İlişkide Eski Heyecanı Geri Yakalamak Mümkün mü?

ilginchakkatenn

Hazelin
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
480
195
Merhaba kızlar.Benim 3 senedir konuştuğum birisi var en başlarda duygumu belli etmediğim için, sadece hoşlanıyordum, ciddi düşünmediğim için üstüne düşmüyordum, olursa olur olmazsa olmaz kafasındaydım.O da ilk zamanlar diye herhalde,üstüme düşüyordu,peşimden koşuyordu.2-3 ay önce birbirimize açıldık, bu sefer roller değişti,şuan çalışıyor anlıyorum , yorgun oluyor eve geldiğinde, e bende sıkılıyorum darlıyorum onu, üstüne düşüyorum biraz habire konuşmak istiyorum yani.Doğal olarak beyfendi sıkılmış bu durumdan, kavgalarımdan da herşeyi büyütmem de.. Bende dedim ki ona ilk gün ki gibi olalım.O heyecana geri dönelim, şimdi sizden yardım istiyorum.Ne yapmalıyım, nasıl bir strateji üreteyim ki kovalanan kız olayım, eski heyecanımız bize geri gelsiin 🌼

Kendinize odaklanın. İlişkinin başında size ilgi duymasının sebebi ona odaklanmamış olmanızdı. Kendinize odaklanmıştınız. O da sizi merak ediyordu.

Şimdi ne oldu? Artık sizi merak etmiyor. Çünkü sürekli sizden bi adım geliyor. Siz ilgi bekliyorsunuz. Onun ilgisi olmadan, onunla konuşmadan, kendi kendinize vakit harcayarak da sıkılmadığınızı gösteremiyorsunuz. O yüzden ilgisini kaybediyor size.

Mesajları azaltın, o yazmadıkça yazmayın. Az yazın, öz yazın. Kendinizle meşgul olun. Sıkılmayın. Mutlu olmayı öğrenin kendinizle. Ona her şeyi anlatmayın. O öğrensin. Sıkıldığınızı söylemeyin. Önce can, sonra canan. O size gelir zaten böyle davranırsanız.

Kendinize odaklanın. İlişkinin başında size ilgi duymasının sebebi ona odaklanmamış olmanızdı. Kendinize odaklanmıştınız. O da sizi merak ediyordu.

Şimdi ne oldu? Artık sizi merak etmiyor. Çünkü sürekli sizden bi adım geliyor. Siz ilgi bekliyorsunuz. Onun ilgisi olmadan, onunla konuşmadan, kendi kendinize vakit harcayarak da sıkılmadığınızı gösteremiyorsunuz. O yüzden ilgisini kaybediyor size.

Mesajları azaltın, o yazmadıkça yazmayın. Az yazın, öz yazın. Kendinizle meşgul olun. Sıkılmayın. Mutlu olmayı öğrenin kendinizle. Ona her şeyi anlatmayın. O öğrensin. Sıkıldığınızı söylemeyin. Önce can, sonra canan. O size gelir zaten böyle davranırsanız.
Ahh, o kadar güzel yazmışsınız kii çok teşekkür ederim yarından itibaren hepsini uygulayacağım 💖💖

Gün içinde konusmadiginiz için vakit geçirmek istemenizi anlıyorum ama işten yorgun donuyorsa dinlenmek onun da hakkidir sanırım. Nasil söylediğinizi bilmiyorum tabii ama biraz kendi haline birakin, kendinize odaklanın bence. Hem biraz da o merak etsin :)

Ahh, o kadar güzel yazmışsınız kii çok teşekkür ederim yarından itibaren hepsini uygulayacağım 💖💖

Rica ederim. Uygulayın. :) Bir erkeği etkilemenin en iyi yolu, onu etkilemeye çalışmamaktır diye bi şey okumuştum.

Kadınlar daha duygusal, genelde bağlanmaya çok açığız. Hayatımıza biri girince hemen merkeze koyuyoruz. Ay benle ilgilensin, benle konuşsun falan filan. Siz kendinizle ilgilenin, o sizle ilgilenir zaten. Onsuz yapabildiğinizi, mutlu olduğunuzu görsün. Bu zaten bir taktik değil. Olması gereken. :)

Rica ederim. Uygulayın. :) Bir erkeği etkilemenin en iyi yolu, onu etkilemeye çalışmamaktır diye bi şey okumuştum.

Kadınlar daha duygusal, genelde bağlanmaya çok açığız. Hayatımıza biri girince hemen merkeze koyuyoruz. Ay benle ilgilensin, benle konuşsun falan filan. Siz kendinizle ilgilenin, o sizle ilgilenir zaten. Onsuz yapabildiğinizi, mutlu olduğunuzu görsün. Bu zaten bir taktik değil. Olması gereken. :)
Doğruu söylüyorsunuz,çok teşekkür ederim .Gelişme olursa bilgilendireceğim sizi😂😂

Etikete aşk dediğin acılı olur yazmışsınız, kaçan kovalanır diye dusunuyorsunuz:işsiz:
İlk önce düşünce şeklinizi değiştirmelisiniz bence yoksa hep aynı şeyleri yaşayıp aynı sonuca ulaşırsınız
Edit: çirkin burunda var ama bunun konuyla alakasını anlamadım

Haklısın, ama bir süre geri çekileceğim.Olmazsa ayrılırım artık.
Unutma kendi kendine yetebiliyorsan, kimseye eyvallahin olmazsa iliskilerde ilgi kirintisi beklemezsin. Sevgi kirintilariyla avunma da zaten. Bir sure arama. Ararsa da herseyini anlatma. Kisa net cevaplar ver. O sormadan herseyini anlatma. Baktin olmuyor, hayatini onu bekleyerek gecirme.

Unutma kendi kendine yetebiliyorsan, kimseye eyvallahin olmazsa iliskilerde ilgi kirintisi beklemezsin. Sevgi kirintilariyla avunma da zaten. Bir sure arama. Ararsa da herseyini anlatma. Kisa net cevaplar ver. O sormadan herseyini anlatma. Baktin olmuyor, hayatini onu bekleyerek gecirme.
Çok teşekkür ederim haklısınız çok

Ne yapmam gerek peki?

Geri cek kendini
Ilk basa dön

Erkekler boyle cunku elde edene kadar it gibi pesinden ayrilmaz her turlu ilgiyi gösterir
Karsi tarafin duygularından emin oldumu bu sefer o geri ceker kendini afallarsin iste boyle
Ki.. siz adamin eline ipleri vermis gibi görünüyorsunuz. Oda farkinda bence

Sizde kendinize odaklanin ilk basta nasil davrandiysaniz o sekilde

X