Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dscn1236.jpg

w800.png

canım sürmeinin ucu kırıldı da üstüne koyup çektim

bitanesi hacı sürmesi dediğim şey bu çarşılarda kenarlarda falan bizde satılıyor hacdan gelen çeşitli malzemeler falan canım onlardan aldım bebekk eyeliner falan değil 3-4 tl bişeydiiiidelikafadulden

anladım canım bende dipliner dediklerinden ucu fırca gibi değilde kalem gibi
burda nerde bulurum bilmem hacı sürmesini bunuda zor beceriyorum acıtıyorum gözümü eğriş büğrüş oluyor kaydirigubbakcemile3

dscn1236.jpg

w800.png

canım sürmeinin ucu kırıldı da üstüne koyup çektim

kız allah canını almasın yerim seni :roflol:
ben su ucunun kalınlıgını diyordum fırça gibimi kalem gibi mi diye kaydirigubbakcemile3neyse bitanem anladım ben gözün altınada sürüyorsun üstünede

bu böyle olduğu gibi sürülüyor başka şekilde olanları da vardır elbet bebeğimmmm ben bundan aldım simsşiyah yapıyor fotolarda görüyorsun zaten akma yapmıyor toz olanları da varmışş ama denemedimmm canım

canım gösterdiğin sürmeden aldım yanlız bendeki bahartımsı kokuyor seninkide öylemi ??? sankim birazdaaktı gibi ama gösterdiğinle aynı ambalajda acaba gözüm sulandı oyüzdenmi olduki ????

anlatım ve resimler süpperr olmuş eline sağlıksengözlerimebaksanab

harikasınnnnn, cok teşekkürler anlatımlı resimler içinnnn kaydirigubbakcemile5

Ellerine saglik tatlisim.. Şeniz
O sürmeden benimde war benimkide hemen kirildi senağlama

çok güzel anlatmışsın canm.inanrmsn diger topikte bakıyodum nasıl uyguladına ama anlamıyodum....diycektim ki adım adım anlatırmsn makyajını :)))))

bende o sürmeden kullanıyorum canm.çk güzel bnce cidden.tavsiye edrim....

devamını bekliyoruz makyaj uygulamalarının..........

yine kıskandım yine gözüm kaldı Çok üzgünüm çoook

ama ben eyeliner ı süremiyorummm senağlama

:jeyyar:

canım gösterdiğin sürmeden aldım yanlız bendeki bahartımsı kokuyor seninkide öylemi ??? sankim birazdaaktı gibi ama gösterdiğinle aynı ambalajda acaba gözüm sulandı oyüzdenmi olduki ????

valla bebeğim ben de akmadı bilmiyorum ki :uhm:

anlatım ve resimler süpperr olmuş eline sağlıksengözlerimebaksanab

harikasınnnnn, cok teşekkürler anlatımlı resimler içinnnn kaydirigubbakcemile5

çok teşekkğr eedrim hatunlarrr inşallah anlaşılırdı bebekler öptümm sizlerii ben de bekliyorum haaadelikafadulden

Ellerine saglik tatlisim.. Şeniz
O sürmeden benimde war benimkide hemen kirildi senağlama

ben de sana soracaktım sen ne kullanıyorsun sadece avon mu diyecektim sen de de varmış meğer evet ya hemececik kırıldı ama benim salaklığımdan bebeğim ben açmaya çalışıyorum açık şeyi alımşamış.... don durmazmışş misalidelikafadulden bi çevirdim açık şeyi kırıldı tabiiiiii ama güzel yanii

çok güzel anlatmışsın canm.inanrmsn diger topikte bakıyodum nasıl uyguladına ama anlamıyodum....diycektim ki adım adım anlatırmsn makyajını :)))))

bende o sürmeden kullanıyorum canm.çk güzel bnce cidden.tavsiye edrim....

devamını bekliyoruz makyaj uygulamalarının..........

Şeniz teşekkür ederim bebeğimmm

yine kıskandım yine gözüm kaldı Çok üzgünüm çoook

ama ben eyeliner ı süremiyorummm senağlama

ama amam amaaaa ben gösterdimmmm bi denesen benim gibi yapmayı farkettiysren gözüm açık aynaya bakarken çekiyorum ben fırçalı kullanıyorum dene canımm evde bi gün otur sil yap sil yap elin alışacakkkŞeniz

makyaj bahane gözler şahane kız sen bu gözlerle kaç delikanlı bayıltmışsındır maşallaahhh bayıldım valla

bayıldımöldüm bittim devamın bekliyorumdelikafadulden ben deyapcem yapar koyarımkaydirigubbakcemile3

canımcım nişandaki allığının markasını no sunu falan yazar mısın habire bakıyom doyamadımdelikafadulden

Canımcım göz makyajın süper olmuş:lepi:
Japon kızlarının vid. olurda Türk kızlarının makyaj resimleri olmasın mı dimi...
Emeklerine sağlık hayatım, o kadar uğraşıp fotoğraflamışsın bide...
Yeni makyaj yapmaya başlayanlar için güzel bir bilgilendirme olmuş.
Gözlerde feci bakıyo hani:asigim:

bağlantı sorunları yüzünden ancak hayırlı olsuna gelebildim canım...
bu topic makyajseverlere çok faydalı oldu.
takipteyim.
Şeniz

X