Ikiz anaları ve ikiz anne adayları buyrun sohbete :)))

mrb anneler ve anne adayları..
ben de 24 günlük ikiz kız annesiyim..34+0 da doğum yaptım ve biz de sarılık atlatıyoruz..haftalık kilo takibimiz oluyor.bebeklerimden biri 50 gr kaybetmiş önceki hafta kilo almıştı ama.neden böyle oldu acaba:44:

iyi akşamlar güzel anneler cici bebişlerr

ben 28.09. 2012 itibariyle doğum yaptım
oğullarım gayet sağlıklılar:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:biraz sarılık sorunu yaşadık onuda yavaş yavaş atlatıyoruz çok şükür

inşallah hepinize benim gibi sağlıklı bebişler kucaklamanızı dilerim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cnm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin , çok sevindim bebişlerinin sağlıklı olmasına hayırlı olsun :nazar::nazar:

Merhaba anne adayları. Ben İzmir'de doğum fotoğrafçılığı yapıyorum. Şu sıralar hem tanıtım, hem de portfolyomu geliştirmek amacıyla, bana kadınlar kulübünden ulaşan ilk 5 kişinin doğumunu ücretsiz çekeceğim. Tek şartım, fotoğrafları web sitemde yayınlamama izin vermeniz. İlgilenen anne adayları bana özel mesaj yoluyla ulaşırsa sevinirim.

merhaba ilk 5 kişiye ücretsiz fotoğraf çekeceğinizi söylemişsiniz.Ben sitenizde yayınlanmasını kabul ederim eğer ücretsiz çekecekseniz.Ama ben eskişehirliyim.Şuan 5 aylık hamileyim.Eğer benim doğom fotoğraflarımı çekerseniz çok memnun olurum.Özel msj gönderdim ama gitmedi o yüzden burdan yazıyorum

ARKADAŞLAR DOĞACAK OLAN İKİZLERİME RÜZGAR-POYRAZ MI, YOKSA KUZEY-POYRAZ MI KOYMALIYIM? YADA BAŞKA İSİM ÖNERİLERİNİZ VAR MI? :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

yorucu bir üç haftanın ardından 35+2 ye kadar dayanabildik suları çok azaldığı için bebişlerimi doğurdum ameliyat kesimlikle çok zor ölümü tercih ederdim çok stresli ve sonrası çok ağrılı gözünüzü korkutmak istemem çünkü her bünye aynı değil ben belki çok zayıf olduğum için belki de 3 haftadır yattığım için çok zor oldu ama herşeye değer tabiki iki tane meelğim oldu doruk ve demir.... şimdilik herkesin olduğu gibi yiyip yatmakla meşguller sarılık belası var tabiki ama çok sakinler çok şükür onlar artık hayatımızın tam merkezinmdeler allah herkese nasip etsin allah sizlere de kolaylık versin

doğum yapan arkadaşlar allah analı babalı büyütsün

yapacaklar şimdiden allah analı babalı büyütsün.

bebeklerinizi bol bol emzirin ve karınlarını doyurun.sarılık belasından ancak o şekilde kurtulursunuz.

bebeklerim bir haftalık oldular bir tanesini neredeyse 4 gündür kaka yapmıyor bugun biraz huzursuzluğunu hissettik gece boyu bişey denemeye korkuyorum öneriniz var mı bayram tatili doktor da bulamıycaz sanırım

bebeklerim bir haftalık oldular bir tanesini neredeyse 4 gündür kaka yapmıyor bugun biraz huzursuzluğunu hissettik gece boyu bişey denemeye korkuyorum öneriniz var mı bayram tatili doktor da bulamıycaz sanırım

karnına ,beline ,kasıklarına ,poposuna bolca zeytinyağı sür ve mamasına zeytinyağı kat.başında konak varsa ona da çok iyi kafasına da zeytinyağı sürebilirsin.zeytinyağının hiçbir zararı olmaz.

benim annem bebeklerimi sürekli zeytinyağına bulardı pehlivanlar gibi olurdu bebeklerim.doktora gittik doktor bile muayene ederken kafasına zeytinyağı sürün dedi.kabız oldu dedik karnına beline kasıklarına heryerine zeytinyağı sürün dedi.

ve dedim ki annem iyi ki varsın...

çok saol canım yaaa biz de aynı yöntemle hallettik şimdi durdramıyoruz dünden beri sürekli kaka yapma halindeler olsun napalım yapmamalarından iyidir

herkese selamlar ben de tek yumurta ikiz kizlara hamileyim herşey yolunda gidiyor çok şükür bayram dönüşü doğum iznine ayrilacagim inşallah soracagim çok şey olacak sizi bulduğuma sevindim herkese iyi bayramlar :)

karnına ,beline ,kasıklarına ,poposuna bolca zeytinyağı sür ve mamasına zeytinyağı kat.başında konak varsa ona da çok iyi kafasına da zeytinyağı sürebilirsin.zeytinyağının hiçbir zararı olmaz.

benim annem bebeklerimi sürekli zeytinyağına bulardı pehlivanlar gibi olurdu bebeklerim.doktora gittik doktor bile muayene ederken kafasına zeytinyağı sürün dedi.kabız oldu dedik karnına beline kasıklarına heryerine zeytinyağı sürün dedi.

ve dedim ki annem iyi ki varsın...

ne varsa annelerde var canım gerçekten

mrb kızlar herkes iyidir inş bayadır giremiyorum annemin oradaydım erken dogum riskim vardı yatıyordum hep bir yemek için birde lavaboya kalkıyordum şimdi bebişlerim iyiler çok şükür bu haftalara kadar gelebildim bu haftaları görecem aklıma bile gelmiyordu gerçekten bu zamana kadar dayanamazlar diyordum ümidim yoktu ama geldik :nazar:5 kasımda dogum yapacam ALLAH'ın izniyle inş:KK52::KK52: banada bol bol dua edin sağlıkla bebişlerimi kucama alalayım :emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16::KK16:lara_ cincikk _ ikizkalpler ben yokken başka dogum yapmış olan arkadaşlar varsa onlarıda kutluyorum ALLAH analı babalı büyütsün sağlıklı uzun ömürler versin inş :KK16::KK16:

ya nerelerdesin ben doğum yaptım geldim ne güzel sen saklayabilmişsin benimkiler durmadı valla 35+2 de doğurdum allah yardımcın olsun canım

hayırlı olsun canım ALLAH analı babalı büyütsün sağlıklı uzun ömür versin inş amin.:emir_bebek::emir_bebek:bebişlerin nasıl canım yaramazlık yapıyorlarmı bakim :KK34:benimkilerde zar zor durdular şimdiye kadar yatmamış olsaydım çıkarlardı heralde :KK1: seninkiler kaç kilo dogdu geçen kontrolde tartamadı doktor çok tıkış tıkışlardı kuzularım yerleri daralmış artık sıgmıyorlar:KK16:

canım benimkilerin biri 2100 biri2200 gr doğdular hiç kuveze girmediler çok şükür gayet sağlıklılar yaramazlık pek sayılmaz bi tanesi biraz fazla hassas azıcık gazı olsa ortalığı yıkar yada çiş yapmış olsa ama diğeri öyle değil sürekli yatma halinde çok uslu maşallah şimdilik raahat ama benim süt sorunum var sütüm çok az sağıyorum da makineyle ama olmuyor gelmiyor çocuklarda emmiyor zorluyorum ama pek ümidim yok şimdilik mamaya talimiz napalım sarılığı bile mamayla atlattılar çok şükür bir hafda düzeldiler

X