İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcu erkeğinden hoşlanıyorum

seymacemal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
94
2
Merhaba hanımlar.

Ben iş yerinde 2 aydır tanıdığım birinden çok hoşlanıyorum.ikizler burcu.ikimizde bilgisayar muhendısıyız.Ve aynı projede denk geldık.31 yasında ben 26 yasındayım.ilk bır hafta sureklı ozel hayatımla ılgılı ulu orta sorular soruyordu.3 hafta bırlıkte calıstık ve acayıp iyi arkadaş olduk dıyebılırım.Benı gorunce hemen yanıma gelıp gelıp konusuyor.Sureklı guler yuzlu bana karsı cok yardım sever.Aynı zamanda muhafazakar bır yapısı var.zaten benı etkıleyende bu oldu.4 haftadır başka bır projeye gıttı ve 2 3 haftada 1 goruyorum dıyebılırım.Yüzyüzeyken çok iyi arkadaşız.Gülücükler espiriler flörtleşme mükemmel bir dialogumuz var.İş dışında arkadaş ortamı dışında ben bu adamla nasıl görüşeceğim bilmiyorum.Benım ılgımın farkında.Bunun dısında bır mesajlaşma telefonla görüşme yalnız bulusma vs birşey yok.Ben ona 2 kere mesaj yazdım cvb verdı ama muhabbetı uzatmıyor.Mail atıyorum işle ilgili olmazsa kısa cevaplar verıp muhabbetı kapatıyor.Ama yanyanayken anlam veremıyorum aşırı ilgili espırıtuel,komık yapmadıgı sebeklık yok.Benden hoşlandıgını dusunmuyorum.Hoşlansaydı ona mesaj yazdıgımda muhabbetı uzatırdı.Özel hayatımla ılgılı sorular sorardı.Sizden bu konuda fikir istiyorum.Teşekkür ederim.

X