İkizler erkeği cinsellik istemez mi?

oya1993

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mart 2018
2
0
31
Selam herkese. Bu benim ilk sorum. Bir sevgilim var ikizler erkeği. daha epey yeniyiz gerçi . Cinsellik konusunda neredeyse sıfır görünüyor. Hiç imada bile bulunmuyor. İçinde mi tutuyodur? Sonradan ister mi? Yoksa gerçekten böyle şeyler düşünmeyen bir erkek olabilir mi? Şaşırtıcı bir durum olduğu için sormak istiyorum. :)

ikizler erkekleri gay oluyomuş. aynısı kaynımda da var.

milyarlarca insan var. bunları iki elin parmağı kadar burçlara bölmek saçma değil mi?

Ya gay değil tabiki. :)
Aslında sorum gerçekten heteroseksüel olup cinselliği yine de istemeyen erkekler var mıdır?

Dünyada burçlara göre sadece 12 tip insan olabilir mi Allah aşkına? Bence bunu düşünmek daha şaşırtıcı.

Yeni bir ilişkiniz varsa yeni olduğu için yanlış anlaşılmak istemiyor olabilir, muhafazakar bir anlayışa sahip olabilir, seni çekici bulmuyor olabilir, daha çarpıcı ihtimallere gideceksek gay olabilir sen paravan ilişkisindir. Ama burçlarla alakası dahi yok. Kolay gelsin.

Burçlar tabiki karakterler, istekler ,dürtüler üzerinde etkilidir. Cinsellik diyince bu konuda zirve burclar akrep boğa aslan koçtur. İkizler konuşkan enerjisi yüksek eğlenmeyi seven burçlar olduklarından cinsellik biraz arka planda kalsa da neticede bir erkek. Her erkek kadar merakı vardır endişelenmeyin

Ya daha çok yeni yazmışsınız belki adam saygılı seni gerçekten seviyor incitmek istemiyor biraz zaman geçsin zaten söyler seni arzuladığını ama evlenmeden düşünmediğini bence

İki yillik ikizler burcu erkeğiyle iliskim var tamda senin gibi düşünüyordum lakin geçen zaman bana herşeyin tam tersi olduğunu gösterdi :)) :rapci::rapci::spor:

X