Ilgisiz bir eş

Sürekli aşağılanıp bağırılmayı, sadece cinsellik için dokunmayı, aynı evin içinde konuşmamayı normal olarak görmeniz çok ilginç
Asagilanip bagirdigini vs okumadım.
Konuyu tam okumadım galiba
Adam.zatwn başta da anormal mis.
Ağlardı zirlardu falan diyor konu sahibi.

Bosan o zaman.
Adam birden aşk bocegine mı dönüşecek .
Takdik almak için acmissin anladım da
Bir sıkıntı olduğunda ağlaması anormal bir adam olduğunu gösteriyor.
Böyle bir adamla evlenmezdim ben olsam.
Ağlamak ne ya kız gibi🤣
Bosanmayi dusunuyorum zaten sadece cesaretim yok cunku arkamda kimse yok. Bizim oralarda malesef hep kadin suclaniyor " sen ne yaptinda adam boyle acaba " gibi

Sanaldan tanıştıysanız 1,5 yıl boyunca pek yüz yüze görüşmediniz mi acaba çünkü erkekler klavyeden yazarak çok ilgili, çok aşık gibi davranabiliyor. Gerçekte hissetmedikleri şeyleri rahatça mesajdan sallayıp kendilerini olmadıkları biri gibi gösteriyolar.

Sanaldan tanıştıysanız 1,5 yıl boyunca pek yüz yüze görüşmediniz mi acaba çünkü erkekler klavyeden yazarak çok ilgili, çok aşık gibi davranabiliyor. Gerçekte hissetmedikleri şeyleri rahatça mesajdan sallayıp kendilerini olmadıkları biri gibi gösteriyolar.
Gorustuk ama farkli sehirlerde yasiyoduk uzak mesafe iliskisi yani. Yani onu taniyan herkes benim akrabalar vs kimse inanmaz onun boyle biri olduguna

Gorustuk ama farkli sehirlerde yasiyoduk uzak mesafe iliskisi yani. Yani onu taniyan herkes benim akrabalar vs kimse inanmaz onun boyle biri olduguna
Eşiniz “el iyisi” diye tabir edilen insanlardan o zaman. Dışarıya karşı melek gibi olup evde karısına çocuğuna dünyayı zehir edenlerden. Umarım iş bulur maaşlarınızı biriktirirsiniz ve ortada çocuk olmadan boşanıp kendi hayatınızı kurarsınız.

Bosanmayi dusunuyorum zaten sadece cesaretim yok cunku arkamda kimse yok. Bizim oralarda malesef hep kadin suclaniyor " sen ne yaptinda adam boyle acaba " gibi
Eşin kaç yaşında?
Ya çok genc evlenerek yanlısı başında yapmışsınız zaten.
Daha kendini tanımadan evlenmek yanlış
Çocuk gibi agliyormus eşin normsl mı sence?
Sen bunu duygusal romantik birseymis gibi görüyorsun da burdan bakılınca duygu durumunu kontrol edemeyen biri olduğunu görüyorum.
Bu arada konuyu tam okumamıştım.
Sana küfür hakaret aşağılama vs yapıyorsa bu normal değil tabu.
Böyle birşeye normal demem haliyle

Merhaba. Buralara ilk defa geliyorum. Ben 23 yasindayim ve 1 senedir evliyim. Eşim bana karsi cok ilgisiz. Sevgiliyken bu sekilde degildi o kadar ilgiliydiki hayattaki en buyuk sansimin o oldugunu dusunmustum. Ama evlendikten bi zaman sonra yavas yavas bu azalmaya basladi. Bagirmalar, kucumsemeler oturup iki guzel muhabbet edemiyoruz. Bana karsi ilgisiz oldugunu soyledigimde. Cok yorgun oldugunu surekli calistigini soyluyor ilk baslarda anlayisla karsiliyordum ama artik bahane oldugunun farkindayim cunku arkadaslarina gelince konu yorgunluk falan olmuyor. Cinsel hayatimizda artik iyi sayilmaz isini gorup sirtini donup yatiyor adam. Aldatip aldatmadigindan emin olamiyorum. Lutfen bana biraz fikir bu konuda ne yapmam gerek. Son zamanlarda ruh halimde iyi gitmiyor. Zarar verdigim tek kisi kendim oluyorum.
Cinsellik az diye adam aldatıyor anlamı taşımaz. Bazen ten uyumu olmaz, erkekler stres yaşadıklarında çoğunlukla ilk kaçtıkları şey cinsellik, stres durumunda yapmak için yapıyor belli ki.

