Ikiz anaları ve ikiz anne adayları buyrun sohbete :)))

arkadaşlar sizlerin yazışmalarına bayılıyorum bende 9 haftalık ikiz bebek bekliyorum doğal yolla hamile kaldım evliliğimde 6.senemi doldurdum ve taki hamile kalana kadar hep korundum şükürler olsun rabbim aramatmadı allah isteyene çifter çifter versin derdim bana da verdi şükürler olsun :) fakat geçmişte arkadaşlar ne güzel birbirine destek olmuşlar şimdi sitede kimse yok ben şimdiden el ve ayaklarımda çok şişmlere oluyor merak ediyorum acaba bu kadar erken el ve ayakları şişen varmı :) allah karnımızda görmeyi nasip etti birde kucağımızda görmeyi nasip etsin inş.sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün inş.ben çok korkuyorum onlara bişey olucak diye

Hayırlı olsun arkadaşım,sağlıkla bebeklerini kucağına almak nasip olsun,
Ama bu kadar erken şişme duymadım..
En son ne zaman doktora göründün, o zaman bu şikayetin var mıydı?

Son düzenleme:
Hayırlı olsun arkadaşım,sağlıkla bebeklerini kucağına almak nasip olsun,
Ama bu kadar erken şişme duymadım..
En son ne zaman doktora göründün, o zaman bu şikayetin var mıydı?

vardi canım dr söyledim idrar ve kan testleri normal gelince herşey normal yapı meselesi dedi ben günde 5 lt falan su içiyorum ama isteyerek yani ihtiyaç duyuyorum ondan olabilir fakat su içmeni azaltma dedi anlamadım ben de bide decevit diye bi vitamin verdi o daha fena şişirdi aradım vücudun alışıcak 10 gün iç olmazsa tekrar tahlil yapar değiştiririz dedi şimdilik şişmem hariç hiç bi sıkıntım yok allahıma şükürler olsun allah herkese nasip etsin :)

tatlım topikateki arkadaşların çoğu doğum yaptı ve girecek fırsatları olmuyor sanırım, 2013 ikiz anne adayları buraya diye bir topik var, ben oraya takılıyorum, orada senin haftalarında çok arkadaş var, arada göz at istersen, bu arada 5 lt su çok fazla değil mi canım? ondan sora sudan zehirlenme falan olur dikkat et, 2-3 lt ideal senin için

17 haftalik hamileyim, biri kiz biri erkek. Yazini okudugum andan itibaren hepsini seninle yasadim. Aylar oncesinde yazmis olabilirsin ama o kadar genelgecer bilgiler vermissin ki bunlari hepimiz yasayabiliriz. Aglamamak, duygulanmamak elde degil. Bebeklerine ve sana sevgilerimi gonderiyorum...

Arkasim sisme sorununu on gundur ben de yasiyorum ama seninki benden de erken olmus. Kiloluysan o da etkileyebilir, dikkat etmek lazim. Suyu ben de cok iciyorum ancak en fazla 3 lt kadar. Bu konu ile ilgili doktorum fazla yememeye ve tuzlu yememeye calis dedi, bilgin olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…