İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

benimde adetime 5 gün kaldı ama çook sabırsızlaştım, sol kasığımda ağrı oluyo ve bazen de akıntı.. test yapsam çıkarmı acaba??

bence yap benim adetime var ama bende şüpheleniyorum aldım test bugün yapcamm

benimde adetime 5 gün kaldı ama çook sabırsızlaştım, sol kasığımda ağrı oluyo ve bazen de akıntı.. test yapsam çıkarmı acaba??
kızlar test yapıp yazın sonucunuzu benımde 2 gün var ama sadece sol tarafımda 4-5 sanıye suren bi ağrı var gelip geçıo arada inş.hamilesınızdıra.s.

bence canım bikaçgün daha bekle tam sonuç alman için bebiş varsa bile gözükmeyebilir üzülürsün benim öyle olmuştu ilk hamileliğimde 3gün kala yaptım negatif çıktı günümde yaptım pozitifti yinede sen bilirsin canımopuyorumnanaktan

tabiki mutlaka yazarım sonucu, sol tarafta ağrı olabilirmiş belirtilerde yazıyor ama kendimi umutlandırmak istemiyorum.. hayırlısı diyelim

arkadaslar sızlere bu ay basıma gelenlerı anlatayım.mart ayının ilk haftası 2 gunlugune kaplıcaya gıttım. normalde 31 gunde adet oluyorum. yumurtlama donemım ayın 10 una gelıyordu ama akıntım yoktu ayın 10 da deneyemedık.martın14 unde birliktelık oldu.aksam akıntım oldu.ve akıntı 2 -3 gun surdu.ilişkiye gırdımız aksam kasıklarımda agrı basladı 5 gune yakın devam ettı.ve ayrıyeten bel agrısıda vardı.adetıme 2 3 gun kalana kadar devam ettı agrılar.bugun adet olmam gerekıyordu ama hala tık yokkasık agrım yok denecek kadar az arasıra bel agrım var ne dıyosunuz bu ıse acaba hamıle olabılırmıyım

arkadaslar sızlere bu ay basıma gelenlerı anlatayım.mart ayının ilk haftası 2 gunlugune kaplıcaya gıttım. normalde 31 gunde adet oluyorum. yumurtlama donemım ayın 10 una gelıyordu ama akıntım yoktu ayın 10 da deneyemedık.martın14 unde birliktelık oldu.aksam akıntım oldu.ve akıntı 2 -3 gun surdu.ilişkiye gırdımız aksam kasıklarımda agrı basladı 5 gune yakın devam ettı.ve ayrıyeten bel agrısıda vardı.adetıme 2 3 gun kalana kadar devam ettı agrılar.bugun adet olmam gerekıyordu ama hala tık yokkasık agrım yok denecek kadar az arasıra bel agrım var ne dıyosunuz bu ıse acaba hamıle olabılırmıyımmm

Adete 5 gun kala ıdrar testınde cıkmayabılır cok zor...Bence yapıp sonuc negatıf cıkarsa cok uzulursun,bekle adetın gecsın cnm...ama bıkac gun sonra kan testınde cıkar cnm.. En mantıklısı gunun gecince yapmak...
Benımde bugun adet günüm ve öglen adet agrılarım basladı her zaman kı gıbı...Aksama korkuyorum :KK43:(((

Adete 5 gun kala ıdrar testınde cıkmayabılır cok zor...Bence yapıp sonuc negatıf cıkarsa cok uzulursun,bekle adetın gecsın cnm...ama bıkac gun sonra kan testınde cıkar cnm.. En mantıklısı gunun gecince yapmak...
Benımde bugun adet günüm ve öglen adet agrılarım basladı her zaman kı gıbı...Aksama korkuyorum :KK43:(((

güaydın herkese a.s. ..
özebus naber, adet oldunmu merak ettim.. bende dün gece kötüydüm kasıklarım ağrıdı ve bacaklarım çekildi sanki, uyuyamadım.. bugünde devam ediyor ve bel ağrımda başladı 4 günüm kaldı çok heyecanlıyım..

güaydın herkese a.s. ..
özebus naber, adet oldunmu merak ettim.. bende dün gece kötüydüm kasıklarım ağrıdı ve bacaklarım çekildi sanki, uyuyamadım.. bugünde devam ediyor ve bel ağrımda başladı 4 günüm kaldı çok heyecanlıyım..

merhaba canım...
Daha olmadım... Ama dün oglen bır gırdı kasıklarıma agrılar aha dedım oluyorumm,oldugum yer musaıtte deıldı bakamadm ama aksam eve gelınce baktm yoktu...Gecede agrım oldu...Ama bu sabah sıradan bır gün gıbı uyandım...Ya bende hııc öle sıddetlı belırtıı yokkk...

kan testı yaptırın hemen cıkıyor.adet sancısı ve gebelık yerlesmesı aynı sekılde oluyor.bu donemde fazla yormayın kendınızı

şüpheli ilişkiden sonra 11 gün geçti, dün idrar testi yaptım, sonuç: negatif mirmirmirmir

tabıı ngatıf cıkar daha 11 gun gecmıs.adetını gecmeden cıkmaz zaten.ama kan tahlılınde cıkabılır

evet ılıskıden sonra degıl adetın gectıkten snra ıdrar tahlılı yaptrıman lazım canım...

Gunumuz gectıkten sonra hergun kasık agrısı cekmemız gerekıyor mu acaba yaa...Bende suan tık yokkk

evet ılıskıden sonra degıl adetın gectıkten snra ıdrar tahlılı yaptrıman lazım canım...

Gunumuz gectıkten sonra hergun kasık agrısı cekmemız gerekıyor mu acaba yaa...Bende suan tık yokkk

biliyorum ama çok merak ettim bişey çıkar mı diye, umut işte...

öyle bi gereklilik yok cnm bu belirtiler kişiden kişiye değişir hiç bir belirti olmayabilirde..hergün ağrı çekilmez zaten benimde arada oluyo, adetim yaklaştığı için geceden beri bacaklarım ağrıyo.. birde ilk üç-dört ayda adet tarihlerinde sancı geliyormuş ablam öyle söyledi..

iyi günler kızlar günü yaklaşanlar inş olmazsınızda hamiş haberlerinizi alırız ben nisanı bekliyorum bu ay olmadı inş sizinkiler tutmuştur güzel haberlerinizi bekliyoruzzemuszemus

kızlar merhaba.bende hamile kalmak isteyenlerdenim.haftaya ayın 2sinde adet olmam gerekiyor.bu bebeği o kdr çok istiyorum ki sürekli gidip test yapasım gelio.dün yaptım negatfi çıktı haliyle tabi:)yalnız 1 haftadır sürekli regl olucakmışım gibi karın agrısı çekiyorum ve çok fazla akıntım var.haftaya kadar bekleyemicek gibiyim.kan testi en erken ne zaman çıkar?bilginiz var mı?

X