İkinci Cizgiyi goruyor musunuz?

Bir de öyle agresifler ki gormelisiniz. 😆
Acildigi anda gecersiz sayiliyormuş. Hamile degilmişim 😅 Tamam olmayabilirim ama bunu soylemenin de bir yolu yordami var. Garip geldi.
Bugun yine bir test yaptim. Bu kez acmadan cook silik bir cizgi cikti ilk 5-6 dakika icinde. Siz de gorebiliyor musunuz? Acsam daha belirgin olurdu muhtemelen.
Neden geçersiz oluyor, açınca garanti kapsamından mı çıkıyor deseydin 😂
Ben silik çizgiyi gördüm inş gebesindir 🙏🏻 imkanın varsa yarın kan testi ver 💐

Görüyorum bu geçerli işte. Kapağı açarsanız geçersiz diyiciiimm😂😂
😆 ahaha yok açmam daha.. Agzimin payini aldim ben dermisim. 😄 okudugim mesajlarin etkisini hala atamadim ustumden 😅
Bakalim kan vermeye geldim sonuc ne olacak. 🙃

Neden geçersiz oluyor, açınca garanti kapsamından mı çıkıyor deseydin 😂
Ben silik çizgiyi gördüm inş gebesindir 🙏🏻 imkanın varsa yarın kan testi ver 💐
😂😂😂
Hemen kuruyormus ondan oyle cizgi cikiyormus sozde 😄 ama ben inanmiyorum buna. Ona bakarsak kaset testlerin içindekiler de cubuk test aslinda. Kuruyorsa neden cubuk testler var piyasada. Sacma bir dusunce bence.
Bu testlere bakinca var gibi duruyor. Cunku hamile degilken yaptigim testlerde silikte olsa ikinci cizgi cikmiyordu.

Kan verdim, ögleden sonra cikar sonuç Insallah hayirlisiyla vardır.🫠

Heee o zaman doğrudur canım evet dediğin gibi kişiden kişiye değişir . Genelde ben öyle karşılaştığım için . Ben pcos olduğum için lh bizde baya koyu oluyor . benim yumurtlama yakınken hep böyle çıkıyor yumurtlama olunca zaten T daha koyu çıkıyor. O yüzden paylaşmak istedim . Çoook silik hiç görmedim . Yorumun için teşekkürler 🤩
Evet kisiye gore degisiyor olmasi muhtemel. Mesela en dogru sonuc icin gebelik testini sabah ilk idrar ile yapin derler. Ben bir onceki hamileligimde denemistim. Sabah idrariyla yaptiklarim hep cok silik cikiyordu. Bir sonraki ya da gun icindekiler daha koyu cikiyordu gerip bir sekilde 😃

Adetime 2 gün kaldı gebelik testi yapsam varsa kesin çıkar mı acaba ya yoksa biraz daha beklemeli miyim ☺️
Cikabilir de cikmayabilirde. Ben de kan sonucu bekliyorum.
Beklenen adet tarihim bugun. 2 gun oncesinde yaptigim erken gebelik testinin icini acinca cok cok silik bir cizgi vardi. Konu açtim hemen 😅
Bu da bugun yaptigim normal test icini acmadan ilk 5 dakikada silik cizgi belirdi.
Kan verdim ama yine de eve gelip test yaptim 😅

Eklentiler

• 20240522_104159.jpg
    20240522_104159.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 48
benim iki gebeliğimde de aşırı silik çıkmıştı :)
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Beklenen adet tarihim bugun. 2 gun oncesinde yaptigim erken gebelik testinin icini acinca cok cok silik bir cizgi vardi. Konu açtim hemen 😅
Bu da bugun yaptigim normal test icini acmadan ilk 5 dakikada silik cizgi belirdi.
Ya peki belirtilerin var mı varsa neler 🤗 sonucun çıkınca bizimlede paylaşır mısın 🙏

Kan verdim ama yine de eve gelip test
Test sonucunuz çıktı mı bende aynı durumdayım

Bende bekliyorum test sonucu ama düşük değer çıkıcak varla yok arası bu silik çizgi çünkü
Kimyasal gibi mi? Daha once hic yasamadim ama aklima da gelmedi degil. Ama sonra dusunuyorum ilk hamileligimde 4-5 gun gecince yine cok silikti cizgi. Beta 1300 ya da 1600 lerde cikmisti kan verdigimde.

Kimyasal gibi mi? Daha once hic yasamadim ama aklima da gelmedi degil. Ama sonra dusunuyorum ilk hamileligimde 4-5 gun gecince yine cok silikti cizgi. Beta 1300 ya da 1600 lerde cikmisti kan verdigimde.
Ben iki kez kimyasal yaşadım ya olada bilir siz kaçta verdiniz kanı

Ben iki kez kimyasal yaşadım ya olada bilir siz kaçta verdiniz kanı
Anliyorum. Insallah bu kez saglikli ilerler hamileliginiz. Ben yurt disinda yasiyorum oyuzden farkli isliyor biraz sistem. Saat 4 gibi cikar sanirim. Suan saat 2 burda

Anliyorum. Insallah bu kez saglikli ilerler hamileliginiz. Ben yurt disinda yasiyorum oyuzden farkli isliyor biraz sistem. Saat 4 gibi cikar sanirim. Suan saat 2 burda
He anladım inşallah güzel sonuçlar alırız ne diyim 🌺😊

Ayyy çıktı mı sonuuuççç

X