İleri derecede diş sıkma çene yanak baş bölgesinde uyuşma ağrı

ankazmrt0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.579
1.821
Daha önce Massater botoks yaptırdım 5ay sonra katlanarak geri döndü gece plağı eklem splinti masaj rahatlama egzersizi herşeyi yaptım malesef ileri derecede diş sıkıyorum geceleri. Yüzümde uyuşma acıtma kulak yanak çene kaş üstü bile acıtıyor varmı aynı durumu yaşayıp çözüm bulabilen

Benimde bir ara baya vardı sonra kendı kendıne gecti
ıkıgundur bellı zamanlar ..hatta şuan cenem birden kitlenecekmiş gibi
Alt cenemde bır baskı var bırden acamayacakmısım gıbı baskı var
Oglumdada gecelerı gıcırdatma vardı
Bence psıkolojık donem donem oluyor bunlar

Benimde bir ara baya vardı sonra kendı kendıne gecti
ıkıgundur bellı zamanlar ..hatta şuan cenem birden kitlenecekmiş gibi
Alt cenemde bır baskı var bırden acamayacakmısım gıbı baskı var
Oglumdada gecelerı gıcırdatma vardı
Bence psıkolojık donem donem oluyor bunlar
Tabi psikolojik herşey bunalim dönemde basladi bide üzerine bebeğimi kaybettim üstüne daha kötü şekilde döndü yuz çenem kas göz heryerim uyuşuyor ağrıyor;(

Daha önce Massater botoks yaptırdım 5ay sonra katlanarak geri döndü gece plağı eklem splinti masaj rahatlama egzersizi herşeyi yaptım malesef ileri derecede diş sıkıyorum geceleri. Yüzümde uyuşma acıtma kulak yanak çene kaş üstü bile acıtıyor varmı aynı durumu yaşayıp çözüm bulabilen
ben de üç kere bu botoxu yaptırdım ilk ikisinde 4 ay sonra aynen devam etti 3. üzerinden 7 ay geçti hala sıkmıyorum sanırım dozuyla alakalı tekrarlamanızı öneririm. Benim de dişlerimde minik kırıklar oluştu bu problem nedeniyle :KK43:

ben de üç kere bu botoxu yaptırdım ilk ikisinde 4 ay sonra aynen devam etti 3. üzerinden 7 ay geçti hala sıkmıyorum sanırım dozuyla alakalı tekrarlamanızı öneririm. Benim de dişlerimde minik kırıklar oluştu bu problem nedeniyle :KK43:
Massater botoks yüzü inceltiyor görüntü olarak beni üzdü aşağı doğru yanaklae iniyor o benim psikolojimi alt üst etti

X