İkinci ilişki

_melek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2009
5
0
Merhaba arkadaşlar ben nişanlımla 9 gün önce ilk kez ilişkiye girdim daha çok az içime girdiğin de bile canım çok yandı ve ilk gün adet oluyor gibi kan geldi. Bugün tekrar deneyelim dedik bugün de kan geldi bu normal mi çok korkuyorum ve her ikisinde de korunduk... Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Kiz Allah iyiligini versin. Nisanlinla niye iliskiye girdin ki. Bi evleneydiniz iyiydi. Bu dunyanin her turlu hali var. Neyse soruna gelirsek kizdin sanirim zarin kani o ole oluyor bazen.

Merhaba arkadaşlar ben nişanlımla 9 gün önce ilk kez ilişkiye girdim daha çok az içime girdiğin de bile canım çok yandı ve ilk gün adet oluyor gibi kan geldi. Bugün tekrar deneyelim dedik bugün de kan geldi bu normal mi çok korkuyorum ve her ikisinde de korunduk... Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
Belki ilişkiye girerken acele ettiysenz hafif bimyırtılma olabilir zarın kenarında ismini tam bilmiyorum oyuzden de kan gelmiş olabilir ama orası iyileşiyor geçer korkma cnm (kızlık zarından bahsetmiyorum tabiiki :KK70:)

X