sonucu bekliyorum. 🥰

Benim yeğenim 1/17 gibi bir değerde sağlıklı doğdu

İkili teste kesinlikle güvenme bana da riskli gebelik dediler iki hafta önce resmen dünyam karardı gidip nifty test yaptırdım ve negatif çıktı sağlıklı bir bebeğim olduğunu nifty test ile öğrendim.

Kızlar selam. Tahmini doğum tarihi bebeğimin 5 şubat. 12 hafta 6 günlük hamileyim. Fakat bebek 5 gün ilerde gidiyor. İkili test yaptırdım yaşım 33 2. çocuğum cinsiyetide erkek. Ense kalınlığı bütün ölçümleri ultrasonda normal çıktı. Fakat 1/366 risk çıktı ikili testte. Doktor aslında ultrason iyi fakat bu da kötü gelmedi dedi. Riskin az ama var dedi. Fetal dna yaptırdım bugün. Sonuçlarını bekliyorum. Ama ölüm gibi bu beklemek. Bu şekilde ikili testi 1/365 çıkıp fetal dna testi yaptırıp temiz gelen varmıdır? Rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah. Ben çok ünlü bir doktordan ikili test için eğer bebeğinizi aldıracaksanız sonuç yetersiz aldırmayacaksanız gereksiz sözünü okumuştum.

İkili testte risk olunca böyle üçlü testi mi yapıyorlar bir de üçlü test ne zaman oluyor

İkili testte risk olunca böyle üçlü testi mi yapıyorlar bir de üçlü test ne zaman oluyor
Uzun zaman oldu tam hatırlamıyorum ama arasında fazla zaman olmuyor.ben üçlü test yaptirmadim..detaylı ultrason yada amniyosentez yaptirabilirsiniz

Cok sükür benimde temiz çıktı nifty yaptırdım ☺️
merhabalar bir şey sorcaktım bende yaptırdım nifty diye test gelip kanımı aldılar ödeme için yarın ararlar dediler arayan soran olmadı süreç nasıl işliyor ödeme gecikmesi acaba sonucun gelmesini etkiliyo mu ötelenir mi sürekli arayıp darlayacağım yoksa hesap no verin diye:) sizlerde nasıl olmuştu acaba

merhabalar bir şey sorcaktım bende yaptırdım nifty diye test gelip kanımı aldılar ödeme için yarın ararlar dediler arayan soran olmadı süreç nasıl işliyor ödeme gecikmesi acaba sonucun gelmesini etkiliyo mu ötelenir mi sürekli arayıp darlayacağım yoksa hesap no verin diye:) sizlerde nasıl olmuştu acaba
Bana ödeme linki attılar ben attıkları o linkten ödeme yaptım. Hayırlı haberler almanız dileğiyle 🥰

X