Ilişkiye giremiyorum

huihjiibib

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2024
12
-3
25
Ben 7 senedir evliyim iliskiye giremiyorum ve bunu artik vajinumus olarak düşünüyorum aslinda ilk basindada vajinumus oldugunu düşündüm ve kaynanamlar annemler ögrendikleri zaman hemen hocalara basvurdular vs. 7 yildir hep muskayla hocalarla yapamaya deniyoruz ve hala olmus degil bizim iliskimiz artik bu iskenceye dayancak gücüm kalmadi gercektende cok sikildik cok biktik bu acidin ve lütfen beni duyun bana yardimci olun güzel bayanlar 🥹🥹7 senem hem hüzünle aglayarak gecirdim gercektende ve halada öle maalesef bunun icin bende artk yine kendimi burda gördüm ve insallah bende herkes gibi yazarim kizlar bende artik basardim ve basarmayi cok istiyorum esimle bosanma aşanmasindayiz simdi onun icin olmasini cok cok isterim ve üstelik biz birbirimizi severek evlendik🥹

Ben 7 senedir evliyim iliskiye giremiyorum ve bunu artik vajinumus olarak düşünüyorum aslinda ilk basindada vajinumus oldugunu düşündüm ve kaynanamlar annemler ögrendikleri zaman hemen hocalara basvurdular vs. 7 yildir hep muskayla hocalarla yapamaya deniyoruz ve hala olmus degil bizim iliskimiz artik bu iskenceye dayancak gücüm kalmadi gercektende cok sikildik cok biktik bu acidin ve lütfen beni duyun bana yardimci olun güzel bayanlar 🥹🥹7 senem hem hüzünle aglayarak gecirdim gercektende ve halada öle maalesef bunun icin bende artk yine kendimi burda gördüm ve insallah bende herkes gibi yazarim kizlar bende artik basardim ve basarmayi cok istiyorum esimle bosanma aşanmasindayiz simdi onun icin olmasini cok cok isterim ve üstelik biz birbirimizi severek evlendik🥹
7 sene hocalara giderken bir kere de araştırıp doktora gitseydiniz şu an boşanma aşamasına gelmediniz belki de?

Bir doktora karı koca gidin yanında psikolojik destek de alın evliliğinizi kendinizi boştan yere senelerdir yıpratmışsınız

Hadi büyükler bilemedi kendince çözmeye çalıştı, siz niye bir hastaneye yetişkin iki insan gitmediniz hayret doğrusu

7 sene adam iyi dayanmış. Bir de muskalarla buyulerle ugrasmissiniz şaka gibisiniz. Peki 7 sene sonra başarabileceğinizi düşündüren ne? Nefesi daha kuvvetli bir hoca mı buldunuz?Çünkü anladığım kadarıyla modern tıpla alakanız yok.

Sanki rahat diye düşünüp, tedaviye yanaşmamışsınız gibi hissettim, bilemem tabi ama 7sene nedir. Biraz daha bekleyin menopoza girince yaparsınız belki. Boşanma sinyallerini vermese böyle bir konu açarmıydınız o da muamma. Biraz fedakarlık yapın, hadi doktora gitmediniz burda kendinizi nası rahatlatacağınızla alakalı birsürü yazı var. Hiç mi denemeyi düşünmediniz. Google a ilişkiye giremiyorum diye yazsanız direk vajinusmus çıkar. Bilmeme ihtimaliniz olduğunu sanmıyorum. Bilerek 7 sene bencilce kaybetmişsiniz gençliginizi.

7 sene hocalara giderken bir kere de araştırıp doktora gitseydiniz şu an boşanma aşamasına gelmediniz belki de?

Bir doktora karı koca gidin yanında psikolojik destek de alın evliliğinizi kendinizi boştan yere senelerdir yıpratmışsınız

Hadi büyükler bilemedi kendince çözmeye çalıştı, siz niye bir hastaneye yetişkin iki insan gitmediniz hayret

Hacı hocaya gidene kadar doğru bir doktora gitseydiniz bir hafta on gün içinde vajinismusu çözmüş olurdunuz.

