İkiz bebekte keseler

Dilara7500

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2021
9
2
23
Merhaba hanımlar ben 8 haftalık doğal yollarla gebeyim bugün 8 hafta muayene me gittim ancak normalde rahmimde bir kese gözlemliyorduk bugün bakıldığında iki kese gözüktü ama bir kese boş diğer kesede de 8 haftalık bebeğim var başına gelen veya bu tarz bişey duyan varsa yardımcı olmasını bekliyorum ikiz bebeklere mi hamileyim yoksa başka bişey mi
IMG_20210922_145117_570.jpg

Eklentiler

• IMG_20210922_145148_163.jpg
    IMG_20210922_145148_163.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 95
Merhaba hanımlar ben 8 haftalık doğal yollarla gebeyim bugün 8 hafta muayene me gittim ancak normalde rahmimde bir kese gözlemliyorduk bugün bakıldığında iki kese gözüktü ama bir kese boş diğer kesede de 8 haftalık bebeğim var başına gelen veya bu tarz bişey duyan varsa yardımcı olmasını bekliyorum ikiz bebeklere mi hamileyim yoksa başka bişey mi Eki Görüntüle 2920815
Aa çok şaşırdım ilk kez duydum ben de doktorunuz ne söyledi merak ettim

Aa çok şaşırdım ilk kez duydum ben de doktorunuz ne söyledi merak ettim
Ya ikiz bebekleriniz olucak ya da boş yapışık bır kese dedi oda net bişey söylemedi . Bizde sonradan gelişmiş döllenmiş bı yumurtami diğerine göre geriden gelişen bir bebekmi diye merak ettik netlesmesini bekleyemedim belki başına gelen vardır diye konu başlığı açtım

Ya ikiz bebekleriniz olucak ya da boş yapışık bır kese dedi oda net bişey söylemedi . Bizde sonradan gelişmiş döllenmiş bı yumurtami diğerine göre geriden gelişen bir bebekmi diye merak ettik netlesmesini bekleyemedim belki başına gelen vardır diye konu başlığı açtım
Başka bi doktora daha gidin isterseniz içiniz rahat olur

Iki kese var ama birinde bebek gordum ben biraz daha bekle ozaman belli olur
Ben 6 haftalikken 2 kese vardi birinin kalbi atiyordu digerinde belli degildi bi hafta sonra diger bebegimin kalbi atiyordu
B3lki gec dollenme olmustur cnm

Bizim anlamakta zorlandığımız bebeğim 8 haftalık diğer kesede doğru düzgün bişey gözükmüyor eğer bır kaç haftada ikinci bebek cicaksa aralarında 9 ,10 hafta fark olucak bu fark prematüre doğmasına sebep olur diye endişeliyiz

Bizim anlamakta zorlandığımız bebeğim 8 haftalık diğer kesede doğru düzgün bişey gözükmüyor eğer bır kaç haftada ikinci bebek cicaksa aralarında 9 ,10 hafta fark olucak bu fark prematüre doğmasına sebep olur diye endişeliyiz
Belki ikinci kese bos devam eder yada gelismeyebilir
9 10 hafta fark varsa zaten o bebek sagliksizdir biyuk ihtimalle

Merhaba hanımlar ben 8 haftalık doğal yollarla gebeyim bugün 8 hafta muayene me gittim ancak normalde rahmimde bir kese gözlemliyorduk bugün bakıldığında iki kese gözüktü ama bir kese boş diğer kesede de 8 haftalık bebeğim var başına gelen veya bu tarz bişey duyan varsa yardımcı olmasını bekliyorum ikiz bebeklere mi hamileyim yoksa başka bişey mi Eki Görüntüle 2920815
Oncelikle allah bebeginizi yada bebeklerinizi bagislasin bence kendi fikrim gec dollenme benim eski komsum 2nci hamileliginde ikizlerden hamile kaldi ve bebeklerin arasinda 1 hafta vardi dogduklarinda da 1 hafta vardi aralarinda bence bir yada 2 hafta sonra tekrar gidin ozmn belli olur rabbim gonlunuze gore versin insallah 🥰

Rabbim gönlüne göre versin ama ben çok duydum böyle bir kese de bebek var ikinci boş diye sonradan boş kese kayboluyormuş ama benim de ikiz araların da üç gün var belki senin de öyledir aralarında fark vardır

X