İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler Burcu ve Uygun Meslekler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.762
60
Masa başına mahkûm olmayacağı, harekete müsait, yeniliğe ve yaratıcılığa fırsat veren, gezip görmeye, öğrenmeye açık işler olmalıdır. Pratik zeka gerektiren, insan ilişkilerinde fırsat verebilen, merakını doyuran ve el becerisi isteyen konular ikizler için birebirdir.

Basın yayın, medya dünyasının çeşitli alanları, muhabir, eleştirmen, konuşmacı, spiker, köşe yazarı, edebiyat alanları, öğretmenlik, gazetecilik ile uğraşırlar.

Gezgin, pazarlamacı, tezgahtarlık, steno, sekreterlik, bilgisayarla ilgili işler, ticari konular, müşavirlik, politikacılık, avukatlık başarılı olabilecekleri alanlardan bazılarıdır.

El becerisi isteyen ressamlık, müzik âleti çalma, dişçilik, hırsızlık, turizm, turist rehberliği, ulaşım konuları ve reklamcılık sektörü çalışabilecekleri işlerdendir.

Çok yönlü olan ikizler insanları genellikle tek işle yetinmeyip iki veya fazla işi aynı zamanda götürmede de ustadırlar.

elif .!.:
Masa başına mahkûm olmayacağı, harekete müsait, yeniliğe ve yaratıcılığa fırsat veren, gezip görmeye, öğrenmeye açık işler olmalıdır. Pratik zeka gerektiren, insan ilişkilerinde fırsat verebilen, merakını doyuran ve el becerisi isteyen konular ikizler için birebirdir.

Basın yayın, medya dünyasının çeşitli alanları, muhabir, eleştirmen, konuşmacı, spiker, köşe yazarı, edebiyat alanları, öğretmenlik, gazetecilik ile uğraşırlar.

Gezgin, pazarlamacı, tezgahtarlık, steno, sekreterlik, bilgisayarla ilgili işler, ticari konular, müşavirlik, politikacılık, avukatlık başarılı olabilecekleri alanlardan bazılarıdır.

El becerisi isteyen ressamlık, müzik âleti çalma, dişçilik, hırsızlık, turizm, turist rehberliği, ulaşım konuları ve reklamcılık sektörü çalışabilecekleri işlerdendir.

Çok yönlü olan ikizler insanları genellikle tek işle yetinmeyip iki veya fazla işi aynı zamanda götürmede de ustadırlar.

ben de avukatım ve ikizlerim tesadüf değilidr herhalde:)))))

Elifim ya gerçekten bende ikizlerim ama hırsızlık ne ya bende taktım baya buna:smilewinkgrin: :smilewinkgrin: :smilewinkgrin:

atuncay64 .!.:
hepsi iyi de bu hırsızlık neyin nesi acep?
CANISI BENDE AYNEN ONA TAKILDIM YAW, BENİM KIZIMDA EŞİMDE İKİZLER:laugh: HADİ EŞİM YAŞINI BAŞINI ALMIŞ KARİYERİDE VAR ÇOK ŞÜKÜR AMA KIZIMIN DURUMU VAHİM YANİİ, HELEDE DEVİR KAP-KAÇ DEVRİ OLUNCA İNSAN DÜŞÜNMEDEN EDEMİYOR YANİİ:yes: ALLAHIM YARBBİM SEN AKLIMIZA MUKAYYET OL......

avukat olmayı çok isterdim yazı yazmayı çok seviyorum el becerim de iyidir....

Doğuştan belliymiş............a.s

bencede arkadaşlar çalsak çalsak ancak kalp çalarız:)) ben de demek bu yüzden öğretmen oldum:)

eelifciğim haklısın bnmde kızım ikizler burcu tam dediğin gibi

kafamçokkarıştıbende bankacıyım hep oturuommm ne olcekk şimdi turizm okuduk ama ordan kazandımm

bende tam o fakülteyi okuyorum ((iletişim fakültesi))

sey avukat olan ablamız kımdı acabaaa?????? :KK70: ben lise bire gidiorum suan ve ilkokul 3 den berı hayalımdı avukat olmak hala da en buyuk hayalım :KK70::KK70: bana burdan bi ses verebilir misiniz????

X