İkili test yaptıranlar

Canım hiç belli olmaz ne zaman olacağı..sen kendini hazır hisset önemli olan o.. inşallah tez zamanda kavuşursun sağlıklı bir evladın olur
Artık daha cok istiyorum cnm hazırım ins en güzel zamanda olur ama cok korkuyorum yine ayni şeyleri yasarsak diye 😑

Artık daha cok istiyorum cnm hazırım ins en güzel zamanda olur ama cok korkuyorum yine ayni şeyleri yasarsak diye 😑
Korkmak hiçbirşeyi değiştirmiyor maalesef.. Yaşayıp göreceğiz.. Bak ben de çok korkuyorum ama Allah nasip edecek inşallah bu sefer sağlıkla alacağım diyorum.. Öyle inanmak istiyorum.. Ama yine de Allah bilir her an herşey olabilir :KK43: Allah bilir ne yaşayacağız bize ne nasip edecek yaşayıp göreceğiz işte..

Korkmak hiçbirşeyi değiştirmiyor maalesef.. Yaşayıp göreceğiz.. Bak ben de çok korkuyorum ama Allah nasip edecek inşallah bu sefer sağlıkla alacağım diyorum.. Öyle inanmak istiyorum.. Ama yine de Allah bilir her an herşey olabilir :KK43: Allah bilir ne yaşayacağız bize ne nasip edecek yaşayıp göreceğiz işte..
Aynen cnm haklısın ins sağlıkla kucagina alırsın yavrunu 😍bana da dua eder misin en güzel zamanda saglikla kucagima alabilcegim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbım..

Aynen cnm haklısın ins sağlıkla kucagina alırsın yavrunu 😍bana da dua eder misin en güzel zamanda saglikla kucagima alabilcegim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbım..
İnan aklıma geldikçe burada bazı aklımda iz bırakan arkadaşlara da dua ediyorum.. Sende bunların içindesin.. İnşallah Rabbim sana heyırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin 🙏

Amiyo sentez sonucun nasil cikti canim
bekliyoruz geçen hafta bugun yaptırmıştık. bu cuma günü doktor bizi arayıp sonuç ile ilgili bilgi verecek sanırım daha sonra bir sonuç daha çıkacak o zaman tekrar arayacak bizi . yani şu an cuma gününü bekliyoruz. hayırlı haberler alırız inşallah dua eder misiniz bizim için :KK43:( çok korkuyorum kötü birşey çıkacak diye.

bekliyoruz geçen hafta bugun yaptırmıştık. bu cuma günü doktor bizi arayıp sonuç ile ilgili bilgi verecek sanırım daha sonra bir sonuç daha çıkacak o zaman tekrar arayacak bizi . yani şu an cuma gününü bekliyoruz. hayırlı haberler alırız inşallah dua eder misiniz bizim için :KK43:( çok korkuyorum kötü birşey çıkacak diye.
Eğer ultrasonda baska kötü bi bulgu yoksa içiniz rahat olsun temiz cikicaktir

doktor ultrasonda sağlıklı görünüyor demişti en son. hasta olduğunu düşünmüyorum dedi. ama tabiki kesin sonucu öğrenmeden içimiz rahat etmeyecek. haftaya bugun ayrıntılı ultrasona gireceğim.
Öyledir o zaman inş içini ferah tut

Ense kalinligi nekadardi 12 haftada peki

Selam sonucum en düşük risk grubunda çıktı o yüzden ek birşey yaptırmadım doktorlarım gerek olmadığını söyledi 1/10.000 civarı çıkmıştı benim bebeğimin gelişimi 1 hafta da önden gidiyor ense kalınlığı takip edilcek dedi doktor ama ondan sonra çok kez gittim kötü birşey söylemedi doktor hiç şükür bakalım 2 hafta sonra detaylı usg gireceğim inşallah birşey yoktur bende heyecanla bekliyorum

Merhaba.benimde ikili test sonucum düşük riskli çıkmıştı.ense kalınlığı 2.5çıkmıştı.4lü taramada sonuçlarım normal çıktı çok şükür.detaylı ultrason da da Çarşamba günü girdim bi sıkıntı çıkmadı.inş sağlıkla alırsınız kucağınıza bebişinizi🙂

Arkadaşlar bu ikili testte önemli olan değer kombine risk yazan mı lütfen yardım edin 😭 kombine risk 1.714 ve cut off değerinin altında diyor. Ama ikili test 1.109 yaş riski 1.626 trisomy 13/18 NT <1:10000 diyor Sadece ikili teste cut off değeri üstünde diyor. Doktoruma mesajla sordum kombine riski yorumladı 714te 1 risk dedi randevumuzda detaylı açıklayacağını söyledi ve iyice gerildim yani direkt sorun yok rahat ol demediğine göre riskim mi var 😭 buradaki tüm yorumları ezberledim neredeyse önemli olan kombine risk diyorlar o iyi ama ikili test yazan değer neden öyle 🥺

13 hafta 3 günlükken 2li test için ölçüm yapıldı ense kalınlığı 2.6 dedi doktor ........
merhaba umarım mesajımı görüp cevap yazarsınız. benim bebeğimin de 12.haftada ense kalınlığı 2,4 mm çıktı ve fetal dna testi yaptırdık. henüz sonuçlar çıkmadı. sizin durumunuz nedir merak ettim. inşallah bebeğiniz sağlıklıdır ve gebeliğiniz sağlıklı bir şekilde devam ediyordur?

merhaba umarım mesajımı görüp cevap yazarsınız. benim bebeğimin de 12.haftada ense kalınlığı 2,4 mm çıktı ve fetal dna testi yaptırdık. henüz sonuçlar çıkmadı. sizin durumunuz nedir merak ettim. inşallah bebeğiniz sağlıklıdır ve gebeliğiniz sağlıklı bir şekilde devam ediyordur?
Merhaba şuan için çok şükür kontrollerimde hiçbirşey çıkmadı detaylı usg şeker yükleme falan tüm testleri yaptırdım en son 3 gün önce kontrolüm vardı doktorum sorun olarak birşey söylemedi canım. Benim bebişin gelişimi 2 hafta önden gidiyor ben ona bağladım umarım sizde de bir sorun çıkmaz ama çoğu yerde üst sınır 3 diye okudum ben hep. İçinizi ferah tutun bende çok korkmuştum ama sonuçlarım güzel çıkmıştı çok şükür.

Merhaba şuan için çok şükür kontrollerimde hiçbirşey çıkmadı detaylı usg şeker yükleme falan tüm testleri yaptırdım en son 3 gün önce kontrolüm vardı doktorum sorun olarak birşey söylemedi canım. Benim bebişin gelişimi 2 hafta önden gidiyor ben ona bağladım umarım sizde de bir sorun çıkmaz ama çoğu yerde üst sınır 3 diye okudum ben hep. İçinizi ferah tutun bende çok korkmuştum ama sonuçlarım güzel çıkmıştı çok şükür.
Çok sevindim canım senin ve bebeğinin adına, İnşallah sağlıkla alırsın bebişi kucağına 🤲🏼 İnşallah bizim de sonuçlarımız güzel gelir, benim bebeğim de sağlıklıdır🤲🏼 Benim de eşimin ensesi kalın acaba diyorum ondan mı kaynaklı, insan sebep arıyor işte. Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım 🥰

X