İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcu erkeğini anlayanlar varmı?

seymacemal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
94
2
Merhaba hanımlar,

Birini seviyorum bana ilgisinin olup olmadığını anlayamıyorum.Ben bilgisayar mühendisiyim,sevdiğim kişide aynı şirkkete bilgisayar mühendisi.Farklı projelerde çalışıyoruz.Benim ilgimin farkında ilk başlarda hiç umursamıyordu.Ben ona mesaj attım bir kaç kere ilgimi belli ettim pek cevap vermedi geçiştirdi gibi.Aynı projeye düşmüşüz benim haberim yoktu ilk o öğrenmiş.Hemen bana mesaj yazdı aynı projedeymışız haberın varmı dıye.Bende benı senın projene vermezler cunku benım projemde sorumluluklarım agır başkasını benım yerıme gecıremezler dedım.Oda bana ben konuşurum hallederım sen düşünme yazmış ve gülmüş.Bende senınle aynı projede olcaksam tamam ama başka projeye gecıceksem sımdıkı projemı tercıh ederım dedım.Buna cevap vermedı.En son 2 gun once toplantıdaydık.Toplantıyı o yaptı.Toplantı esnasında benden proje hakkında fıkırlerımı sordu.Ve bana herkezın ıcınde Proje hakkında beklentın ne ve benden ısteklerını soyle dedı resmı bır iş görüşmesıyken bır anda şimdi birde tek taş istermişsin diye bana bakıp gulumsedı.Bu konusmasına yorum yapmadım ve konuya devam ettım.Ve ardından dedıkı sen hep dolaylı yoldan fıkırlerını dıle getırıyorsun.Ben soyledım o anlasın dıyıp benım konusma seklımde konustu.Ve yıne gulumsedı.Yanı iş toplantısında arada boyle benım davranıslarımdan farkettıklerını bana soyluyordu.O gun benımle cok ılgılıydı.Toplantıdan sonra ona mesaj yazdım.Dedimki benım yonetıcım burda ıstersen onunla konusayım proje konusunu dedım.Cevp olarak Bugun konusma ben pazartesı gunu konusucam.bugun benı gordu gaza getırdım sanar.ters teper projeye gecme işin.Pazartesı konusayım olmadı zorlarız demış gulmus yıne.Bende tamam senı dınlıyorum ve konusmuyorum dedım gulucuk koydum.Oda tam bır ekıp ruhu yazmıs gulucuk koymus.

Arkadaşlar sizce benden hoşlanıyormu.Neden projesıne gecmemı ıstıyor olabılır.Benım ona açılmamı beklıyor gıbı bende tam çözemedim sizce ne yapmalıyıö

Bence senin ona olan ilgini anlamış olabilir. Eğer fark ettiyse flörtöz bir yapıları oluyor. Sevmesede hemen flört ederler. Canım cicim konuşurlar. Sakın onlar adım atmadan bişey yapma. Baştan kaybedersin.

X