İlişiki olmadan hamile kalınır mı

Pardon siz bana emir kipiyle konuşmasının mi başta daha sonra insan değilsiniz demediniz mi kendi yaptiklarinizi görmezden de geliyorsunuz mükemmel
Ben insan değilsiniz demedim insanca öneride bulunuyorum dedim size hakaret etmedim. Okumayın dedim bu emir değil öneri. Zilyon tane konu var okumak zorında değilsiniz dedim. Siz hakaret ettiniz ve bunun bir karşılığı olmak zorunda . Klavye arkasından hakeret etmek kolay. Şikayetçi olduğumda yğzğme söyleyin ucube lafınızı

Ay soruyla cevapların alakasızlığından fenalık geldi. Tamam en müslüman sizsiniz ahlak dağıtmayı bırakın artık.
Konu sahibi kardeş hamile olma ihtimalin sıfır muhtemelen stres yaptın ondan kesildi. Ya da ağrı kesici falan içtin mi düşün onlar da kesiyor. Vajina içine boşalmadan gebelik gerçekleşmez korkmana gerek yok👍

Zorbalık yapmadım üstüme gelen sizsiniz
Abartiyorsunuz çünkü ve ayrıca ben yukarıda bı kaç arkadaşa düşüncemi belirtmişim kendimi daha iyi ifade etmişim siz onları görmezden gelip direk üstte yazdığım mesaja cevap verip ortamı daha germeyin ayrıca ne yapıp ne yapacağımı sizler bana söyleyemez siniz kimseye ahlak dersi vermiyorum da düşüncemi dile getiriyorum
Siz kimsiziniz de prim kasalim sizden demişsiniz ya Müslüman ülke derken ne demek istediğimi açıklamıştım orda onları okuyup yanitlasaydiniz ben bu kanaat a varmazdim dimi ya da gördünüz de bu şekilde yanitladiniz bilemicem
Sakın sakin cevap veriyorum birleşik devletler ordusu gibi üstüme gelip beni anlamakta zorluk çekiyorsunuz bı kaç kişiye yanıt vermedim mesela normal bı şekilde burası müslüman çoğunlukla bı ülke diye söylemişler bende zaten bunu anlatmaya çalıştım yani rahatsız da olurum gayet normal düşüncelerimiz de çarpışabiliriz de insan değilsiniz falan ne yani bu kadar zorunuza giden ne oldu anlamadım konuyu da burda kapatın mümkünse saygısızlık edip anlayacağını sanmıyorum gibi üslupsuz konuşmalarınızı da kendinize saklayın
Anlamadığınız şey şu hala insanlara bir şeyleri dikte etmeye çalışıyorsunuz ve bu yaptığınızı da inkar ediyorsunuz. Bu cümlem saygısızlık falan değil anlamıyorsunuz çünkü.
Siz nasıl konu sahibine böyle bir konuyu açmaması gerektiğini söyleyebiliyorsanız başkalarıda size açmasında bir sorun olmadığını söyleyebilir gayette. Rahatsız olmak başka insanlara ne yapıp ne yapamayacağını söylemek bambaşka şeyler.

İstiyorsunuz ki her şey sizin istediğiniz gibi olsun ama öyle olmuyor malesef o işler. Benimde alıntıladığım yorumunuza takmışsınız mesela. Niye diğerlerini görmemişimde bu mesajı görüp alıntılamışım falan. Ben sizin burası müslüman ülke demenize takılmadım ki zaten. Ben o konuşmanın içinde de yoktum. Ne alaka yani? Ya da size, siz insan değilsiniz de demedim. Beni başkasıyla falan karıştırdınız heralde.

Son düzenleme:
Hanımlar,
dini içerikli konu ve mesajlar yasaktır, buraya bir parantez açalım “dini içerik” genel bir tanım olup Müslüman, Hıristiyan, Yahudi, Budist, Deist, Ateist vb tüm üyelerin dini görüşünü içermektedir.

Ayrıca, üyeler site kurallarına ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Kanunlarına uygun olduğu sürece istediği kadar konu açabilir, kurallar dahilinde olduğu müddetçe konu açma kısıtlaması yoktur.

Üyeler konulara yorum yazarken mümkün olduğunca anlaşılır şekilde olmak kaydıyla “Türkçe” yazmalı, yorumlar hakaret ve/veya küfür içerikli olmamalıdır, üslupsuz yorum yazmak polemiğe girmek de yasaktır.

X