İkiz gebelik belirtileri ve kan sonuçları

Gzd0138

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2022
188
245
38
Slm kızlar ikiz gebe kalanlar normal yada tüp bebek kan değerleriniz kaçtı ve ne zaman ikiz olduğunu anladınız iki embriyo transfer i oldu ikisi de tutmuş uydur aceba ikizmidir

Slm kızlar ikiz gebe kalanlar normal yada tüp bebek kan değerleriniz kaçtı ve ne zaman ikiz olduğunu anladınız iki embriyo transfer i oldu ikisi de tutmuş uydur aceba ikizmidir

Ilk kan değerin 12. Gün 400 kusurdu öyle tahmin ettim iki tane tuttuğunu . Belirti olarak midem hemen bulanmaya başladı hamilelik boyunca da devam etti

Kan değeriyle ya da belirtiyle belli olmaz. Benim ikiz ve tüp bebek. 12. Gün testte 241 çıktı normal bir değer. Ne midem bulandı ne başım döndü. 20 haftalık hamileyim. Bir tane oğlun var. Onun hamileliğinden farklı olan sadece İkizler daha hareketli o da yerleri darlaştıkça olması gereken sanırım.

Kan değeriyle ya da belirtiyle belli olmaz. Benim ikiz ve tüp bebek. 12. Gün testte 241 çıktı normal bir değer. Ne midem bulandı ne başım döndü. 20 haftalık hamileyim. Bir tane oğlun var. Onun hamileliğinden farklı olan sadece İkizler daha hareketli o da yerleri darlaştıkça olması gereken sanırım.
Benimde bugün öğrendim ikiz olduğunu şaşkınım sağlıklı olsunlar da inşallah değer yüksekti 10. Gün 224 12. Gün 484 çıkmıştı

Slm değer kaçtı hatırlamıyorum ama ilk muayenede ultrasonda iki kese görmüştü doktorum ve sonrasında kan tahlilinide eline alınca ikiz olması yüksek demişti 😘😇4 yaşını doldurduk şuan Allah isteyen herkese nasip etsin inş sizinde ikizdir sağlıkla alırsınız kucağınıza 🙏🙏

X