İleri yaş tüp bebek mücadelesi

Ah bilmez miyim 🥹 dua edecem size de tüm kalbimle güzel enerjilerimi yolluyorum 🙏🍀 Amin inşallah 🙏

Çok teşekkür ederim, ne güzel yazmış ifade etmişsiniz 🥰🙏 Allahım inşallah kolaylaştırsın tedavinizi, tez vakit alın bebişinizi kucağınıza 🙏 aslında tek yumurta yetiyor hamiş kalmamıza her zaman umut var ❤️
Elbette tek yumurta yeterli Ama kesin tutacagini bilirseniz ☺️ geniş dusununce ne kadar çok yumurta okadar şans demek oluyor ya.amin canım rabbim hepimizin isleriji yollarini kolaylaştırıp hayırlara çıkarsın bol bol dua stresten uzak durmanizi tavsiye edebilirim elbette mumkun değil bu.icinizi ferah tutun rabbim guzellestiriyor emin olun ❤️ sonucundan haberdar edin lütfen rabbim yanınızda olsun

Ah neler içmedim ki ben 😅 inanın çok emek verdim hatta embriyolog İdil Bozkurt var ondan eğitim de aldım bu konularda. Saçım cildim tırnağım güzelleşiyor yumurtam yok aynı 😂
İnstagram dan takip ettiğim bir dernek var.Çider “
Yöneticisi Aliye hanım canlı yayınlara tüp bebek doktorları,psikologlar katılıyor.Faydalı bilgiler veriyor bakabilirsiniz

Herkese Merhaba, kendi hikayemi kısaca anlatıp birbirimize destek olalım istiyorum. 42 yaşındayım şu an transferimin 5. Günü umudum çok az.. 38 yaşımdan beri tedavi görüyorum toplamda 11 tedavi aldım. Yumurta rezervimin az olduğunu billiyordum ( en fazla 3 yumurta ) evlendiğimin 3. Ayı tedaviye başladık. İlk tedavim Maslakta başladı iki toplamada da yumurtalarım ya döllenmedi ya boş çıktı. Ara verdim pandemi ile birlikte prp olmuştum belki kendiliğinden olur dedim olmadı. Bahçeci Fulya da denedim 3. Günde gelişimi durdu sonrası aylarca anormal kanamalar yaşadım kürtajlar oldum toparlandım Kocaeli de denedim Okan Ünv. 3. Gün Taze transfer yapıldı tutmadı tüpümde sıvı birikimi varmış. Ameliyat ile sol tüpüm alındı. Sonra tekrar maslaka başladım Dr umu çok seviyordum, son bir yıldır hiç ara vermedim. Sabahın 4 ünde kalkıp gidip geldim 7 kere opu oldu, düşünün ne stres bir de işim de stresli benim. Ancak 5 tane 3. Gün embriyosu elde edebildik. Son üç Toplama da döllenme olmadı ya da boş çıktı. Sonunda ben de hekimim de pes ettik. O bin bir emekle biriken 5 embriyomu 3. Günden 5. Güne taşıdılar kaldı elimizde 1 dünyam yıkıldı. Dediler ki ille genetiğe gitsin ona da tamam dedik zaten ne dense yapıyoruz. Abartmıyorum 1 milyondan fazla para harcadık ki verilen emeği sizlerde bilirsiniz. Genetikten hasarlı geldi monozomi 5 diye. Rahimde kendini düzeltme imkanı olabilirmiş karar bizimmiş. Hamilelik olur ise aminosentez ile bakılacakmış. Elimde bir o kalmış nasıl olmaz diyeyim. Başladık transfer hazırlığına hatta bilgi karışıklığı oldu hemşire iptal ediyoruz embriyonuz sağlıklı değilmiş dendi sonradan ha yok transfer olacakmış dendi. İnsan umudu olmasa bile heyecanlanıyor işte onların hasarlı dediğine bakalım Rabbim ne diyecek. Sonrasını bilmiyorum kızlar bu son bitti artık gücüm yok dedim ama biliyorum ki durmayacağım
İnşallah olur benimde yaşım ileri bu 5 transfer olmazsa tekrar denemeyi düşünmüyorum allahın vardır bir bildiği

evet nasılsınız sonuclar nasıl bır de merak ettıffım az embryo olmasına ragmen neden 5.günü beklıyorlr 3.gün neden transfer etmıyorlr ? ve neden genetıge gonderılıyor acaba ? ben devlet hastanesınde yaptırdım ama hıc genetıge gonderme vs yok

