İkinci boş gebelik nasıl bir tedavi olucam

DeryaDerinnn

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
203
36
25
Kizlar bu ikinci oluyor boş gebelik yaşadım benim gibi yaşayan arkadaşlar varmı nasıl tedavi gördüğünüzu sonrasında sağlıklı bi gebelik yaşadınızmı ikinci kez oldu ve kürtaj oldum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

Ben iki kez boş gebelik yaşadım. Perinatoloji bölümune gittim genetik test yapıldı . Homozigot kan pıhtılaşmasi çıktı . Embriyo oluşmadan son buluyormus.Gebelik başlayınca hemen kansulandirici iğne aspirin kullandım saglikgebelik yaşadım. Genetik testyaptirin.

Ben iki kez boş gebelik yaşadım. Perinatoloji bölümune gittim genetik test yapıldı . Homozigot kan pıhtılaşmasi çıktı . Embriyo oluşmadan son buluyormus.Gebelik başlayınca hemen kansulandirici iğne aspirin kullandım saglikgebelik yaşadım. Genetik testyaptirin
Haftaya pazart3si kontrolüm var bakalım ne diy3cekler bende en erken ne zaman da testlerimi yaptıracam inşllah sonuç için bide muayene edilcem herhalde

Ben iki kez boş gebelik yaşadım. Perinatoloji bölümune gittim genetik test yapıldı . Homozigot kan pıhtılaşmasi çıktı . Embriyo oluşmadan son buluyormus.Gebelik başlayınca hemen kansulandirici iğne aspirin kullandım saglikgebelik yaşadım. Genetik testyaptirin.
Peki testlerinizin sonuçları ne zaman çıktı yani uzun duruyor mu devlete git cem ben yine

Peki testlerinizin sonuçları ne zaman çıktı yani uzun duruyor mu devlete git cem ben yine
Bir ay-20 güne yakın sürmüştü sonuçların çıkması. Devlet hastanesinde yaptırdım ben de. Muayene edilmiyor oykunuzu anlatiyorusunuz tahliller isteniyor kan veriyorsunuz . Bukadar

Haftaya pazart3si kontrolüm var bakalım ne diy3cekler bende en erken ne zaman da testlerimi yaptıracam inşllah sonuç için bide muayene edilcem herhalde
Bende genetik bölümüne test yaptırdım pıhtılaşma çıktı. Kizimdaigne ve corasprin kullandım. Şimdide hamileyim yine kullanıyorum. İhmal etmeyin geçmiş olsun. Rabbim tez zamanda kucaginizi doldursun

X