İkiz gebelikte birinin kalp atışının durması

setyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
10
4
27
Herkese merhaba, doktor kontrolüme gittiğimde 7. Haftada ikiz bebek beklediğimizi öğrendik. Aralarında bir hafta olmasına rağmen birinin gelişimi gözle görülür derecede ufaktı. 9 gün sonra kontrolde bu bebeğimizin kalp atışının durduğunu öğrendik. Kendi kendine yok olmasını bekliyor doktorumuz. Bu durumu yaşayan arkadaşlarımız var mı? Kan sulandırıcı ve progestan kullanıyorum, doktorum devam etmemi söyledi. Bir de üstüne viral enfeksiyon olmuşum. Her şey üst üste geldi…
F6679083-364B-4A52-A5B5-8C3FC95D623A.jpeg

Eklentiler

• CDCCA6D9-28AA-4A63-81AE-CDB87C7161D7.jpeg
    CDCCA6D9-28AA-4A63-81AE-CDB87C7161D7.jpeg
    131 KB · Görüntüleme: 26
  • CDCCA6D9-28AA-4A63-81AE-CDB87C7161D7.jpeg
    CDCCA6D9-28AA-4A63-81AE-CDB87C7161D7.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba ayni durumu suan bende yasiyorum iki hafta once ikiz gebelik oldugunu ogrendik. Bugun kesenin icinde fetus gozlenmedi dedi. Tek gebelik devam ediyor. Saglikli olan bebege bi zarari olur mu dedim olmaz dedi ama tedirginim. Sizin nasil oldu acaba

Herkese merhaba, doktor kontrolüme gittiğimde 7. Haftada ikiz bebek beklediğimizi öğrendik. Aralarında bir hafta olmasına rağmen birinin gelişimi gözle görülür derecede ufaktı. 9 gün sonra kontrolde bu bebeğimizin kalp atışının durduğunu öğrendik. Kendi kendine yok olmasını bekliyor doktorumuz. Bu durumu yaşayan arkadaşlarımız var mı? Kan sulandırıcı ve progestan kullanıyorum, doktorum devam etmemi söyledi. Bir de üstüne viral enfeksiyon olmuşum. Her şey üst üste geldi…Eki Görüntüle 3405852
Ablamın eltisi aynı durumu yaşamıştı. Şimdi 9 yaşında

Merhaba ayni durumu suan bende yasiyorum iki hafta once ikiz gebelik oldugunu ogrendik. Bugun kesenin icinde fetus gozlenmedi dedi. Tek gebelik devam ediyor. Saglikli olan bebege bi zarari olur mu dedim olmaz dedi ama tedirginim. Sizin nasil oldu acaba
Bizde de kesede bebek dahi görünüyordu, kalp atışı hareketini de gördük ama ses duyamadık. Diğer hafta gittiğimizde hem kalp durmuştu hem de küçülmüştü. Sonraki kontrollerde de küçülmeye devam etti. Bu şekilde doktorumuz yok olacağını söyledi. Progestan ve oksapar kullanıyorum şu an düşük riski olduğu için

X