İleri sperm hızı ?

arhez20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2022
1
0
26
İleri sperm hızı hakkında sorum olacak arkadaşlar . Geçen ay test verdik sperm sayısı 84 milyon çıktı ama ileri hareket hızı %18 çıktı dr düşük dedi Reprodo m verdi multivitamşn galiba kullanmaya başladık ama etkisini gören oldu mu başka destekleyici ne kullanabiliriz dr 1-2 ay bekleyelim olmazsa aşılama yapalım dedi

Sağlıklı beslenmek herşeyi etkiliyor. Çakşır otu suyu içti eşim fayda etti

Sağlıklı beslenmek herşeyi etkiliyor. Çakşır otu suyu içti eşim fayda etti
Hız sorunu mu vardı acaba bizim ileri hızlı 0 ama yavaş ileri 30 başka ne kullandınız dr bize normal dedi internetten bi doktor buldum ileri hızlı en az 16 olmalı dedi

İleri sperm hızı hakkında sorum olacak arkadaşlar . Geçen ay test verdik sperm sayısı 84 milyon çıktı ama ileri hareket hızı %18 çıktı dr düşük dedi Reprodo m verdi multivitamşn galiba kullanmaya başladık ama etkisini gören oldu mu başka destekleyici ne kullanabiliriz dr 1-2 ay bekleyelim olmazsa aşılama yapalım dedi
Keçi boynuzu kürü , araştırın Saraçoğlunun videoları var . Çok faydasını gördük %24 olan hızımız 1 yıl tedavi ve keçi boynuzu sayesinde %80 e ulaştı

Canım benim eşimin daha da düşüktü,aşılama yaptırdım tutmadı. Diğer ay eşim doktorun yazmasıyla emodex içti ve değerleri baya yükseldi ve kalitelileri. Ve o hamile kaldım, emodex bitkisel ve içerisinde çakşırdan tut keçiboynuzuna her şey var, ayrı ayrı içeceğine bu hapı içsin 😊

Canım benim eşimin daha da düşüktü,aşılama yaptırdım tutmadı. Diğer ay eşim doktorun yazmasıyla emodex içti ve değerleri baya yükseldi ve kalitelileri. Ve o hamile kaldım, emodex bitkisel ve içerisinde çakşırdan tut keçiboynuzuna her şey var, ayrı ayrı içeceğine bu hapı içsin 😊
Canım selam biz de hareket sorunundan muzdaribiz. Sayı da sınırdan biraz yukarıda 22 milyon. Eşim biraz titiz seçici birisi ondan dolayı keçiboynuzunu da kolay kolay tüketmiyor. bu hapta keçiboynuzu gördüm ama çakşır yazmıyordu sanki. emin misiniz?

X