İkili testte free Beta hcg si yüksek çıkanlar!!!

Ense 1.3 burun kemiğide var. Çok sağol bende öyle kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama Benim oranı yükselten sıkıntı olan şey beta imiş gerçekten te yüksek. Başka bir dr bakıp bu yüksek betaya bir bulgu gözükmesi gerekirdi dedi çok şükür usg de herşey iyi. Ama illa nipty test yapmamı söylediler onu yaptırdım bekliyorum
Nipty sonucunuz ne geldi

Amin, siz de sağlıkla alırsınız inş, ben 40 yaşındayım, ölçümlerde sıkıntı çıkmadı, yaştan dolayı yaptırdım, hatta ikili kan testi vermiştim, daha sonucuna bile bakmadim çünkü Dna yaptırdım ikili testten birkaç gün sonra. Sıkıntı varsa ayrıntıda az da olsa belli oluyor diyorlar, tabi dna testinin yerini tutmaz, siz kalbininizi ferah tutun,Allah in izniyle sağlıkla gelir.
Amin çok teşekkür ederim güzel dualarınız için. Bu arada bende 33 yaşındayım ikinci doğumum olacak Allah izin verirse. İlk bebeğimi 28 yaşında doğurdum hiç risk çıkmamıştı testlerde. Ama şu an o kadar çok hamile de risk duydum ki. Sizin yaştan dolayı çıkmış zaten. Etrafımda 27-23 yaşında olanlarda var onlarda da çıkmış diye duydum. Bu arada 3 lü testim iyiydi ama tabi 3 lü de bir kesinlik olmuyor. Doktorumla görüştük ayrıntılı ultrasonda bakalım dedi ayrıca EKG bakalım dedi. Risk varsa dediğiniz gibi az çok belli olur detaylıda. Çok teşekkür ederim

Amin çok teşekkür ederim güzel dualarınız için. Bu arada bende 33 yaşındayım ikinci doğumum olacak Allah izin verirse. İlk bebeğimi 28 yaşında doğurdum hiç risk çıkmamıştı testlerde. Ama şu an o kadar çok hamile de risk duydum ki. Sizin yaştan dolayı çıkmış zaten. Etrafımda 27-23 yaşında olanlarda var onlarda da çıkmış diye duydum. Bu arada 3 lü testim iyiydi ama tabi 3 lü de bir kesinlik olmuyor. Doktorumla görüştük ayrıntılı ultrasonda bakalım dedi ayrıca EKG bakalım dedi. Risk varsa dediğiniz gibi az çok belli olur detaylıda. Çok teşekkür ederim
Üzme kendini bak üçlü de iyi çıkmış, sağlıkla alacaksın inş, rahatla artık.

Merhaba ikili test sonucu Beta hcg 5,49 mom gibi yüksek bir değer çıktı. Haliyle ikili test sonucumda yüksek 1:75. Pap değeri fena değil. Faakat bu beta hcg yüksekliği çok kafamı karıştıyor:KK43: Benim gibi durumda olup Fetal yada CvS yapan yada yapmadan geçiren arkadaşlar bilgi verirseniz çok sevinirim. Sonucunuz ne oldu. Beta yüksekliği neden oluyor muş 😔
Merhaba benim de hcg mom değerim 3,75 çıktı. Yani yüksek. Ama risk 1/981 çıktı. Acaba hcg yüksekliği nedenmiş öğrenebildiniz mi? Ya da bi sorun teşkil etti mi? Cevap verirseniz çok sevinirim. Çünkü cidden tedirgin oldum 🥺

Merhaba benim de hcg mom değerim 3,75 çıktı. Yani yüksek. Ama risk 1/981 çıktı. Acaba hcg yüksekliği nedenmiş öğrenebildiniz mi? Ya da bi sorun teşkil etti mi? Cevap verirseniz çok sevinirim. Çünkü cidden tedirgin oldum 🥺
Merhaba beta nedennyüksek çıktı o konuda pek yorum yapamıyorlar. Nifty testi yaptırdık çok şükür birşey çıkmadı. Bakalım sağlıkla kavuşuruz inşallah

IMG_20211021_181924.jpg

Merhaba kızlar ben doğum yaptım ama sizleri o kadar iyi anlıyorum ki benmde risk 141 çıkmıştı ölçümler normaldi. Bebeğim sağlıklı çok şükür sizde kafaya takmayın. Etrafta o kadar çok duyuyorum ki herkese riskli diyorlar

Merhaba Cvs mi yaptırdınız benimde mom değerim 4,22 çıktı PAPP-A 0.93 bende cvs yaptıracağım bu değerlerde iyi çıkanlar var mı 1 haftadır ömrümden ömür gitti çünkü bu bebek bize mucizeydi..🥺

Merhaba Cvs mi yaptırdınız benimde mom değerim 4,22 çıktı PAPP-A 0.93 bende cvs yaptıracağım bu değerlerde iyi çıkanlar var mı 1 haftadır ömrümden ömür gitti çünkü bu bebek bize mucizeydi..🥺

X