ikiz anneleri, kan testi beta hcg ilk haftalarda kacti?

Selam kızlar ben 30 nisanda öğrendim hamile olduğumu hcg dgerm 1409 çıktı 10 gün sonra tekrardan yaptırdım hcg dgerm 26.280 çıktı sizce ikiz olasılığım var mı ? Gerçi kesemde bebekte göründü ama herkes çok yüksek diyor
İkiz mi değil mi diye genelde 9-10 haftalarda belli oluyor canım biri sonradan görünüyor genelde ben hep öyle duydum. Hcg ile çok alakalı değil bence. Benim bat tan 2 gün sonra 5700 çıkmıştı ikiz mi diye çok heyecan yapmıştım ikiz değilmiş. Şöyle de bir inanış var ikiz değilse erkek bebektir diyorlar hcg çok yüksek çıktığında. Bebeğim erkek hepsi rivayet gibi geliyor bana.

İkiz mi değil mi diye genelde 9-10 haftalarda belli oluyor canım biri sonradan görünüyor genelde ben hep öyle duydum. Hcg ile çok alakalı değil bence. Benim bat tan 2 gün sonra 5700 çıkmıştı ikiz mi diye çok heyecan yapmıştım ikiz değilmiş. Şöyle de bir inanış var ikiz değilse erkek bebektir diyorlar hcg çok yüksek çıktığında. Bebeğim erkek hepsi rivayet gibi geliyor bana.
Tamam canım sagolasin hayırlısı olsun sağlıklı olsun da o yeter :KK66:

Arkadaşlar 4+3de değerin 3536 çıkması normal.mi yani çoğul gebelik olabilir mi
Canim yaniltici olabiliyor bu hcg miktarı. Benim 12. gün 558, 14. gün 1339 çıktı iki kese görüldü. Ama 5000 li degerlerle tek bebek görünenler de var araştırdıysan. Hayırlısı hangisiyse o olur İnsallah

Tsk ederim evet çok araştırdım daha kese görünmedi zaten iki farklı doktora gittim biri pazartesi tekrar gel dedi bu hafta için diğeri 2 hafta sonra gel dedi normalde iki hafta sonra gel diyene git.eyi düşünüyorum.sürekli ama pazartesi gel diyene de gitsem mi diye düşünüyorum kese için

Benim 5. Gün embriyosu 9. Gün 236 çıktı 11. Gün yine baktırdım 485 çıktı beta. 10 15 gün sonra kese görmeye gitcez çok merak ediyorum değer yüksek ama iki katı arttığı için umudum kalmadı pek ama allahtan Ümit kesilmez

Kizlar merhaba.ben normalde 25-26 gunde bir adet oluyorum.adet olmam gereken gunun 1 gun sonrasi degerim 2065 cikti.sizce bu deger cok mu yuksek?ikiz gebelik olabilir mi? Tesadufen konuya girdim kafam karisti...
Slm canım merak ettim şu an ne durumdasın...bende regli gününden 2456 çıktı bhcg

Slm canım merak ettim şu an ne durumdasın...bende regli gününden 2456 çıktı bhcg
Canim dogum yaptim 1 aylik olduk.
Beta hcg degerimin yuksek cikmasi onceden hamile kaldigim icinmis.regl gunune gore 4 haftalik zannederken 5-6 haftalik hamileymisim o yuzden degerim yuksekmis.
Sende hayirlisiyla kucagina alirsin insallah bebisini.hayirli olsun canim

Canim dogum yaptim 1 aylik olduk.
Beta hcg degerimin yuksek cikmasi onceden hamile kaldigim icinmis.regl gunune gore 4 haftalik zannederken 5-6 haftalik hamileymisim o yuzden degerim yuksekmis.
Sende hayirlisiyla kucagina alirsin insallah bebisini.hayirli olsun canim
Güle güle büyütün bebeğinizi...sanırım benimki de öyle gibi erken dollenme hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz

Kizlar benim sonucumda 12159.75 cıkti normalde kaç haftalikken oluyor böyle sabah göstericem sonucu meraktan uyuyamiyorum

Benim 4+3 te 2591 di sok olmustum 6.haftaya kadar tek kese idi 7.haftada iki kese ve iki kalp atisiyla sok olduk esimle✌
Merhaba canım. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :) ben bu ay tedavisiz gebe kaldım. Sat 27 ocak ama 15 şubatta oldu ovülasyon ( 16 ocakta doktora gitmiştim o söyledi) ve bugün yani ovülasyondan sonraki 11. Gün kan değerim 524 çıktı. Çoğul olabilir mi :) çok istiyorum rabbimden

Merhaba canım. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :) ben bu ay tedavisiz gebe kaldım. Sat 27 ocak ama 15 şubatta oldu ovülasyon ( 16 ocakta doktora gitmiştim o söyledi) ve bugün yani ovülasyondan sonraki 11. Gün kan değerim 524 çıktı. Çoğul olabilir mi :) çok istiyorum rabbimden
Ins. Saglikla kucagina al rabbim gonlune gore versin

merhabaa 11haziranda 5.gün dondurulmuş embriyo transferi oldum 2tane.7.gün değerim 216–9.gün 425– bugün test günümdü 12.gün 1846.ikiz mi sizce

X