İkinci kızıma isim önerileri

ManzaramDeniz

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2011
7.179
10.643
Merhabalar,bugün bir kızım olacağını daha öğrendim.İsmini erkenden koymak istiyorum.Aklımdaki isimler;
Birde şu var,isminin anlamını taşıması benim için çok önemli.
Varsa şu isimli olanlar çok akıllı zeki olur hanım hanımcık olur dedikleriniz o önerileride alırsam çok sevinirim.
Nihal (klasik isimlerden en sevdiğim)
Hazal
Beril
Berrak(eşim pek istemedi ama)
Derin
Mabel (şu aralar pek hoşuma gitmeye başladı,anlamı güzel demek)
Benan
Nilay

Kızımın ismi Kumsal bu arada.
ama uyması şart değil.
Önerilerinizi bekliyorum

Merhabalar,bugün bir kızım olacağını daha öğrendim.İsmini erkenden koymak istiyorum.Aklımdaki isimler;
Varsa şu isimli olanlar çok akıllı zeki olur hanım hanımcık olur dedikleriniz o önerileride alırsam çok sevinirim.
Hazal
Beril
Derin
Benan
Nilay

ama uyması şart değil.
Önerilerinizi bekliyorum
Hazal ile çok uyumlu. Ama rüya doğa gibi kız isimleri daha çok hoşuma gidiyor benim çok güzel kız olurlar

Hazal
Beril
Derin
Benan
Nilay

ama uyması şart değil.
Önerilerinizi bekliyorum
Rüveyda ismi güzel yegenimin adı anlamı da nazik güzel hoş bayan demek

Bide kızım olsa koyacağım isim olan Umay var o da eski Türkçede bereketin simgesi olan tanrıça anlamına geliyor benim oglum olacakmış onun için Umay koyamayacagım

Bide Elisa ismi de güzel cennetin kapısında bekleyen melek anlamında

Nihal çok güzel ve uyumlu ❤

Nilay, Berrak ve Benan da güzel.

Mabel ismini beğenmedim. Biraz zorlama geldi.

Derin ismine de alışamadım. Beğenmiyorum

Nihal çok güzel ve uyumlu ❤

Nilay, Berrak ve Benan da güzel.

Mabel ismini beğenmedim. Biraz zorlama geldi.

Derin ismine de alışamadım. Beğenmiyorum
Çok teşekkür ederim,Nihal ismine sürekli takılıyorum.Annem ismimi Nihal koymayı istemiş ama babam koymuş sonradan.
ben bunu bilmiyorkende severdim.
Cok zor isim bulup benimseyip koymak,bakalım:)

Ya evet:))
İnstagramda avukat bir anne var,nazliatac diye.Bir kizi var ismi Mabel.Görseniz dünya tatlisi.
Ordan kanin kaynadi baya.İlk duydugumda bende garipsemistim ama şuan çok hoş geliyor:)
Ben de takip ediyorum onu.Bayiliyorum o bebeğe.Ben de Mabel ismini görünce acaba siz de mi takip ediyorsunuz diye düşündüm ,doğruymuş .Bana da başta garip geldi ama her gün göre gore paylaşımları klasikleri.Neden olmasın Mabel çok güzel olur ..Kötü bir çağrışımı yok.Beril ve Nilay da güzel seçeneklerden..Nilay akrabam da olmasa ben çok istemiştim .Benim kızımın adı İpek ..Beğendiğim diğer isimler; İnci, ilay,maysa..

X