İlişki aldatma

esmakusss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
49
1
20
Merhaba lütfen yadirgamayin çaresizligimden buraya yazıyorum kadın kadının halinden anlar belki yardımınız dokunur üç yıllık bir ilişkim vardı ilk sevgilimdi onun için yapabileceğim herşeyin fazlasını yaptım kendimi adadım resmen bekaretimi bozdu evlilik sözü vererek bir sürü yemin ederek benimlyeken üç ay önce başkası ile nişanlanmis kendisi asker çok şık gorusemiyorduk onu daha fazla görebilmek için çalıştığı şehre geldim okul okumaya ama o benleyken başkası ile nişanlanmis kızla da konuştum aralarından çekilmemi istiyor üç aylık bir kız bana bunları söylüyor aklımı kaçırmak üzereyim siz olsanız ne yapardınız dayanamıyorum nefes alamıyorum beni resmen peçete gibi kullanıp attı şimdi ben kimsenin yüzüne bakamıyorum ona çok güveniyordum ama beni yerle bir etti açıdan geberiyorum

Zaman herşeyin ilacıdır. Zamanla acın azalacak emin ol. Güçlü olup yoluna devam etmekten başka seçeneğin yok. Yaşadığın kötü tecrübe olarak mazinde hatırlayacağın bir anıdan ibaret olacak.

Yaşadım. Başlar da zorlandım fakat sonra bakış açımı değiştirdim sonuçta aldatılınca o insana karşı tüm hisleriniz de bitiyor ve daha kolay unutuyorsunuz sakın bunu bana nasıl yapar o kızla nasıl olur diye gurur yapmayın. Kurban psikolojisinden çıkmaya bakın bir an önce yaşandı ve bitti hayatından aldatan karaktersiz bir insan çıktı. Daha sonra pişman olup dönmek çok istiyorlar bu sefer sen kendini seçip o döngüyü kırıyorsun ve daha sağlam daha güçlü bir insan oluyorsun.

Bekaret zarından ibaret değildir hayat. Birlikte olurken zorla olmamışsındır diye düşünüyorum. Kendi isteğinle birlikte oldun ve karşılığında bu adamın aşağılık biri olduğunu da anlamış oldun. Senin yüzüne bakınca, alnında bekareti bozulmuştur! yazmayacak ki insanların yüzüne bakamayasın!
Öyle kaliteli insanlar var ki 3 damla kan için yarı yolda bırakmayacak..
Ama nice insanlar da var ki genelev kapılarında pavyonlarda yatıp da 3 damla kan benim onurumdur! diyen.

Sen teksin ve özelsin, yaşadığın şeyler tecrübe senin için.. İkisini de engelle birdaha da görme. Seninle evlenmesi için yalvarırsan o zaman gururunu kaybedersin, bekaretinin gitmesi senden birşey eksiltmez. Önüne bak ve yaşa..

Benim anladığım adam seni artık istemiyor o yüzden Bir başkası girmiş hayatına,sen de zorlarsan kendini daha da değersiz yapmış olursun ki zaten de zorladansa senle beraber olmaz,sen önüne bakacaksın bu saatten sonra,hayat sadece o kişiden ibaret değil,muhtemelen yaşın daha küçük daha nelerle karşılaşacaksın,hayat bitmiyor yani belki daha da zorluklar göreceksin hayatta,yada çok daha güzel şeyler yaşayacaksın,böyle bir insanla zaten ileriyi düşünmen bile çok yanlış,ondan hızlıca uzaklaşmalısın,senin değerini bilecek iyi insanlarda çıkacak karşına,önemli olan insanlara çok iyi tanımadan güvenmemelisin

