ilgisiz eş, yürürmü diye düşündüren evlilik

10 gün geçti hala bana bi adım atmadı, sonra mesaj attı akşam ailenin yanına gidelim konuşmaya diye. annemlerin de misafiri gelmişti, olmaz misafirleri var diye cevap verdim. sonra akşam geldi ben dedim konuşmak istermisin biraz diye, farketmez dedi. yine ben konuştum ne kadar değersiz hissettiğimi beni hiç görmediğini yüzüme bile bakmadığını söyledim. zaten yüzüğü de çıkarmışsın kararını vermişsin yine, bu aşamaya birdaha gelirsek bende bitircem demiştim dedim. o doğru dürüst konuşmadı. istersen eve gelme başka yerde kal iyice düşün dedim. gittim yattım. bikaç gün geçti yine mesaj attı, seni çok seviyorum ama gösteremiyorum. evet haklısın hatalıyım ama beni senin düzeltmen uğraşman lazım gibi şeyler yazmış. bende bugüne kadar ayağına kapanmadığım kaldı ben yeterince uğraştım ama olmuyo değişmiyosun, ben sindirilen susturulan kenarı çekilen olmaktan yoruldum artık dedim. benimde kaderim buymuş falan yazmış. o gece kendini odaya kapattı hiç karşı karşıya gelmedik. akşam kendi geldi konuşalım diye, evet sen haklısın ben hatalıyım, değişmem için yardım etmen lazım ben şuan çok mutsuzum falan dedi. bende sen değişmiyosun ben yeterince uğraştım hep aynı noktaya geliyoruz yapamıyoruz, iyice düşün sende dedim. ben sana hep yapma etme diyodum şuan ilk kez böyle davranıyorum ve bu haldesin, illa bunların mı yaşanması gerekiyor dedim. bugünlük bu kadar yeter uyumak istiyorum dedim. sen nasıl mutlu olacaksan öyle yapalım o zaman dedi gitti.
şimdi benim karar vermem lazım, aşırı soğuk hissediyorum artık. mesela değişmek için uğraşacağım demiyo sen beni değiştirmek için uğraş diyo :110::110:

bunca yasadiklarin adam sana zerre saygi duymuyor bosanmak icin kirk takla atmis yine de pes etmemişin ve ayaginin altinda seni eziyor hiç ses yok hele en son okuduguma anlam veremedim hic bir ay çalışıyorsun ve harçlık alip kalanini kocana veriyorsun oyle mi sana zerre değer vermeyen bir adama cok sevdigim bie soz var insanin kendine ettiginin cümle alem toplansan edemez diye sen canli kanitisin bence umarim uyanir gozlerini acar bu adami def edip kendine gereken değeri verirsin
şimdi de yapma etme evet hatalıyım kabul ediyorum falan diyo

Sakın yumuşama, daha çok kapanacak ayağına. Artık kesin gelmez dediğin noktada öyle bir yalvaracak ki göreceksin.
Çok mutsuzum, ben seni değiştiremem, sen de istemiyorsun zaten kendin uğraşmayı de. Gönder evden bir çanta hazırlayıp annesinin evine. Bana müsade et de. İyice bir dinlen kafanı topla. Zaten gidişattan belli olur olacak mı olmayacak mı.

Sakın yumuşama, daha çok kapanacak ayağına. Artık kesin gelmez dediğin noktada öyle bir yalvaracak ki göreceksin.
Çok mutsuzum, ben seni değiştiremem, sen de istemiyorsun zaten kendin uğraşmayı de. Gönder evden bir çanta hazırlayıp annesinin evine. Bana müsade et de. İyice bir dinlen kafanı topla. Zaten gidişattan belli olur olacak mı olmayacak mı.
söyledim gelme eve 1 hafta uzak dur belki daha mutlu hissedersin hem kendini dedim. ben nereye gideyim sen git o zaman annenlere dedi, bende bu evi ev yapan düzeni kuran benim gitmiyorum sen git bi otelde kal eşya al yanına dedim. gitmicem diye sarılmaya kalktı kesinlikle bana dokunmani istemiyorum uzak dur dedim. senin sevgin bitmiş zaten sen bitirmişsin herşeyi deyip çıktı odadan

söyledim gelme eve 1 hafta uzak dur belki daha mutlu hissedersin hem kendini dedim. ben nereye gideyim sen git o zaman annenlere dedi, bende bu evi ev yapan düzeni kuran benim gitmiyorum sen git bi otelde kal eşya al yanına dedim. gitmicem diye sarılmaya kalktı kesinlikle bana dokunmani istemiyorum uzak dur dedim. senin sevgin bitmiş zaten sen bitirmişsin herşeyi deyip çıktı odadan
Ayak atmış. Belirsiz konuş. Bilmiyorum.. düşünmem lazım.. çok çabaladım.. kafamı toplayanıyorum.. güvenemiyorum... gibi

X