Bebek Beslenmesi İkiz bebekler

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Asiveblue

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
853
756
37
Öncelikle herkese merhaba 3 aylık ikiz erkek bebeklerim var
gündüzleri hiç uyumuyolar kafayı yemek üzereyim biseyi mi yanlış yapıyorum bilmiyorum mama yedikten sonra uyku belirtileriyle yatiriyorum uyuduklari maksimum süre 20 dk geceleri bir nebze daha uyuyolar ama gündüz hiç yok şimdiye kadar hiç tek bakmadım önce annem şimdi eşim nisanda eşimin izni bitiyo ve tek başıma kalacağım gerçekten çok tedirginim tek başına bakanlar nasıl yapiyosunuz uyumayan bebeklerim sürekli agliyo siz nasıl uyutuyorsunuz

Uyutamıyoz 🥲 Bi de kucakçı. Tekken bazen yemek bile yiyemiyom. Benim de 20 dk idi 19 veya 21 değil 20. bu ara 4. Atak haftasıyle birlikte gündüz uykulari uzayacak sanıyorum. Bakalım yeni düzen nasıl olacak. 🥲

Uyutamıyoz 🥲 Bi de kucakçı. Tekken bazen yemek bile yiyemiyom. Benim de 20 dk idi 19 veya 21 değil 20. bu ara 4. Atak haftasıyle birlikte gündüz uykulari uzayacak sanıyorum. Bakalım yeni düzen nasıl olacak. 🥲
Tek mi bakıyorsunuz ikizlerinize ya anlamıyorum bebek neden uyumaz yanlış yaptığım birsey mi var diye düşünmekten kafayı siyiriyorum ama bulamıyorum gece uykuları Nsil peki minislerin

Tek mi bakıyorsunuz ikizlerinize ya anlamıyorum bebek neden uyumaz yanlış yaptığım birsey mi var diye düşünmekten kafayı siyiriyorum ama bulamıyorum gece uykuları Nsil peki minislerin
Bende bi tane var ikiz değil. Gece uykusu iyi şükür ama gündüz ara ara 20 dk sadece

Yanlış yaptığınız bir şey yok. Tüm bebekler ayrıdır. Şimdiden sonra düzen oturur

Öncelikle herkese merhaba 3 aylık ikiz erkek bebeklerim var
gündüzleri hiç uyumuyolar kafayı yemek üzereyim biseyi mi yanlış yapıyorum bilmiyorum mama yedikten sonra uyku belirtileriyle yatiriyorum uyuduklari maksimum süre 20 dk geceleri bir nebze daha uyuyolar ama gündüz hiç yok şimdiye kadar hiç tek bakmadım önce annem şimdi eşim nisanda eşimin izni bitiyo ve tek başıma kalacağım gerçekten çok tedirginim tek başına bakanlar nasıl yapiyosunuz uyumayan bebeklerim sürekli agliyo siz nasıl uyutuyorsunuz
bı tanecık bebısım var allah yardımcın olsun .. gelecekte ınsallah hayırlısıyla baana da versın rabbım :) bak bugun sessızlıg e dıkkat ettım gazına dıkkat ettım cok sıcaklarsa uyanıyomus ona dıkkat ettım.. altı temız elı kolu bı yere carpmıyacak serbestlıkte.. amanın da amanın :))padısah beşiği:KK70: sonra ıcerı gırerken kapı esıgı cıtırdar yukardakı tangır tungur bısey dusurur hapsurasım tutar:KK70: benımkı uyuyacak ama nasıp :))

bı tanecık bebısım var allah yardımcın olsun .. gelecekte ınsallah yaırlısıyla baana da versın rabbım :) bak bugun sessızlıg e dıkkat ettım gazına dıkkat ettım cok sıcaklarsa uyanıyomus ona dıkkat ettım.. altı temız elı kolu bı yere carpmıyacak serbestlıkte.. amanın da amanın :))padısah beşiği:KK70: sonra ıcerı gırerken kapı esıgı cıtırdar yukardakı tangır tungur bısey dusurur hapsurasım tutar:KK70: benımkı uyuyacak ama nasıp :))
Bu resmen ben 😀😀 Allahim sağlıkla buyumelerini nasip etsin

X