Bir sorsana sizde akil kaldi mi diye vallah bu iliski ikimizide cok yipratti türkiede yasamiyorum yurtdisinda yasiyoruz Allah kahretsinki ve her tür doktorlara gittik yabancilar anlamadi ne oldugunu sonra bitane türk serefsiz bulduk onun yanina gittik bi sevincle megersem kadin düşmaniymis eşime dedi ki siz nasil dayanabiliyorsunuz vs. Allahtan biz yeni evliydik sonra kaynanamlar ögrendi hocalara baglandi o zamandan beri hep bir hoca bulup bu benim isimdir parayla cözerim diye diye bunca zaman hep aci icinde bekledik 🥹🥹simdide kendimi burda gördüm

O kadar arastirdim ki hemde nasil defalarca interten arastirip durdum ilkinde dedim vajinumus bunun adi kimse inandirmadim herkes aklinca kimse de hic cikmamis olmadigi bir hastalik ilk bende cikti aşirete ve simdide diyorum esime ben vajinumusum diyor yok öle birsey artik takmicam ve yenecegimi düsünüyorum kizlar bilmediginiz cok sey var onun icin eski zamani elestirmeyi birakın simdiye bakalim sizden yardim istedim diye buraya takildim ve esim bosanma konusundada ciddi degil 7 senedir hep diyorum bosuyacam sinirden esim cok seviyor Allaha binlerce kere sükür ama artik cok yoruldum artik kendimi evli olarak bulmak istiyorum bi bekar kadin olarak degil
Ve bunuda söleyim bende fazla et vardi ameliyat oldum kizligimida doktor patlatti cünkü gerdek gecesini tam yasayamadim o kadar agladim bagirdim esim devam ettirmedi zaten son oldu o zamandan beri iliski yasamiyoruz her seferinde deniyoruz olmuyor cok kasılıyorum maune olmusum bir sorun yok ama iliski konusuna geldi mi ayaklarim titriyor hemen kasiliyorum icine koymaya zorluyorum yine olmuyor 😒😒

Cünkü yurt disinda vajinumus doktor yoktu hepsi kadin dogum dokturu vs. Onlarin yaninada gidiyordum ayaklarim çok titriyordu maune yapamiyordu doktorlar burda yasak oldugu icin o kadar da diyordum bakin ayaklarim hep böle yapmiyordu tecavüz ediyormusum gibi geliyordu dedi bana 🥹çok şanszlıgım oldu gercektende Eger biraz sansim olsaydi yurt disina gelmezdim 7 senedir türkiede bir cocugum olmustu simdi ama vardir herseyde bir hayir buda böle olsun ne diyelim yapacak birsey yok gercekten burda 7 senemi anlatsam hic bitmez onun icin bana yardimci olun lütfen hic bana demeyin pisiklojiye git ondanda bir fayda görmedim herkes para pesinde ben kendim yapmak istiyorum başarmak istiyorum

Kullandığınız ifadeler bile zaten durumunuzu belli ediyor "kızlık, patlattı". Türkiye'de de vajinismus tedavisi yapan pek çok kadın hastalıkları ve doğum uzmanı var, terapist var, fizyoterapist var. Önemli olan doğru kişiye denk gelmek. Artık doktorlar online bile çözüyor vajinismusu, cozseydiniz 7 senedir zaten kendiniz cozerdiniz. Araştırın ve iyi bir doktor bulun bence. Yine de kendiniz çözmek istiyorsanız sizi aktif topige etiketliyorum.

Şu orta çağ zihniyetinden çıkın artık. Hala hocalara gidenler de lütfen uremesin ya. Yil olmuş 2024. Paranız çoksa başka ülkelerde ki doktorlara gidin hocalara yedirmeyin ya da yedirin bana ne ya. Ama sizin gibi kafaalrdan bişi olmaz.

Cünkü yurt disinda vajinumus doktor yoktu hepsi kadin dogum dokturu vs. Onlarin yaninada gidiyordum ayaklarim çok titriyordu maune yapamiyordu doktorlar burda yasak oldugu icin o kadar da diyordum bakin ayaklarim hep böle yapmiyordu tecavüz ediyormusum gibi geliyordu dedi bana 🥹çok şanszlıgım oldu gercektende Eger biraz sansim olsaydi yurt disina gelmezdim 7 senedir türkiede bir cocugum olmustu simdi ama vardir herseyde bir hayir buda böle olsun ne diyelim yapacak birsey yok gercekten burda 7 senemi anlatsam hic bitmez onun icin bana yardimci olun lütfen hic bana demeyin pisiklojiye git ondanda bir fayda görmedim herkes para pesinde ben kendim yapmak istiyorum başarmak istiyorum
Yurt dısında yoksa aradığınız doktor Türkiyede her köşe başında cinsel terapi alacağınız doktorlar mevcut. Türkiyeye gelip birkaç haftada çözebilirdiniz. 7yıl çok uzun bir süre bunun bahanesi yok. Bu işi online bile türkiyeden bir doktorla terapi olarak ilerletebilirdiniz.

Ben de yurtdışında vajinusmusu evde kendim yendim😊

Yurt dısında yoksa aradığınız doktor Türkiyede her köşe başında cinsel terapi alacağınız doktorlar mevcut. Türkiyeye gelip birkaç haftada çözebilirdiniz. 7yıl çok uzun bir süre bunun bahanesi yok. Bu işi online bile türkiyeden bir doktorla terapi olarak ilerletebilirdiniz.

X