İlginç Davetiye Örnekleri

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.189
193
Merhaba, çok yakın arkadaşımın düğünü için organizasyon ve seçim işlerini ben üstlendim. İlginç ancak hoş ve sade bir düşün davetiyesi istiyor arkadaşım. sizden fikir almak istedim, nasıl bir seçim olabilir. Örneğin; klaket şeklindeki davetiyeler çok mu sıradan olur artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi tarz davetiyenin uygun olduğu konusunda hala bir fikrim yok ne yazıkki.
davetiye.jpg
davetiye-2.jpg
davetiye-3.jpg
davetiye-4.jpg

aşağıdaki blogda da ilaç kutusu şeklinde görmüştüm, baya değişik ve yaratıcı görünüyor. Davetiye dünyası gerçekten çok değişik

s-ffe4db062d9e28a8c87694ca2252e0843d6c86f1-768x324.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
kutu iyiymiş :)))) ama herkesin çözebileceği konusunda ne diyorsunuz? e maliyeti de tabi :))

bez üzerine baskı da değişiktir mendil şeklinde yapabilirsiniz madem maliyet önemli değil... hatta işlemeli vs, oo bu iş dantele kadar gider :))

Dediğiniz siteye baktım gerçekten değişik bişey istiyorsa arkadaşın ordaki video davetiye olayı da güzel normal davetiyeden farklı hiç değilse ve sanırım daha hesaplı :KK66: bende arkadaşım için araştırma yaparken zamanında farklı bişey bulmuştum davetiye olarak da kullandı o da bayağı hesaplıydı.

video davetiye isteyen varsa 1 adet ücretsiz yaptırabilirm. gerekli fotoğraf, video ve yazıları gönderip nasıl bir şey istediğinizi anlatırsanız 1, 2 gün içinde zaman ayırıp gönderirim.

Biraz geç oldu ama ben davetiyemi davetiyo.com diye bi firmadan yaptırmıştım çok memnun kaldım. Öyle ilginç şeyler yok ama çok güzel modern davetiyeleri var, fiyatları da çok uygun. Bir dene istersen

Sert ve sağlam davetiyeler en iyisi, en azından uzun süre saklanabiliyor. Teyzem ferman şeklinde kağıttan davetiye yaptırmıştı katla aç katla aç hâl kalmadı:KK12:

Magnetler çok güzelmiş. En mantıklı ve güzeli onlar bence :super:

bende davetiye arayışı içine girdim.:halay:
interetten beğendiğiniz/güvendiğiniz/memnun kaldığınız siteler var mı?:KK31:

bende davetiye arayışı içine girdim.:halay:
interetten beğendiğiniz/güvendiğiniz/memnun kaldığınız siteler var mı?:KK31:

Selam walla ben henüz davetiye araştırmasına giremedim ama :/ değişik bi siteden yapan bi kaç arkadaşım var hem uygun fiyatlı memnunlar da normal davetiyelerden çok farklı bir davetiye türü istersen mesaj atabilirim sana sitenin adını şimdiden mutluluklar dilerim :)

Selam walla ben henüz davetiye araştırmasına giremedim ama :/ değişik bi siteden yapan bi kaç arkadaşım var hem uygun fiyatlı memnunlar da normal davetiyelerden çok farklı bir davetiye türü istersen mesaj atabilirim sana sitenin adını şimdiden mutluluklar dilerim :)
valla çok sevinirim canımm :)

bana da atabilir misin? ben de davetiye bakıyorum da

Merhaba, çok yakın arkadaşımın düğünü için organizasyon ve seçim işlerini ben üstlendim. İlginç ancak hoş ve sade bir düşün davetiyesi istiyor arkadaşım. sizden fikir almak istedim, nasıl bir seçim olabilir. Örneğin; klaket şeklindeki davetiyeler çok mu sıradan olur artık. ben E-Davetiye die bir sitede farklı modeller gördüm ancak link paylaşımı yapılıyor mu buradan bilmiyorum, eğer siteye bakıp bana fikir verebilirseniz çok sevinirim. 300 adet davetiye için 250 civarı bir ücret talep ediliyor, acaba uygun mu sizce?
Öncelikle 300 davetiye için 250₺ bana biraz fazla geldi. Davetiye demişken, ben belirli bir süre Singapurda kaldım. Orada arkadaşlarım evlenirken bana whatsapptan QR kodlu bir davetiye gelmişti. QR okutulunca hem düğün davetiyesi hem de o düğüne katkı sağlamak için altın veya para gönderebiliyorduk. Türkiye de denk gelmedim. Google'dan aratırsan belki böyle bir şey Türkiyede vardır. İlginç olabilir.

Öncelikle 300 davetiye için 250₺ bana biraz fazla geldi. Davetiye demişken, ben belirli bir süre Singapurda kaldım. Orada arkadaşlarım evlenirken bana whatsapptan QR kodlu bir davetiye gelmişti. QR okutulunca hem düğün davetiyesi hem de o düğüne katkı sağlamak için altın veya para gönderebiliyorduk. Türkiye de denk gelmedim. Google'dan aratırsan belki böyle bir şey Türkiyede vardır. İlginç olabilir.
Post atılma tarihi 2016 imiş :)

X