Rüya Yorumları Ilginc...Lütfen yardim edin...

B

Beguem

Ziyaretçi
Iki senedir ayri oldugum erkek arkadasimin annesini gördüm rüyamda. Ama benim erkek arkadasim baska biriyle beni birakip evlendi. Bunu annesinin istegi ile yapti ve annesi bizi ayirmak icin elinden geleni yapti...Bu insanlar bana cok aci cektirdi.

Rüyamda: Bu kadin bana telefon aciyor, ama numarasini öyle iyi görüyorumki yani kalkinca hemen yazsaydim yazabilirdim. Yani telefonun öbür tarafinda ben bu kadini görüyorum beyaz bas örtüsü takmis, bana oglundan bahsediyor, "onu ayiralim, ben yeni evlendigi kisiyi begenmedim, sana onunla beraber olman icin yardimci olacagim" gibi seyler, gerisini hatirlamiyorum...

Ve annem de su rüyayi görüyor: Bir yere giderken tesadüf yine bu kadinla karsilasiyor, kadin anneme dogru yaklasiyor ve hakkini helal etmesini istiyor annemden, annemde yürekten bagirarak "hayir size asla hakkimi helal etmiyecegim" diyor. Annem kadini yüzü bozulmus yani cirkin bir sekilde görüyor.

Yardim edermisiniz, bu rüyalar birsey mi ima ediyor...gelecekle ilgili birseylermi anlatilmaya calisiliyor bu rüyalarla?

sen onlarla ilgili haber duyucaksın,(telefon haberdir)bir sıkıntıları olabilir,özellikle kaynana olucak kişi darda kalmış,yaptığına pişman olmuş iş işten geçmiş

annenin senin üzerinde hakkı çok olduğu için onada malum olmuş rüyasında,gönül kırgınlığınız ve yaşadığınız üzüntülerde annen ah etmiş,buda kul hakkıdır unutmayın,helede bekar kız yada erkeğin birbirini severken ayrılmasına sebeb olanlar çok azap çekicekler,öbür dünyada karşınıza gelip helallik istiyecekler,

sen onlarla ilgili haber duyucaksın,(telefon haberdir)bir sıkıntıları olabilir,özellikle kaynana olucak kişi darda kalmış,yaptığına pişman olmuş iş işten geçmiş

annenin senin üzerinde hakkı çok olduğu için onada malum olmuş rüyasında,gönül kırgınlığınız ve yaşadığınız üzüntülerde annen ah etmiş,buda kul hakkıdır unutmayın,helede bekar kız yada erkeğin birbirini severken ayrılmasına sebeb olanlar çok azap çekicekler,öbür dünyada karşınıza gelip helallik istiyecekler,

cok cok tesekkür ederim canim.

gördugun ruyalar gercekten cok anlamli. ama bence bu pismanlik isaretleridir, allah hakkini bu insanlarin yanina birakmamis bence. ne demis rabbimiz? karsima neyle gelirsen gel ama kul hakkiyla gelme!

X