Eşinizin ilk bağırmasında siz ne tepki verdiniz? Hakaret etmeden tüm tartışmaya açığım, evlilik içerisinde de emin ol herkesin sorunları oluyor ama rencide etmeden kırmadan konuşarak çözüm bulunmalı.
Yanlış anlama ama o sana her bağırdığında kırdığında, kendi "hakkını" aramaz susar pasif olursan bu psikolojik şiddet hep devam eder.
Maddi olarak kazancınız varsa birikim yapın ve kendinize güvenin kararınızı verin. Bu adamı yola sokarım ya da yolda bırakıp giderim demelisiniz.

İşten gelen insandan sohbet muhabbet beklemek gercekten yorucu ya . Ay biz işten gelirdik odamıza cekilir kendimizi yataga zor atardık daha üstümüzü soymadan.babam gelirdi eee gelsenize içeri hemen odanıza cekilyonuz içeri gelin cabuk bizle oturmaya tenezzül etmiyonız falan giderdik yanına bu sefer eenaptınız anlatın. Napabiliriz yani calıstık zar zor konusurduk sonra uyur jakırdı koltukta bizi cagırır yanına ortak izleyrcegimiz bişeyde acmaz acar haber kanallarını zlerken uyur biz de sayesınde dinlenemezdik. Misafir gelince oyle degiliz tabi ki konusur sphbet ederdik. Yani esinizde arkadaslarına gelikve konusuyor vs diyorsunuz da adamlara yorgunum konusamam diyecek hali yok ya nezaketen konusuyorduk. Bilemedim işi yogunmus evde dinlenmek istemesi normal ama sadece canı isteynce gelmesi,bagırması asagılaması biraz sizde horozlanın ne oyle samar oglanıngiibi her lafı işit ama yine de alttan al. Gerektigi yerde uyarın. Veya baktınız duzelmihor sizde kendi kösenize vekilin suan tüm ilgiyi ona verdiginiz için size ilgi gösteremiyor biraz elinizi etegnizi cekin ondan . Meraklansın neden bu kadın benle ilgilenmşyor diye oda sizin ustunuze dussun

İşini görüp sırtını dönüyor ne demek işini görmeyecek o zaman.
Evliliğin ilk yılları karşılıklı güç savaşı bence sonra sabredersen dengeler yerine oturuyor. Tabi kırmızı çizgilerin olacak onların ihlali söz konusu olursa sabretmek yerine olay mahallini terk etmendir sağlıklı olan.

Ancak şu kelime beni düşündürdü aldatıp aldatmadigindan emin olamiyorum. Bu çok üzücü. Aldatma gelmiş hemen aklınıza ve belli ki tam tanımıyorsunuz da eşinizi.
Konuşarak hallolmuyorsa belki bir müddet mahrum bırakmalısınız kendinizi ondan(boşanmak değil de kafa dinlemek için bir müddet ayrı takılmak gibi)
Canım çok üzüldüm bu durumuna ama eğer bir erkek ilişkiden sonra sırtını dönüyosa sevmiyodur bunu unutma belkide aldatıyodur yani ne diycegımı bilemedim cevremde çok var hatta sonra cinsel ilişki konusunda yorgunım falan bahanesine geçerse bilki aldatıyo cevremde oyle oldu inşallah en kısa zamanda iyi olursunuz

