İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler burcu

Raprap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
505
492
37
İkizler burcuyum çok fazla kararsızlık yaşıyorum ve ayrıca bir konu hakkındaki düşüncem başka bir kişinin söylemiyle değişebiliyor. Neden kararlarım da sabit olamıyorum ? Duygularım mantığımı bastırsa da mantığım ben hep burdayım dercesine dürtüp duruyor. Hayatımı çok zorlaştırıyor bu durumlar.özel hayatım bu durumdan fazlasıyla etkileniyor.

BEN de ikizler burcuyum ya :bicak: aynı anlattığın gibi bende de durumlar :110:

Şimdi doğduğunuz ayın sizin kişiliğinize yön verdiğine inanıyorsunuz ciddi ciddi
Bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış

Şimdi doğduğunuz ayın sizin kişiliğinize yön verdiğine inanıyorsunuz ciddi ciddi
hayır bence konu öyle değil..!
O tarihte dünyay gelen insanların karakteristik özellikleri Aynı oluyor..
Neden mi ? bende bilmiyorum ama öyle..
Ben Yengeç burcuyum ve bütün özellikleri taşıyorum.
Bak konu sahibi ikizler ve gerçekten çift karakterli bri yapıya sahipler.
Bilimsel bir konuya biraz akılcı yaklaşırsak akla yatkın olduğu görülecektir

Bende ikizlerim.dengesizim farkındaydım.ama hayatı zindan edecek derece sıkıntı yaşamıyorum ben

hayır bence konu öyle değil..!
O tarihte dünyay gelen insanların karakteristik özellikleri Aynı oluyor..
Neden mi ? bende bilmiyorum ama öyle..
Ben Yengeç burcuyum ve bütün özellikleri taşıyorum.
Bak konu sahibi ikizler ve gerçekten çift karakterli bri yapıya sahipler.
Bilimsel bir konuya biraz akılcı yaklaşırsak akla yatkın olduğu görülecektir
Sözde aslan burcuyum ama hiçbir özelliğini taşımam inanmamda bence okuyup araştırınca ona göre kendimize yön veriyoruz beş kardeşin beşininde ikizler olduğunu bilirim ama benzerlik sıfır

Bende ikizlerim afrika orgusu yaptrdm binbir heves ve istekle ertesi gün açmamak için zor tuttum kendimi şuan saçımı gri istyrm yarn kaynak isterim kesin. Geceden okul bitse hayalleri kurarm sabah yaşım gecio evlenmelym derim yapacak bişey yok biz boyleyiz:)))

An
Anlattıklarıma bakıp gelde inanma çok inanmak istediğimden değil sadece yorucu :110:

Pardon da bu sizin düşünceniz . Biz de saygı duyarız . sizin gibi karşıt fikre deli demeyiz .
Ben de inanıyorum hani günlük burç vs değil ama karakter üzerinde etkisi olduklarına inanıyorum. öyle olmasa kutsal kitabımızda geçmezdi bu konu .

Pardon da bu sizin düşünceniz . Biz de saygı duyarız . sizin gibi karşıt fikre deli demeyiz .
Ben de inanıyorum hani günlük burç vs değil ama karakter üzerinde etkisi olduklarına inanıyorum. öyle olmasa kutsal kitabımızda geçmezdi bu konu .
Hım bence bi deli kuyuya bir taş atmış kırk akılı çıkaramamış
Yorumumu kişiselleştirdim bana kalırsa öyle
Olabilir mi:)

İkizler olup özelliklerini taşımayan insanlar tanıyorum. Her şeyi burca bağlamamak lazım.

Hım bence bi deli kuyuya bir taş atmış kırk akılı çıkaramamış
Yorumumu kişiselleştirdim bana kalırsa öyle
Olabilir mi:)
Olur veya olmaz . Kendi ifade biçiminiz . Siz bilirsiniz . Bir an rahatsız oldum sadece .

Ay bende böyleyim ya aksam tamam derim bu konu benim için bitmiştir sabah kalkıyorum gün içinde bir bakıyorum hoop yine aynı seyi yapıyorum. İlişki konusun da da benim hemen fikrim değişirdi ama zaten cok ciddi durumşar olmadıgı için cokta üstünde durmadım

ben de ikizlerim ayni durumdayim. niryere gitmek icin saatlerce keyifle hazirlanirim tam kapidan cikicam vazgecer oturur televizyon izlerim. ya da o an biri bosver gitme dedi hemen tamam der yine oturur televizyon izlerim :)

Ikizler burcuyum ve hiiiiç memnun değilim.surekli iniş çıkıs yaşıyorum.yani bir bakıyorsun mutlulukta zirvedeyim bir bakıyorsun depresyonun dibindeyim.offfff:KK43:((

Ikizler burcuyum ve hiiiiç memnun değilim.surekli iniş çıkıs yaşıyorum.yani bir bakıyorsun mutlulukta zirvedeyim bir bakıyorsun depresyonun dibindeyim.offfff:KK43:((
Aslan burcuyum bende iniş çıkış yaşıyorum ha bu durumlar içinde bir çözüm var? Yükselen:)

Ben de ikizlerim ve çok zorlaniyorum.
Özellikle bir günü planlayacaksam çok sinir ediyorum etrafındaki insanları.bin bir türlü şey geliyor aklıma.

Bende ikizler burcuyum lütfen gelgitlerinizi burçla özdeşleştirmeyin alakası yok bari burcunuzu iyicene bir öğrenseniz ,
dengesizlik burçtan değil yani :)
İkizler burcu kadınla erkeği ifade eder ,kadın ikizler dominant ,erkek ikizler biraz feminendir ,
Çabuk fikir değiştirmez ,çok zekidir ,başkası a harfindeyken çoktan h harfine geçmiştir ,ondan başkasına çabuk gibi gelir geçişler

X