Ikizlerime Hamileyim

anaaaaaaa ne guzel canim tebrik ederim allah sag selim kucagina almayi nasip eder insallah saglicakla mutlu kalasin insallah

Ne güzel bir haber böyle.Mutlulukların hep böyle çifter çifter olsun,Allah hayırlı ömürler versin sana ve bebeklerine.
Darısı bekleyenlere, isteyenlere olsun bi de bana :KK66:

Tebrik ederim canım ALLAH tamamına erdirir inşallah..Rabbim isteyen herkese nasip etsin..Bu arada bende ikiz bebek bekliyorum...Allah yardımcımız olsun...

hayırlı olsun canım bende ikiz bekliyorum biliyorsun allahım sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah canım kendine ve bebişlerine iyi bak:1hug:

ay ne güzel haberler var bugün böyle.İnşallah çifter çifter gideriz :emir_bebek: :emir_bebek: Hayırlı olsun canım Çok moral bulduk sevindik :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cok cok tebrikler canim insallah hayirlisiyla allah kucagina almayida nasip eder( eeetabi darisi insallah bizlerin basina)aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ayyyy ne güzel hemde ikiz hadi gözünüz aydın tebrik ederim canımmmmm

Tebrikler Canim Dileirtm Saglila Kucagina Da Alirsin Aminnnnnnnn

Bu Arad Aben şekerlik Canim

Tebrikler Canim Dileirtm Saglila Kucagina Da Alirsin Aminnnnnnnn

Bu Arad Aben şekerlik Canim
,

ALLAH razı olsun hepinizden sağolun....
İNŞALLAH arkadaşlar

vayyyy canım şekerlik şükür kavuşturana bebeği büyütmüşün.hatırlarsan geçen sene ikimizde regl olamıyorduk bi türlü kiii tedavi,başlayalımm......nerden nereye dimi.....şimdi burda tekrar buluştuk..

RABBİM sonumuzu hayır etsın..sağlık ve hayırlısıylan kucağımıza almayı nasip eyler İNŞALLAH.:nazar:

Laz Kızı tebrik ederim arkadaşım. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebişlerini. Yüce Rabbim tüm isteyenlere de böyle ikiz ikiz verir inşallah. AMİN.

Çok çok çok sevindim İnşallah sağlıklı bi hamilelik geçirirsin, hayırlı ve sağlıklı bebeklerin olur, daha önceki yazına da yazmıştım aynı merkeze gidiyoruz, ocakta yaptırıcam, merkezle ilgili tereddütlerim vardı ama acayip güven geldi bana senin hamileliğinle, inşallah benimde böyle olur ve İnşallah bütün isteyenlere en kısa zamanda verir Allah

çok sevindim Lazkızı inşallah Allah analı babalı büyütsün

ben de ikiz istiyorum Rabbim duamı hayorlısı ve sağlıklısıyla kabul eder inşallah

Allah kolaylık versin sana da canım

X