Merhaba lütfen yadirgamayin çaresizligimden buraya yazıyorum kadın kadının halinden anlar belki yardımınız dokunur üç yıllık bir ilişkim vardı ilk sevgilimdi onun için yapabileceğim herşeyin fazlasını yaptım kendimi adadım resmen bekaretimi bozdu evlilik sözü vererek bir sürü yemin ederek benimlyeken üç ay önce başkası ile nişanlanmis kendisi asker çok şık gorusemiyorduk onu daha fazla görebilmek için çalıştığı şehre geldim okul okumaya ama o benleyken başkası ile nişanlanmis kızla da konuştum aralarından çekilmemi istiyor üç aylık bir kız bana bunları söylüyor aklımı kaçırmak üzereyim siz olsanız ne yapardınız dayanamıyorum nefes alamıyorum beni resmen peçete gibi kullanıp attı şimdi ben kimsenin yüzüne bakamıyorum ona çok güveniyordum ama beni yerle bir etti açıdan geberiyorum
Adam senin tadına bakmış zaten böyle erkeklere nasıl guvendiginizide anlayamıyorum onlarda eminim size güvenmediği için kullanıp atıyor benimle yaptıysa başkalarıyla da yapar diye düşünür olan sana olmuş pardon evleneceğin insana Rabbım kimsenin başına vermesin

Serfsz Allah b*lasını versin.
Olan olmuş üzülme, bundan sonra pişman olacağın şeyler yapma. Şuan çok yeni olduğu icin böyle hissediyorsun zamanla kendine haksızlık yaptığını anlayacaksın.

Kız öyle demez. Nişanlanmamıştır büyük ihtimalle sizden kurtulmak için böyle bir yalan uydurmuştur
Bu şekilde olduğunu sanmıyorum çünkü gerçekten diyenler var. Arkadaşımın başına gelmişti. Kız ''artık benimle beraber'' gibi şeyler söylemişti...

Adam senin tadına bakmış zaten böyle erkeklere nasıl guvendiginizide anlayamıyorum onlarda eminim size güvenmediği için kullanıp atıyor benimle yaptıysa başkalarıyla da yapar diye düşünür olan sana olmuş pardon evleneceğin insana Rabbım kimsenin başına vermesin
Erkeğin %100 suçlu olduğu durumlarda bile araya kadını ekleyip onu karaliyorsunuz ya pesss gerçekten. Sevişirken b*kire olduğu görüyor + 3 yıllık ilişki tamamen adamın serefsizligi!!

Erkeğin %100 suçlu olduğu durumlarda bile araya kadını ekleyip onu karaliyorsunuz ya pesss gerçekten. Sevişirken b*kire olduğu görüyor + 3 yıllık ilişki tamamen adamın serefsizligi!!
Şu durumda bile kadına yüklenen bir ''HEMCİNSİMİZ'' bana göre erkek yalakasıdır ya!

Bu tarz konularda katılmadığım tek yer "sevdiğim erkek bekaretimi bozdu" kısmı, eğer zorla yapmadıysa isteyerek birlikte olmuşsunuz yani bu konuda kimsede suç yok. Eğer bir şey size ters geliyorsa kimse için değerleriniizden ödün vermeyin.

Hayatta kimse karşısında çok verici bir insan istemez çünkü o zaman sevgili/aşık rolünden anne rolüne geçersiniz ki benim için erkek ilişkide her zaman kadından daha çok centilmenlik fedakarlık yapan taraf olmalıdır.

Ben de aldatıldım aynı şekilde ünide. Sevgilim olarak tatile giden çocuk tatil dönüşü nişanlı döndü zor oldu tabi ama geçti gitti sonra başka birine aşık oldum sonra o ayrıldı peşimden koştu çok ama gram umurumda olmadı. Bir de her şey nasip kısmet kimsenin evleniriz sen benim evleneceğim kadınsın güvenmiyor musun bana laflarına kanmayın gelin ata binmiş ya nasip demiş nikahtan önceki gün ayrılan çiftler biliyorum.

Bu tarz konularda katılmadığım tek yer "sevdiğim erkek bekaretimi bozdu" kısmı, eğer zorla yapmadıysa isteyerek birlikte olmuşsunuz yani bu konuda kimsede suç yok

Muhafazakar çevrelerde bazı adamlar kadınlara, seninle evlencem diyerek ilişki ikna ediyor sonra ya ortadan kayboluyor yada böyle başkası ile evleniyor. Yani böyle şeyler de yaşanıyor.

X