Ben de 41 yaşıma giriyorum pazar günü. 2 başarısız transfer, yeni bir hastanede yeniden toplamaya başlayacağız inşallah

Sizinki kadar uzun olmasa da ben de tedavi gördüm, 26 temmuzda transfer olmuştum şimdi 9. haftamdayım 🌸🧿 inşallah siz de on gün sonra pozitifi görüp haftaları saymaya başlarsınız 🙏🏻
Cmm merhaba benimde transferim yakın Maslakta tedavi görüyorum peki embriyonuzun kalitesini biliyomusun henim 3bc olan bir embriyom var korkuyorum tutmaz diye biraz kalitesi düşükmus saglikla kucağına al bebeğini inşaallah

Cmm merhaba benimde transferim yakın Maslakta tedavi görüyorum peki embriyonuzun kalitesini biliyomusun henim 3bc olan bir embriyom var korkuyorum tutmaz diye biraz kalitesi düşükmus saglikla kucağına al bebeğini inşaallah
İnşallah olumlu sonuç alırsınız öncelikle 🌸 Bana doktorum direkt olarak aa bb gibi söylememişti, biri orta kalite biri de iyi kalite olduğunu söylediği iki embriyo yerleştirmişti. Embriyo kalitesi tek başına belirleyici değil bildiğim kadarıyla, siz olumlu ve güzel düşünün olumlu ve güzel sonuçlar alın 🙏🏻

İnşallah olumlu sonuç alırsınız öncelikle 🌸 Bana doktorum direkt olarak aa bb gibi söylememişti, biri orta kalite biri de iyi kalite olduğunu söylediği iki embriyo yerleştirmişti. Embriyo kalitesi tek başına belirleyici değil bildiğim kadarıyla, siz olumlu ve güzel düşünün olumlu ve güzel sonuçlar alın 🙏🏻
Çok teşekkür ederim sizin şuan ikizmi

Çok teşekkür ederim sizin şuan ikizmi
Hayır değil, tekil gebelik olarak ilerledi ama doktora sorduğumda hangisi tutundu bilmemize imkan yok demişti. Bir garanti yok yani iyi kalite embriyonun kesin tutacağına dair 🌸

Hayır değil, tekil gebelik olarak ilerledi ama doktora sorduğumda hangisi tutundu bilmemize imkan yok demişti. Bir garanti yok yani iyi kalite embriyonun kesin tutacağına dair 🌸
Haklısın cnm teşekkür ederim. Birde hakkını helal et çok sordum ama bişey daha sormak istiyorum diyet yapıyorum ama kg veremiyorum 68 69 arası gidip geliyorum 🥲 kilodan dolayı sorun olur diyede endiselerim var doktorlar kiloyu sorun ediyorum transfer den önce bilgin varmı

Haklısın cnm teşekkür ederim. Birde hakkını helal et çok sordum ama bişey daha sormak istiyorum diyet yapıyorum ama kg veremiyorum 68 69 arası gidip geliyorum 🥲 kilodan dolayı sorun olur diyede endiselerim var doktorlar kiloyu sorun ediyorum transfer den önce bilgin varmı
Estağfurullah ne demek, kiloyla ilgili çok bilgim yok açıkçası ama 68-69 çok yüksek gelmiyor kulağa doktorunuza danışın isterseniz 🌸

Arkadaşlar 4 aya yakındır prowomen ve promotil women kullanıyordum 2 aydır yumurtlama akıntım yok bir kaç sayfada okumuştum prowomen düşük yumurta rezervinde iyi gelmiyormuş diye polikistik overli guruplara iyi geliyormuş sizin bir bilginiz var mı devam etsem mi bilemedim

X