Merhaba. Buralara ilk defa geliyorum. Ben 23 yasindayim ve 1 senedir evliyim. Eşim bana karsi cok ilgisiz. Sevgiliyken bu sekilde degildi o kadar ilgiliydiki hayattaki en buyuk sansimin o oldugunu dusunmustum. Ama evlendikten bi zaman sonra yavas yavas bu azalmaya basladi. Bagirmalar, kucumsemeler oturup iki guzel muhabbet edemiyoruz. Bana karsi ilgisiz oldugunu soyledigimde. Cok yorgun oldugunu surekli calistigini soyluyor ilk baslarda anlayisla karsiliyordum ama artik bahane oldugunun farkindayim cunku arkadaslarina gelince konu yorgunluk falan olmuyor. Cinsel hayatimizda artik iyi sayilmaz isini gorup sirtini donup yatiyor adam. Aldatip aldatmadigindan emin olamiyorum. Lutfen bana biraz fikir bu konuda ne yapmam gerek. Son zamanlarda ruh halimde iyi gitmiyor. Zarar verdigim tek kisi kendim oluyorum.
Valla ilgisiz olmasından çok bagirmasi6ve asagilamasi kismina5 takıldım. Yani daha öncelikli sorunlarınız var bence.

Nasıl sizi aşağılıyor açar mısınız biraz? Çok erken yaşta evlenmişsiniz bence.

Evlilik böyle bir şey değil
İlgisiz adamı değiştirebilir misiniz bilmiyorum
Adam evlenmeden önce rol yapmış
Sonra da özüne dönmüş sanki

Siz evliliğiniz kötü alışkanlıklara bürünmesin diye onun gibi davranmıyor olabilirsiniz amaaa kendisiyle insan gibi konuşun anlatın uyarın. Taöam diyip uygulamaya geçmezsede altta kalmayın o ne yapıyorsa daha fazlasını yapın buda bir yöntemdir çünkü. Dinsizin hakkından imansız gelir. İşini görüp arkasını dönüyorsa işini hiç gördürtmeyin. Sizinle muhabbet etmiyorsa alın bi kitap başka odaya çekilin yemek yerken yalnız bırakın ben acıktım yedim diyin. Siz onu yok sayın kendisini değerisz hissetsin. Kendi başınıza planlar yapın ben dışarı cıkıyorum gezicem biraz diyin onu dahil etmeyin. Sizi aşağılıyorsa hakaret ediyorsa sende benden farksız değilsin herhalde böyle biriyle evlendiğine göre diyin. Altta kalmayın ya bitecekse bir evlilik siz dört dörtlükte olsanız biter karşınızdaki adam değilse adam olsa bu hallere sokmaz zaten insanı. Kendinize saygınızı hiç bir zaman yitirmeyin kimseyede muhtaç hissetmeyin kendinizi 23 yaşında yapmak istedikten sonra neler yaparsınız.

Cinsellik az diye adam aldatıyor anlamı taşımaz. Bazen ten uyumu olmaz, erkekler stres yaşadıklarında çoğunlukla ilk kaçtıkları şey cinsellik, stres durumunda yapmak için yapıyor belli ki.

Eşinizin ilk bağırmasında siz ne tepki verdiniz? Hakaret etmeden tüm tartışmaya açığım, evlilik içerisinde de emin ol herkesin sorunları oluyor ama rencide etmeden kırmadan konuşarak çözüm bulunmalı.
Yanlış anlama ama o sana her bağırdığında kırdığında, kendi "hakkını" aramaz susar pasif olursan bu psikolojik şiddet hep devam eder.
Maddi olarak kazancınız varsa birikim yapın ve kendinize güvenin kararınızı verin. Bu adamı yola sokarım ya da yolda bırakıp giderim demelisiniz.
Boynunda gordugum bir morluktan dolayi aldatildigimi dusundum cinsellik az diye degil. Telefon sifresi sosyal medya hesaplarinida artik bilmiyorum aldatildigimi dusunmem normal degilmi bu sekilde

Boynunda gordugum bir morluktan dolayi aldatildigimi dusundum cinsellik az diye degil. Telefon sifresi sosyal medya hesaplarinida artik bilmiyorum aldatildigimi dusunmem normal degilmi bu sekilde
Morluktan dolayı demişsiniz sadece düşündünüz mü? O an hiç mi tepki vermediniz?

X