İlişkinize neler oluyor?

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
95
37
İlişkinize neler oluyor?


1- Farklı kokuyorsa: Sevgiliniz birden yeni bir koku kullanmaya başladıysa korkmayın. Ancak giysilerinde ve vücudunda bir bayan parfümünün kokusu varsa, şüphelenebilirsiniz.

2- Sizinle ilgilenmiyorsa: Bir zamanlar, her yaptığınız ve her söylediğinizle ilgilenirdi. Ancak birden bütün bunlar önemsiz olmaya başladı. Sadece hastalıklarınızı kabullenmiş ve sizi olduğunuz gibi kabul etmiş olabilir, ancak yepyeni biriyle tanışmış da olabilir. Aşkınız alışkanlığa dönüşmesin, dikkat!

3- Yalan söylüyorsa: Eğer açık bir yalanını yakaladıysanız, şüphelenmeye başlayın. Ancak unutmayın, bir kez yalan söylemesi onun her zaman yalan söyleyeceği anlamına gelmez.

4- Size yaklaşmıyorsa: Sevgili yerine arkadaş gibi davranmaya başlaması, başka biriyle ilgilenmeye başladığının sinyali olabilir.

5- Stilini değiştirdiyse: Giyim tarzında ani ve kesin değişiklikler yaptıysa ve saçlarına her zamankinden fazla özen gösteriyorsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunları sizin için yapmıyorsa, tehlike sinyalleri çalıyor demektir.

6- Spora başladıysa: Sürekli spor salonuna gidiyor ve kısa zamanda kilo vermeyi amaçlıyorsa, daha dikkatli olun. Bunları sadece sizin için yapıyor olabilir. Ancak spor salonundan dönüp duş aldıktan sonra nereye gittiğini size söylemiyorsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

7- Gizemli bir dostu varsa!: Konuştuğu her şey yeni arkadaşıyla ilgiliyse, ancak sizi bir türlü bu esrarengiz arkadaşla tanıştırmıyorsa, siz bu arkadaşın erkek olduğuna emin misiniz?

8- Sizi ailesinden gizliyorsa: Tanıştırmak için can attığı ailesini sizden uzak tutmaya başladıysa, hatta sizi ailesiyle karşılaştırmamak için 36 takla atıyorsa ailesinin bir takım sırlarını açık etmesinden korkuyor olabilir. Çevirdiği dolapları mutlaka aileden birine anlatmıştır ve onlar da sizin yanınızda pot kırabilir.

9- Paranoyak olduysa: Durup dururken her söylediğinizi yanlış anlıyorsa... Ona sorduğunuz en ufak soruyu kavgaya dönüştürüyorsa... Bazı telefonları cevaplamaktan kaçınıyorsa... Artık onunla oturup her şeyi açıkça konuşmanız, ikiniz için de en iyisi olacaktır.
 
X