İkizlerim melek oldu

rosalindaaa42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2015
59
64
İyi aksamlar arkadaslarim. Dunya imtihansiz olmazmis
İki olumsuz asilamanin ardindan tup bebek tedavim olumlu oldugunda dunyalar benim olmustu karnim buyudukce ikizlerim icin esyalar elbiseler herseyi almaya baslamistim hevesle. Kipirtilarini hissedincede daha da bi sukrediydm Rabbimr 26 haftaya geldigimde hayallerim yarim kalacagini dusunmemistim hic. sancim basladi ve hastaneye alindim iki hafta hastane imtihanindan sonra dogumum basladi ikizlerim kuveze alindi. Oglum bir ay sonra beyin kanamasindan melek oldu kizim buyuyordu iyidi ama oglumun melek olmasindan bir ay sonra o da kardeşini birakmadi.Takdiri ilahi. İmtihanim boyleymis ama icim yaniyi şükür halime yinede cok sukur yrni tedavi sureci baslcak ama hemen degil. Ben sizden dua istiyorum.icimin acisi dinmiyo evlat acisi ne zormus. Kalbim aciyor. Nerde bebek hamile gorsem aklima geliyor.bedenim ruhum yorgun.duayla kuzularimin resimleriyle uzerinden cikan o cennet kokulu giysilerieyle teselli ediyorum kendimi.
Rabbim herkesin kucagini doldursun.uzun oldu hakkinizi helal edin

Son düzenleme:
İyi aksamlar arkadaslarim. Dunya imtihansiz olmazmis
İki asilamanin ardindan tup bebek tedavim olumlu oldugunda dunyalar benim olmustu karnim buyudukce ikizlerim icin esyalar elbiseler herseyi almaya baslamistim hevesle. Kipirtilarini hissedincede sukrediydm Rabbimr hep 26 haftaya geldigimde sancim basladi ve hastaneye alindim iki hafta hastane imtihanindan sonra dogumum basladi ikizlerim kuveze alindi. Oglum bir ay sonra beyin kanamasindan melek oldu kizim buyuyordu iyidi ama oglumun melek olmasindan bir ay sonra o da kardeşini birakmadi.Takdiri ilahi. İmtihanim boyleymis ama icim yaniyi şükür halime cok sukur yrni tedavi sureci baslcak ama hemen degil. Ben sizden dua istiyorum Rabbim herkesin kucagini doldursun.uzun oldu hakkinizi helal edin

Başınız sağolsun. Allah sabırlar versin.

En zor imtihanlardan biri bu olsa gerek.Allahım sabır versin.Başınız sağolsun.Kısa sürede tekrar hamile kalır sağlıkla yavrunuzu kucağınıza alırsınız inşallah.Duadan başka çare yok.Herkesin sınavı ayrı.Benim de 3 yıl olmadı 2 ay önce kendiliğinden hamile kaldım fakat birkaç gün içerisinde kürtaj olmam gerekiyor,gelişmeyen bir gebelik yaşıyormuşum.Yine de dualarımı eksik etmiyorum.Allahım sabır,güç versin aynı durumu yaşayanlara.Tekrarı olmasın inşallah kayıplarımızın.Allahım herşeyin hayırlısını versin.

Canım çok üzüldüm senin için onlar seni cennette bekliyor merak etme sen rabbim sana tez zamanda bebek verecek merak etme sen hemde iki tane birden o zaman acin hafifliycek azda olsa rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar nasıp etsin

Allah sabırlar versin. Bunu unutturacak acı vermesin. İnşallah sonra da sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin

X