İlginç Davetiye Örnekleri

34srp34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2019
14
2
33
Olurda evlenirsem uzaktakiler için ....bu tarz bir video yaptırırım heralde. Hem ucuz hem posta derdi yok... Kağıdın devri bitiyor sanırım :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Sonfeminen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2018
26
18
33
Geçen gün bir arkadaşımın davetiyesini gördüm. Kalem şeklinde. Ucunda bir tohum. Davetiye verdiğiniz kişi doğaya katkıda bulunuyor. Bulabilirseniz tavsiye ederim.

duyguyilmazus06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
5
0
25
Merhaba, çok yakın arkadaşımın düğünü için organizasyon ve seçim işlerini ben üstlendim. İlginç ancak hoş ve sade bir düşün davetiyesi istiyor arkadaşım. sizden fikir almak istedim, nasıl bir seçim olabilir. Örneğin; klaket şeklindeki davetiyeler çok mu sıradan olur artık. ben E-Davetiye die bir sitede farklı modeller gördüm ancak link paylaşımı yapılıyor mu buradan bilmiyorum, eğer siteye bakıp bana fikir verebilirseniz çok sevinirim. 300 adet davetiye için 250 civarı bir ücret talep ediliyor, acaba uygun mu sizce?
Öncelikle 300 davetiye için 250₺ bana biraz fazla geldi. Davetiye demişken, ben belirli bir süre Singapurda kaldım. Orada arkadaşlarım evlenirken bana whatsapptan QR kodlu bir davetiye gelmişti. QR okutulunca hem düğün davetiyesi hem de o düğüne katkı sağlamak için altın veya para gönderebiliyorduk. Türkiye de denk gelmedim. Google'dan aratırsan belki böyle bir şey Türkiyede vardır. İlginç olabilir.

duyguyilmazus06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
5
0
25
Öncelikle 300 davetiye için 250₺ bana biraz fazla geldi. Davetiye demişken, ben belirli bir süre Singapurda kaldım. Orada arkadaşlarım evlenirken bana whatsapptan QR kodlu bir davetiye gelmişti. QR okutulunca hem düğün davetiyesi hem de o düğüne katkı sağlamak için altın veya para gönderebiliyorduk. Türkiye de denk gelmedim. Google'dan aratırsan belki böyle bir şey Türkiyede vardır. İlginç olabilir.
Post atılma tarihi 2016 imiş :)