İlişiki olmadan hamile kalınır mı

Bu şekilde hamile kalınmayacağını düşünüyordum hala da öyle olması gerektiğini düşünüyorum ama adetim başlamıyor ve pembe leke kahverengi nokta kadar akıntı geldi ben çözemedim şimdi de bir şey gelmiyor
Tüp bebeğim de pembe leke gelince tuttugunu anlamıştım başta yazmışsınız yok kınamayın yok dalga gecmeyin diye böyle bir konu açtığınız da hem kınanılacaksınız hemde dalga gecilecek biliyor olmanız lazım bende bunu anlamıyorum madem sonradan korkuyorsunuz niye yapıyorsunuz yapıyorsunuz korkmayıp bütün sorumlulukları almış olmanız lazım değil mi

Ben günahsızim demedim
yargilamiyorum da sadece Ramazan ayına saygı duymanızı beklerdim bu kadar hayırlı bir ayda bu tür konular açıkçası beni sinirlendiriyor ki normal bence müslümanız müslüman bı ülke ya burası günahım vardır elbet ama zina yapilan en büyük günah siz bu dünyayı ben ahireti kazanırım yaptığım da bı nevi sitem ama beğenmeyen lincleyen arkadaşların da sizin düşüncenizde olduğunun kanaatindeyim sizlere bu düşüncelerle bu yolda mutluluklar dilerim:)
Burası Müslüman bir ülke değil Müslüman çoğunlukta bir ülke,elhamdülillah bizim Müslüman olmamız kimsenin de öyle olacağı anlamına gelmez eğer iyi bir Müslümansanız kimseyi yargılamamayı,Allahın diğer peygamberlerine inanmış kullarını da yok saymamayı öğreneceksiniz.

Yani öyle bi yazıyorsunuz ki dalga mı ciddi mi bilmiyorum 😄 lütfen dalga geçmeyin adetim başlamıyor sadece leke var ondan ben ciddi soruyorum
Balım senin yaşın kaç ? Belli ki küçüksün :) burda testlerin ne kadar yanıltıcı olabildiğini okudun ama insanların ne zorluklarla gebe kaldığını okumadın mı :) ben şuan yaşadığın durumla değil de insanların yaşadıklarını okumamanla dalga geçeceğim şimdi özür dilerim çok tatlısın ahafhahahajah biz bacakları yukarıya dikiyoruz kız, 2 saat işemiyoruz hahahaha

Burası Müslüman bir ülke değil Müslüman çoğunlukta bir ülke,elhamdülillah bizim Müslüman olmamız kimsenin de öyle olacağı anlamına gelmez eğer iyi bir Müslümansanız kimseyi yargılamamayı,Allahın diğer peygamberlerine inanmış kullarını da yok saymamayı öğreneceksiniz.
Sende emir kipiyle konuşmamayi öğreneceksin.
Şimdi o mükemmel düşüncelerini kendine sakla :)

Ben günahsızim demedim
yargilamiyorum da sadece Ramazan ayına saygı duymanızı beklerdim bu kadar hayırlı bir ayda bu tür konular açıkçası beni sinirlendiriyor ki normal bence müslümanız müslüman bı ülke ya burası günahım vardır elbet ama zina yapilan en büyük günah siz bu dünyayı ben ahireti kazanırım yaptığım da bı nevi sitem ama beğenmeyen lincleyen arkadaşların da sizin düşüncenizde olduğunun kanaatindeyim sizlere bu düşüncelerle bu yolda mutluluklar dilerim:)
Ülkenin dini olmaz insanların dini olur

Tüp bebeğim de pembe leke gelince tuttugunu anlamıştım başta yazmışsınız yok kınamayın yok dalga gecmeyin diye böyle bir konu açtığınız da hem kınanılacaksınız hemde dalga gecilecek biliyor olmanız lazım bende bunu anlamıyorum madem sonradan korkuyorsunuz niye yapıyorsunuz yapıyorsunuz korkmayıp bütün sorumlulukları almış olmanız lazım değil mi
Yazık hakkını da verememişler 😂hem kork hem seviş😂

Ben günahsızim demedim
ülkenin dini olmaz, vatandaşlarının olur. vatandaşları da kendi inancından mesuldur başkalarından değil.

ülkenin dini olmaz, vatandaşlarının olur. vatandaşları da kendi inancından mesuldur başkalarından değil.
Rahatsız olmak suç mu? Banane kim kime tapiyorsa tapsın ama Ramazan ayına saygı duymak zorunda benim düşüncem bu..
Ayrıca bı önceki kişiye yanıt verdim ya kaostan besleniyorsunuz resmen okusaydiniz anlardiniz
Müslüman ülkeden kastım müslüman çoğunlukla bı ülke olduğumu söylemekti ayrıca rahatsız olduysam rahatsız olduğumu söylerim KİME NEEE
Şimdi herkes baksın işine

Ayrıca diyelim ki ben kendimi yeterince açıklayamadım siz bunu prim haline niye döndürüyorsunuz niye çeviriyorsunuz yani
Şaşırdım mi ŞAŞIRMADİM😂

Siz hamile kalmadınız diye kimse kalmayacak diye bir şey yok ben de bu duruma ihtimal vermiyordum zaten ama anında sperm indi aşağı tam yerine adet de gecikince sordum. İyice baktım hiç böyle suyla beraber giden sperm sorusu bulamadım bulursanız bana da gösterin okuyayım bi. Sürtünme falan var hep 😄
Bu şekilde hamile kalan varsa madalya takalım vallaha

Rahatsız olmak suç mu? Banane kim kime tapiyorsa tapsın ama Ramazan ayına saygı duymak zorunda benim düşüncem bu..
Ayrıca bı önceki kişiye yanıt verdim ya kaostan besleniyorsunuz resmen okusaydiniz anlardiniz
Müslüman ülkeden kastım müslüman çoğunlukla bı ülke olduğumu söylemekti ayrıca rahatsız olduysam rahatsız olduğumu söylerim KİME NEEE
Hani ramazan ayında dışarı da yemek yenmesini saygısızlık olarak nitenlendirmenizi anlayabilirim de sanal ortamda cinsellikle alakalı bir konu açılmasının ramazana saygısızlıkla ne alakası var onu anlayamadım?

Zina hep günah olan bir şey zaten sadece ramazanda günah değil ki.

Ramazan diye sevişmek yasak mı? Rahatsız olamazsınız kişi sizin karşınızs gelip bir saygısızlık mı yapıyor? Okumayın geçin

Benim mükemmel düşüncelerim insan olana zaten siz üstünüze alınmayabilirsiniz :)
Benim söylediklerim sana nie battı pardon😂 üslupsuz saygısız birinin lafını çok ciddiye almıyorum zaten konuşabilirsin her canlı konuşuyor kendince bilmem anlatabildim mi? Please stop texting, little witch. :))

X