İlişkiden 39 gün sonra erken gebelik testi?

Buluts34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
487
464
24
Neden sürekli test yapiyosunuz ? Olsaydı Şimdiye bebek 2 buçuk aylık olacak testlerde de çıkacaktı. Yapmayın Allah aşkına

spnsever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
77
17
21
Neden sürekli test yapiyosunuz ? Olsaydı Şimdiye bebek 2 buçuk aylık olacak testlerde de çıkacaktı. Yapmayın Allah aşkına
Çünkü adetten sonra kanamalar yaşadım ve bi hayli korktum. Şu anda da psikolojik olarak rahatlatılmaya ihtiyacım var iyi durumda değilim

Buluts34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
487
464
24
Sizin bu dalga geçmeleriniz hiç komik değil. Takıntı hastalığımım olduğunu düşünüyorum ve kan testine gidemiyorum. Büyüklerime bi şeyler soruyorum ama dalga geçiliyo gerçekten komik değil
Bizlerde söylüyoruz size yok negatif diye. Lütfen yapmayın kendinize bunu dediğim gibi 12 gün sonra idrar testinde belli olur hamilelik kaç gün geçmiş aradan

spnsever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
77
17
21
Bizlerde söylüyoruz size yok negatif diye. Lütfen yapmayın kendinize bunu dediğim gibi 12 gün sonra idrar testinde belli olur hamilelik kaç gün geçmiş aradan
haklısınız kusura bakmayın. sadece çok fazla şey okudum belli olmaz kanda belli olur falan diye o yüzden asla emin olamıyorum ama haklısınız yani😔

Buluts34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
487
464
24
Yerleşme kani da yaşadım ben. Adetten 4 gün önce ve damla kahverengi şeklinde geldi. Bir kere geldi o da yani öyle kanama şeklinde olmuyor yerleşme

spnsever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
77
17
21
Yerleşme kani da yaşadım ben. Adetten 4 gün önce ve damla kahverengi şeklinde geldi. Bir kere geldi o da yani öyle kanama şeklinde olmuyor yerleşme
Anladım canım teşekkür ederim. Ben bunu adetten sonra yaşadım böyle şeyler okuyunca da çok korktum. Ama üşütmeye bağlı olabilir galiba o yaşadığım leke

spnsever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
77
17
21
Adet olduysan korkma. Lekelenme enfeksiyon dan kaynaklı olabilir
Haklısınız doktora gittim ama kist falan olmadığını söyledi tüm her şeyim temiz çıktı o yüzden direkt hamileliğe falan bağladım maalesef ama testlerde çıkardı heralde artık

Merve

Nefesim ellerine hasret kalmış besbelli 🐣
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.327
89.632
29
20210331_171002.jpg

Bak yumurtlamadan 15 gün sonra.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve

Nefesim ellerine hasret kalmış besbelli 🐣
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.327
89.632
29

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın