İliskimdeki 3. Kişi problemleri

Mylittleyellowcat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2021
10
4
34
Öncelikle lütfen herkes yargılamadan eleştirmeden anlayarak dinlemeye çalışsın. 2.5 yıllık bı ilişkim vardı. 1.5 sene önce nişanlandık. Nişandan sonra onun bana karşı yaşadığı bazı güven problemleri yüzünden ayrıldık (ihanet değil) ondan ailem için yaptığım bazı maddi harcalari ve borçlarımı geri dönüşü olur öder kapatırım diye düşünüp sakladım. Oda bunu telefonuma internet bankaciligima bakarken öğrendi . Ayrıldı ona yalan söyledim diye. Kopamadik bu süreçte sürekli git gel yaşadığımız bı ilişki oldu ne bir araya gelebildik nede ayrilabildik. O tüm bunları sebep göstererek başkalarıyla görüştü ama karşılıklı sevginin bitmediğini o kadar emindim ki pes etmek istemedim sabırla bekledim. Son aşamada bı kez daha denemeye karar verdiğimizde daha önce araya giren parazitler tekrar çıktı ortaya. Bunu öğrendiğimde sorgulamalarimı hep manipüle etti sende şunu yaptin bunu yaptın diyerek. öyle yaptıysam ayrılsaydn ihanet için bı sebep degil Bu dedikçe sürekli bu konudan bağırıp çağırıp beni suclayarak kaçtı . 1 ay gecti kavgalarla bu şekilde . Son aşamada Beni üzdügünü kabul etti ve bunları halledeceğim söyleyerek 2ay zaman istedi. Bu süreçte benimle de görüşmeye devam etmek istiyordu ama ben o bı karar verene kadar bunu devam ettirmek istemedim. Şimdi iki ay nasıl geçecek diye düşünüyorum .hata mı yapıyorum diyorum . Çok emek verdiğim bı ilişki ve gerçekten çok seviyorum onu bırakmak için milyon tane sebebim varken bunlara tutunup kopamıyorum çok çaresiz hissediyorum

Siz aileniz için borç yapmışsınız sebebiniz belli ama onun sizi aldatmak için bahanesi ailenize yardım etmeniz mi? Gerçekten bu insandan olmaz ne kadar az zarar o kadar iyi. İlerde evlendiniz diyelim aynı bahanelerle sizi aldatmayacağı ne malum.
Bana güvenmediğini öne sürerek ilişkiyi askıya aldığı için bunu ihanet olarak görmüyor ama ilişkimiz hiç bı zaman normal çıtasından daha aşağıda yaşanmadı onun ayrılık yada karar verme dediği askı sürecinde

Bana güvenmediğini öne sürerek ilişkiyi askıya aldığı için bunu ihanet olarak görmüyor ama ilişkimiz hiç bı zaman normal çıtasından daha aşağıda yaşanmadı onun ayrılık yada karar verme dediği askı sürecinde
Üzülmenizi istemem ama olmaz bu insandan yine de kendiniz bilirsiniz

Yorumlara fikirlere çok açığım çok teşekkür ederim.. kendim sevgiden dolayı hep onu anlamaya kendimi suçlamaya eğilim gösteriyorum .. o yüzden düşünceleriniz benim için çok önemli teşekkür ederim
Sevgi bu değil siz söylememiş olabilirsiniz ama sonuçta ailenizle ilgili ve daha nişanlısınız size kızsa anlarım ama sonra gidip aldatması hoş değil sonra tekrar size geliyor olmaz böyle. Hem daha evli değilsiniz evli olsanızda aileniz zor durumdaysa tabii yardım edeceksiniz.

Son aşamada bı kez daha denemeye karar verdiğimizde daha önce araya giren parazitler tekrar çıktı ortaya. Bunu öğrendiğimde sorgulamalarimı hep manipüle etti
Ondan koca olmaz adamin size değil kendine güveni yok evliliği taşıyabilecek birisi değil bu da sevgi değil cnm sürekli bir bahane bulup ayrılıp aldatıp sonrasında seni manipule etmesi yaptığı hatalari ört bas etmek icin yol yakınken sal ipini gitsin böyle adamla ömür geçmez

Sevdiğine eminsiniz sizi anladim.Peki o parazitler mi aklini celdi?
Seven adam ayrılık olsada sevdigine degil bakın "sevgisine" ihanet etmez.Herşeyi birden rafa kaldırıp tabirinizle parazitlerle yola devam eden adami sevin ama uzaktan sevin o haketmiyor gibi🤷🏻‍♀️

Ondan koca olmaz adamin size değil kendine güveni yok evliliği taşıyabilecek birisi değil bu da sevgi değil cnm sürekli bir bahane bulup ayrılıp aldatıp sonrasında seni manipule etmesi yaptığı hatalari ört bas etmek icin yol yakınken sal ipini gitsin böyle adamla ömür geçmez
Yorumunuz için çok teşekkür ederim insan sağlıklı düşünemiyor bazen mantıklı olan net olsa da... Göz önünde bulunduracağım söylediklerinizi 🙏🌼

Seven adam ayrılık olsada sevdigine degil bakın "sevgisine" ihanet etmez.Herşeyi birden rafa kaldırıp tabirinizle parazitlerle yola devam eden adami sevin ama uzaktan sevin o haketmiyor gibi🤷🏻‍♀️
Ne güzel söylemişsiniz Ben de zaten empati yaparken onun yerinde olsam böyle yapmazdım diyorum . Uzak kalabilmek için elimden geleni yapacağım 🙏🙏🌼

Bu arada evet sevdiğine eminim Çünkü hayatında kimse ile evlilik düşünmemiş ama beni tanıdıktan çok kısa bir süre sonra sürekli evlenmek istediğini dile getirip bu yönde adımlar attı benim hatalarım bu ilişkiyi sarsti ama onun daha büyük hataları beni vazgeçiremedi problem de bu noktada büyümeye başladı

Bu arada evet sevdiğine eminim Çünkü hayatında kimse ile evlilik düşünmemiş ama beni tanıdıktan çok kısa bir süre sonra sürekli evlenmek istediğini dile getirip bu yönde adımlar attı benim hatalarım bu ilişkiyi sarsti ama onun daha büyük hataları beni vazgeçiremedi problem de bu noktada büyümeye başladı
.
O halde istedigi zaman diliminde görüsmeyin diyorum..El altinda, beni seviyor ,nasılsa düzeltirim hep yanımda imajı vermeyin.Birakin 2 ay mi 5 ay mi haber alamasin düşünsün özlesin sizi iyice oturtsun hatalarindan ders alacaksa alsin.

O halde istedigi zaman diliminde görüsmeyin diyorum..El altinda, beni seviyor ,nasılsa düzeltirim hep yanımda imajı vermeyin.Birakin 2 ay mi 5 ay mi haber alamasin düşünsün özlesin sizi iyice oturtsun hatalarindan ders alacaksa alsin.
Bu konuyla alakalı çok fazla video izledim ilişkilerde yapılan hatalar ile alakalı cepte görünmek yapılabilecek en büyük hatalardan bir tanesi Belki. Tek çaresi dediğiniz gibi süreyi daha da uzatıp bundan kurtulmak bugün daha birinci gün.. umarım bunu başarabilirim benim için dua 🙏🙏

Bu konuyla alakalı çok fazla video izledim ilişkilerde yapılan hatalar ile alakalı cepte görünmek yapılabilecek en büyük hatalardan bir tanesi Belki. Tek çaresi dediğiniz gibi süreyi daha da uzatıp bundan kurtulmak bugün daha birinci gün.. umarım bunu başarabilirim benim için dua 🙏🙏
Merak etmesi gerekiyor.Aklına düsmesi lazim iyi davranınca sımarıyorlar.Ama bu surecte gebersende belli etme :KK70: mesajdı, durumdu ,birşeye kızıp anlık engeldi aslaaa.. rutin sekilde devam hayat nasıl akıyorsa.Asla anlamamalı.

Birde darlandıkca burada yaz gerekirse askın olur tüm kk ama ona yazma :KK70:

Ya şu süre isteyen ya da verenleri anlamıyorum. Bir de 2 ay diye belirtmiş. Ne olacakmış o sürede? Hani dese ki terapi alacağım, tedavi olacağım vs ama yok onun dışında bana mantıklı gelmiyor.

X