İlaca ihtiyacım var mı?

dilbersultan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
29
2
Ücretli meslek derslerine giriyorum çok heyecan ve sıkıntı yapıyorum sesim titriyor terliyorum falan, sorulan sorunun cevabını unutuyorum, anlatacaklarımı karıştırıyorum, rezil ediyorum kendimi, moralim alt üst.. Şu an ne okuduğumdan ne dinlediğimden anlayabiliyorum, bu psikolojiyle bütün hevesim yok oldu, kpssye çalışmam lazım bi de, ama içimde yaşama isteği bile kalmadı.. stresten yüzüm sivilce doldu. Pek zamanla geçecek gibi değil çünkü okulu bitireli baya oldu alan bilgisi konusunda çok eksiklerim var. Fakat bir öğrenci gibi akşamdan, derse girene kadar ders çalışıyorum. Psikiyatra gitmeli miyim, ilaç kullanmalı mıyım? İlaç uyku getirmemeli, beynimi uyuşturmamalı zaten uyuşuk gibi, unutkanlık yapmamalı zaten leyla olmuşum hiç bir şeyi aklımda tutamıyorum, bir de kilo aldırmasın :) Böyle bir ilaç var mı her şeyden önce

lisede bir hocam vardı ilk ataması bizim okuldu aynı sizin gibiydi.ilk ayı böyle geçti daha sonra ustalaşmıştı :)
Ama bir psikiyatriye gidebilirsiniz.evet ilaçların çoğunlugu uyku ve sersemlik yapar.o ilaçlara ek olarak size enerjı verecek ilaç yazarsa giçbir sorun olmaz.bu ilacıda doktorunuza sizin söyleyip yazdırmanız gerekiyor.
genelde doktorlar yazmıyor.

X